PDA

View Full Version : CHallenge----> SPAM áčka



[O_o]deathman
8th November 2010, 10:49 PM
Takže dneska už sem nevydržel a musel sem to napsat na FORUM.Zdá se mi to naprosto nedomyšlená věc !Stručně popíšu co se mi dnes stalo:Přijdu po hře na áčko tam právě probíhal challenge takže spam neuvěřitelný(!teams!slots!sign!pool!gopriv do toho lidi co nechápou o co jde a podobně...)chtěl sem se domluvit s kámošema na rmk to se nakonec povedlo a tak si chcem založit přes challenge si samozřejmě nezaložíté takže čekáme až celá procedůra s pickování hráčů skončí když už se konečně po 7 min dopickovalo a stačilo napsat !go czsk-bot2 ... tak myslim že to byl artsvk(nevim to jistě tak doufám že se neurazí)opustil channl tím nastala situace taková že se challenge abortnul my si založili (konečně) ale co se nestane artsvk se vratí a znovu výzva a zase čekáme když už konečně skončí a odejdou do hry přijde lord_devil a jedou další výzvu na hru sem čekal cca 20 min ! takže pánové pokud se někdo snažil v minulosti aby na áčku nebyl spam (AGUARD <--to měl zařídit)tak sem mu to nepovedlo protože to co se teď děje na ačku je strašný ! Navrhuju teda aby !CHallenge a !sign bylo normálně na channlu a potom by se celá skupinka hráču přemístila na jinej channl kam by je poslal bot (třeba by vám whispnul /join parek tak všichni půjdou na channl párek a tam by se to dořešilo!) nevim jestli se jedinej koho to sere ale je to hrozný :) ! hodně zdaru jinak je to celkově dobrej nápad a dobrá práce !
:banned!: GL & HF :banned!:

LordDevil
8th November 2010, 10:54 PM
vieme o tom a riesime to ku spokojnosti vsetkych.ked je tam moderator dava sa moderate channel cize ziaden spam neni.

[O_o]deathman
8th November 2010, 10:57 PM
no nevim podle mě neni moderáte řešení blokuje to áčko podobně jako spam!Takže si myslím že to neni nejlepší cesta

LordDevil
8th November 2010, 11:01 PM
ale neni ani spam;)a je to do 5min vybavene a 5min bez chatu nikoho nezabije.

FogyX
9th November 2010, 03:16 PM
deathman tak si zatial kresli citaj alebo si pozri nejaku rozpravku vzdy sa to da vydrzat :-)

[O_o]deathman
9th November 2010, 04:38 PM
rozhodně nemluvim sám za sebe je nás víc :) ale myslim že je to věc která by šla jednoduše vyřešit :) uvidíme co lorddevil udělá :o)

FogyX
9th November 2010, 05:51 PM
mne to problemi nerobi ale keby to mam riesit tak by som nechal riesit challange na inom kanali s ktoreho by bol pristup k botovi nejaky challange channel:D ale to sa asi neda

MiZiGe
9th November 2010, 07:25 PM
všetci chcú všetko, to sa dá ťažko dosiahnuť.

...mať verejného bota, ale hostovať si na tom privátky...
...na channel nemôžu počkať 5 minút, ale bota budú blokovať založenou hrou pol hodinu, kým kamoš nedohrá...
..bany všetkým, ale nech nikto nemôže dávať bany...
atd.

Nejde holt všetko. Riešiť to na inom channel by šlo len tak, že by sa urobil ďalší bot, a to by proste znamenalo split kanálu -> kravina.
Ja som sa spamu tiež veľmi bál, a zo začiatku som bol úplne proti tomu, aby bol bot priamo na CZSK. Ukazuje sa, že je to ale celkom únosné, aspoň podľa môjho názoru.

FogyX
9th November 2010, 10:11 PM
jj to by bola robota k nicomu ako som spominal nemam na czsk problem s nicim tie problemy ktore sa riesia mi pridu detailne

ArtSvk
10th November 2010, 10:01 AM
Aby som sa aj ja vyjadril. Ono to niekedy trvá fakt dlho, to ma mrzí keď sa stane niekedy chybička ako pisal deathman to ma štve .. ale na druhú stranu ja napr. sa snažím už hrávať hlavne challenge, lebo tie hry su fakt o dosť kvalitnejšie ked sa vyberú dobrý hráči do týmov , tým kvalita Ačka stúpa a snaď o to šlo či sa mylim?

[O_o]deathman
10th November 2010, 01:53 PM
Souhlasim challenge jsou super věc jen v tu chvilku tam milion lidí píše !pool !teams a podobně je to k nasrání :D jinak určitě to neni primární věc ale do budoucna by se to nějak elegantně vyřešit mohlo :P GL

BossBoT
10th November 2010, 03:06 PM
nemozete to tym ludom nejako vysvetlit??napriklad ze date topic s nejakym poucenim o chall

muhammat
27th November 2010, 08:53 PM
ono to neni jen tech 5 min, pak je jeden afk, nebo leftne z kanalu a jede to nanovo.... treba dneska to zkouseli 3x a ani napotreti se jim to nepovedlo, takze kvuli 10 lidem se blokne kanal s 80 lidma a jeste to ma nejistej vysledek ...

grimasko
28th November 2010, 10:37 AM
To ackari nevydrzia ani 10 minut bez hry?

Arsony
9th January 2011, 12:14 PM
ono to neni jen tech 5 min, pak je jeden afk, nebo leftne z kanalu a jede to nanovo.... treba dneska to zkouseli 3x a ani napotreti se jim to nepovedlo, takze kvuli 10 lidem se blokne kanal s 80 lidma a jeste to ma nejistej vysledek ...

a myslíš že oni chodí na fórum ?:D imo hlavně nevědí že nějaké forum existuje a stačí jim prostě že to funguje.

ontopic: kravina, ať pěkně vydrží, myslím že challenge má vyšší prioritu než nějaký pub (sorry priv) a tak je to prostě nadřazené.

Eph3dr1ne
12th February 2011, 03:35 AM
Deathmane zlaty, když se tak klepeš na pub když probíhá chal, tak stačí "/w playdota.eu .gopriv RMK " a můžeš s kamarády hrát jako drak.....
Nebo to vydržet a založit na czsk, protože kdyby člověk jakož to líny tvor musel jít na jiny kanál a tam čekovat chall, tak se nedočkáme.

PS: a někdy není od věci dát !sign

Boyyx
12th February 2011, 03:05 PM
ephe +1

Arsony
14th February 2011, 01:33 AM
fixed by new rules.