PDA

View Full Version : Zádost o LVL2, Peopl3Sh1tCz



Peopl3Sh1tCz
13th November 2010, 07:31 PM
Ahojj all,

chtěl bych požádat o lvl2. Jmenuju se Dalibor je mi 20 a sem teď jakože nezaměstnaný .. nedávno sem sekl s vysokou tak teď hniju jen doma a hraju dotu .. je to hrozný úděl sedět u toho celý dny, ale tak co chcete dělat že .. xD

Lvl2 chci především z důvodu, abych mohl volně zakládat hry bez nutnosti sign a taky kvůli chalange.

Dotku hraju už sedmím rokem s několika pauzama, myslím si osobně že hraju solidně za každého hera a v pohodě se vyrovnám kvalitnějším hráčům .. však jak je dobře známo dotka je hodně o štěstí .. tak se i občas stávaj situace, které od srdce nesnáším, když se náhodou někdy nezadaří a ostaní kolem nadávaj hned do noobu atd. tak mě to občas dokáže pěkně vytočit .. ale patří to k tomu, jsem nekonfliktní typ dokud mě někdo nerozhodí :)) :cool:


Přidávám 2 replays z dneška odehraných her .. myslím že jsou v pohodě, jistě sem udělal několik chyb .. ale takk chtěl sem na rychlo replays ať si můžu požádat o ten lvl .. Pokud bude třebnení problém přidat další .. a můžu se snažit o něco víc .. :)

Tak doufám že je to vše a že to dopadne dobře :P :)



145761

145762

LordDevil
14th November 2010, 01:32 AM
supporta ukaz ci ti nejde lepsie:)

Peopl3Sh1tCz
14th November 2010, 05:46 PM
Oprava to není viper ale visage replay a suporta dodám během zítřka, dneska byly nějaký povinnosti tak nebyl čas hrát :)

BossBoT
15th November 2010, 08:27 AM
support

Peopl3Sh1tCz
15th November 2010, 05:21 PM
Tak tedy tady, přikládám replay jak sem slíbil "suport"-Dazle .. z dneška právě dohraná hra :)

Pokud budou třeba další replays není problém, ukládám to jak to běží tak jako je možno třeba počkat 3 dny než se mi fakt vydaří nějaky pořádny suport noo jak chcete .. :)


Snad to všechno bude kladně vyřízeno, ten lvl bych moc chtěl :)

145843

Mitsuki
17th November 2010, 06:52 PM
dam ti opatrny support

LordDevil
17th November 2010, 06:57 PM
ujde to support

Peopl3Sh1tCz
18th November 2010, 08:48 PM
Pánové zatím děkuji za kladné hodnocení, prosím ať se vyjádří zbytek "rozhodovací komise" xD .. byl bych za ten lvl 2 moc rád, tak prosím o vyřízení ... dík

[-_-]Moon
19th November 2010, 08:49 PM
Podle me mas dost problemu sam se svou hrou a ne jeste delat kapitana...
Nerikam, ze se to nemuzes naucit, ale momentalne davam DENY

Peopl3Sh1tCz
20th November 2010, 09:46 AM
Ok moon, kapitána sem hrál včera popré no .. a hned ve hře o lvl 2 .. sam sem nevěděl pořádně jaké jsou požadavky .. co teď hraju dotu po pauze jsem CMko hral snad 5x takže sem to nestihl všechno pořádně pochytit .. a fail s levim byl proto, že mi včera lagoval celé odpoledne net, no je to muj problem .. potrenuju pořádně cmko .. zkusím znovu za měsic, dva ..

LordDevil
20th November 2010, 10:04 AM
na cm si mal byt pripraveny ked v challenge sa hraje len cm:)

Eph3dr1ne
23rd November 2010, 10:20 AM
Hrál jsem s ni teď někdy hru, jako carry je nepoužitelný, ale manner má dobrý, vydržel flejm od hannak úplně klidný xD

MiZiGe
6th January 2011, 02:17 PM
<FROM: CZSK-Keeper> You mark Peopl3Sh1tCz captain. lvl: 2