PDA

View Full Version : Žádost o lvl2



Bonedaddy
11th November 2010, 10:46 PM
1.Takže můj nick je stejný jako na foru Bonedaddy, me pravé jméno je Bone...(řikaj mi tak všichni krom rodiny). teď vážně moje jméno je Michal. Studuju VŠB v ostravě a miluju arogantni lidi.
2.LvL 2 chcu z prosteho duvodu .. chcu byt cool...ve hrach co hraju pres czsk bota je castou veci nekdo kdo to pokazi atd ... a chcu mit moznost si team vybrat a zahrat si tak poradnou hru pokazde.... ne cekat na jednu ze 3 her kdy nekdo nelami
3.Často vybuchnu ... tak jako kazdy... nesnasim kdyz mi nekdo ve hre radi co mam delat... rika co mam delat a jeste u toho omguje... nebo se chova arogantne... takze sem tam nake sproste slovo upustim...
4. Dotu hraju celkem dlouho... vetsinu her se snazim soustredit... ale kazdy ma sve dny .. kazdy nekdy lami...rekl bych ze na stupnici od 1 do 10 na 7,5 .. porad je co se ucit...
5. přikladam dva replaye... doufam ze je prilozim spravne ... :) v prvnim jak nazev napovida jedu support ... a v druhem pro zabavu ukazuju co se deje kdyz pri jasne vyhrane dote stane s upustenym rapierem :) for fun :)

a nakonec sry za diakritiku ale sme tu kuli hodnoceni meho dota skilu a toho jak pisu bez chyb a nechtelo se mi to psat cely vecer :)

diky za odpovedi :)

Mitsuki
17th November 2010, 06:48 PM
ne.

lvl2 neni staven pro "cool" lidi ako ses ty.