PDA

View Full Version : Asta e chiar absurd...



-Decay-
8th November 2010, 08:43 PM
Parerea mea e ca voi incurajati cretinismul...sincer...
Orice ban request facut de orice copil de 12ani care nici macar nu are legatura cu subiectul primeste atentie.
Cum sa dati ban fiindca se saluta 2persoane intrun mod mai "vulgar"?
Cum sa faca careva ban request ca a dat cineva abort la chall.

Ar trebui sa bagati pedeapsa la Ban request. In cazul in care cererea e invalida sa primeasca individul care a facut postul ban. Va mananca si voua timpul si e si clar ca sufera putin de idiotism, poate asa isi da seama si ia nijte masuri.

Think about it.

[Sunder]
8th November 2010, 09:11 PM
Mai nou provoci lumea sa te injure si dupa faci ban request. Asa fac toti -insert vulgar word here- sa se simta bine.

Johnny-Bravo
8th November 2010, 09:22 PM
Propun sa fie Propus ceva au dreptate

DRG-
9th November 2010, 06:06 AM
Gen respectatul jucator de 12412571241278 de ani pe xpam [KORD]Mihai, care se leaga aiurea de oameni, acestia il injura (si eu l-as injura) si apoi face ban request.
Concluzie: Ori suntem golani ori nu mai suntem?

RaouL
9th November 2010, 06:14 AM
Parerea mea e ca voi incurajati cretinismul...sincer...
Orice ban request facut de orice copil de 12ani care nici macar nu are legatura cu subiectul primeste atentie.
Cum sa dati ban fiindca se saluta 2persoane intrun mod mai "vulgar"?
Cum sa faca careva ban request ca a dat cineva abort la chall.

Ar trebui sa bagati pedeapsa la Ban request. In cazul in care cererea e invalida sa primeasca individul care a facut postul ban. Va mananca si voua timpul si e si clar ca sufera putin de idiotism, poate asa isi da seama si ia nijte masuri.

Think about it.

Asta ii si faza, e minor, de ce trebuie sa vorbiti urat 1 cu altu ?
Poate pe el il deranjeaza....

Voi cum sunteti maturi :rolleyes: , stiu ca va permiteti. Ori suntem o comunitate in care ar fi frumos sa vb civilizat unii cu altii, sa ne distram,nu sa va treziti sa vorbiti ca si in boldeluri ca ultimii oameni.
Pe langa ca traim intr-o tara de rahat (pardon de expresie), suntem o tara de slugi , nu incercam sa ne redresam nicicum, si pe strada se vorbeste in interesectii pe langa bietele batrane, mai ca nu fac infarct.

Incepeti sa injurati ca nu stie 1 DotA, macar spunetii unde o gresit (ca nu vrea sa asculte e partea a doua).... si eu ma mai enervez da' asta e, imi trece.


Si eu sunt injurat in fiecare zi, atata timp cat nu ma injura de mama e ok.

Si cu partea ca-s prieteni au privat / whisper / clan msg
"/f w salut ba Ciobi ce faci ? Hai la o ceapĆ£"
Nu trebuie sa vada tot canalu' ca s-au intalnit 2 pe server si vorbesc ce bine o baut aseara si cat de sparti o fo. Chiar nu intereseaza pe nimeni.

L.E.S.
9th November 2010, 06:45 AM
Nu trebuie sa vada tot canalu' ca s-au intalnit 2 pe server si vorbesc ce bine o baut aseara si cat de sparti o fo. Chiar nu intereseaza pe nimeni.
da, e nasoala faza, pustanii se cred mai macho daca povestesc o poveste adevarata/neadevarata ce praf au fost cu o zi inainte, probabil vor avea mai mult respect in joc pe urma... LOL

-Decay-
9th November 2010, 12:40 PM
ok, asta pt faza cu banul ala
tot vreau sa aud o parere despre ideea de ban pt cerere invalida pt ban.

Smurf
9th November 2010, 08:16 PM
Terminati cu raspunsurile de genul..
In legatura cu topicul,astept sugestii..ce ai vrea sa le faci ceror care fac rapoarte invalide?
Daca despre asta e vorba,nu vad de ce e asa important pentru voi..foarte bine,face topic invalid..ii este inchis de moderator s.a.m.d. .. dar care-i faza?

mapY^
9th November 2010, 10:31 PM
ma Smurf, da esti colorat ? :O

-Decay-
9th November 2010, 11:23 PM
faza e ca ar fi mai putine topicuri despre ban deoarece nu si'ar mai permite asa sa riste cu orice prostie.
Ca sa ma fac mai inteles, uitati-va la ultimul meu ban request, a fost facut special ca sa dovedesc asta.

Leemn
10th November 2010, 12:04 AM
Incepeti sa injurati ca nu stie 1 DotA, macar spunetii unde o gresit (ca nu vrea sa asculte e partea a doua).... si eu ma mai enervez da' asta e, imi trece.


Daca ii spui la roman cum sa joace te cheama in parc sa va bateti asa ca n-are rost sa incerci. :D

Oricum e degeaba topicul, e liga publica, majoritatea sunt noobi, nu vor sa invete, te enervezi dai quit te joci heroes 1 saptamana si aia e. :)

DRG-
10th November 2010, 08:02 AM
Daca ii spui la roman cum sa joace te cheama in parc sa va bateti asa ca n-are rost sa incerci. :D

Oricum e degeaba topicul, e liga publica, majoritatea sunt noobi, nu vor sa invete, te enervezi dai quit te joci heroes 1 saptamana si aia e. :)

+1, cam asa e... Cand o fi liga privata atunci ne exprimam nemultumirile :D Pana atunci jucam cu lothar pe venge :D.

mapY^
13th November 2010, 09:16 PM
GO make it private league fara pubberi sa jucam decent nu ca prostii :-j

L.E.S.
13th November 2010, 09:28 PM
nu trebuie sa fie private league doar capitanii sa fie mai selectati un pic sau cum se zice w/e, genul balkan league, faci o prezentare, precizezi skill-ul... nu ca aici, ma numesc XXX vreau lvl 2, e cam sec.

Avalon
13th November 2010, 09:46 PM
Dupa parerea mea personala,
ar trebuii sa fie dat lvl in functie de kills sau de help pe forum etc.
A da lvl 2 celor care cer nu e nimic rau in asta,insa ar trebuii doar anumiti playeri(lvl 3+ )sa poata sa inceapa provocari/sau sa le accepte, userii de lvl 2 respectiv 1 doar sa dea !sign : ]
si in legatura cu invalid unban request?
dude take a fucking chill pill,dc cnva nu a fol forumu niciodata si doar joak ingame cum plm sa stie ce sa faca?

L.E.S.
13th November 2010, 09:54 PM
da ar fi ceva, lvl3 sa poata chall numa, si lvl2 sa poata hosta puburi doar, ca multi au cerut lvl2 sa poata face pub dar se baga si la chall unde se fac de toata rusinea

-Decay-
13th November 2010, 11:06 PM
sa citeasca regulamentul?
e datoria lui sa citeasca regulamentul cum e datoria adminului sa rezolve requestul.
pe admini sar toti cand fac o greseala.

[RO]Claudiu
13th November 2010, 11:28 PM
Parerea mea e ca voi incurajati cretinismul...sincer...
Orice ban request facut de orice copil de 12ani care nici macar nu are legatura cu subiectul primeste atentie.
Cum sa dati ban fiindca se saluta 2persoane intrun mod mai "vulgar"?
Cum sa faca careva ban request ca a dat cineva abort la chall.

Ar trebui sa bagati pedeapsa la Ban request. In cazul in care cererea e invalida sa primeasca individul care a facut postul ban. Va mananca si voua timpul si e si clar ca sufera putin de idiotism, poate asa isi da seama si ia nijte masuri.

Think about it.

tu insinuezi k e haos pe canalul Romania ... nu e.

~ daca 2 persoane se saluta vulgar sa se salute in privat k saluturile nu sunt ceva pt public oricum, noi incurajam limbaj civilizat pe canal ( k sa ne intelegem mai bine ).

~ pt abuz de comanda abort se poate face request si se poate da ban.

~ daca cineva face request invalid este informat cum sa faca request corespunzator.


altceva probleme mai ai ?

-Decay-
13th November 2010, 11:56 PM
Claudiu;1201394']
~ pt abuz de comanda abort se poate face request si se poate da ban.


a abuza de o comanda inseamna a folosio fara rost in mod repetat. nu cred ca a da 1data abort intra in aceasta categorie.

[SyS]-Killer
14th November 2010, 12:06 AM
leshinati de foame care fac breq ca ia zis unu ca e cretin

dgavril
14th November 2010, 12:16 AM
gj pana acum.
regulile sunt bune.

[RO]Claudiu
14th November 2010, 12:28 AM
a abuza de o comanda inseamna a folosio fara rost in mod repetat. nu cred ca a da 1data abort intra in aceasta categorie.

abuz de comanda abort e cand opresti challenge-ul cuiva din singuru motiv care e sa faci tu challenge . asta e abuz de prioritate ( and off the record , nesimtire pura ) , am avut cazuri din astea dar nu prea multe.

Avalon
14th November 2010, 12:31 AM
sa citeasca regulamentul?
e datoria lui sa citeasca regulamentul cum e datoria adminului sa rezolve requestul.
pe admini sar toti cand fac o greseala.

nu vreau sa te insult dar sunt curios,tu nu gandesti mult este?cand am zis de unde sa stie sa faca un ban apeal decent, deduci usor k dc atata lucru nushtie,cu siguranta nu va sti ca exista reguli pt chestii gen ban/unban sau unde sa le gaseasca.
Srry nus toti blogari inraiti ca tn :tiphat:

RaouL
14th November 2010, 09:27 AM
da ar fi ceva, lvl3 sa poata chall numa, si lvl2 sa poata hosta puburi doar, ca multi au cerut lvl2 sa poata face pub dar se baga si la chall unde se fac de toata rusinea
Eu 1 nu ti-as da lvl 3 (capitan), daca ar fi sa ne luam dupa skill.

sa citeasca regulamentul?
e datoria lui sa citeasca regulamentul cum e datoria adminului sa rezolve requestul.
pe admini sar toti cand fac o greseala.

Multi nu citesc forumu. Si eu pe forumuri is cam nou. Doar atata cat fac si eu o cerere , si 25 de ani nu-l mai viziteaza.

[SyS]-Killer
14th November 2010, 10:44 AM
Srry nus toti blogari inraiti ca tn :tiphat:

Srry da blogari inraitii sunt cei care citesc zilnic pe net, iar regulamentu iti ia 1-2 minute :tiphat::tiphat::tiphat::tiphat::tiphat::tiphat::t iphat::tiphat::tiphat::tiphat:

[RO]Claudiu
14th November 2010, 10:47 AM
app de sugestiile voastre.

daca este vreuna buna va anunt in caz ca nu raspund la ele ins k nu le aprob.

Radu_G
14th November 2010, 11:00 AM
Pro pt lvl 3 capitani alesi putin mai strict, oricum se cam stie deja cine e capitan bun si cine nu dar dau 2 semi-pro chall si nu le da lumea sign dar stau 30 min pe canal cu 2 oameni in pool si canalul fooll...

Bilis
14th November 2010, 11:27 AM
absurd e sa dai de mancare la ursi, cand scrie clar sa nu dai

http://img51.imageshack.us/img51/4018/66346710.jpg (http://img51.imageshack.us/i/66346710.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

-Decay-
14th November 2010, 02:01 PM
nu vreau sa te insult dar sunt curios,tu nu gandesti mult este?cand am zis de unde sa stie sa faca un ban apeal decent, deduci usor k dc atata lucru nushtie,cu siguranta nu va sti ca exista reguli pt chestii gen ban/unban sau unde sa le gaseasca.
Srry nus toti blogari inraiti ca tn :tiphat:

blogari inraiti....ca mn....bah da'ma dreq joc de 4ani pe bnet si am sub 100posturi, da omule sunt blog-er inrait....deh asta e
Si se pare ca tu nu gandesti prea mult. ESTE DATORIA LUI sa citeasca regulamentul.

L.E.S.
14th November 2010, 02:34 PM
Eu 1 nu ti-as da lvl 3 (capitan), daca ar fi sa ne luam dupa skill.
as fi mai mult decat bucuros daca mi-as pierde pozitia de capitan din cauza regulei noi, chiar nu sunt pro ca si capitan si fac fail de zile mari si ca si jucator cateodata, dar daca totusi e vorba de cine primeste sau nu, nu cred ca sunt chiar de nivelul unui oarecare puber...

Deiu
17th November 2010, 10:08 PM
aveti EDL , SS daca vreti liga privata pe Xpam ... si tot va plangeti ca jucati cu pubberi si nu stiu ce.

Johnny-Bravo
17th November 2010, 10:12 PM
aveti EDL , SS daca vreti liga privata pe Xpam ... si tot va plangeti ca jucati cu pubberi si nu stiu ce.

clasicul gosu-deiu

-Decay-
18th November 2010, 10:29 AM
deiul edleru cel pro

Raptor7
18th November 2010, 11:03 AM
deiu = legend? :o

PerditioN
18th November 2010, 12:36 PM
Silence fools, Deiu "The God" has spoken !!! :bless:

Leemn
18th November 2010, 01:11 PM
De ce sa joci pe edl/ss cand poti sa joci pe ro si sa dai de unu care te cheama in parc sa va bateti si sa razi cu de el tot meciu.

:cool2:

DRG-
18th November 2010, 01:24 PM
^ chiar asa, pe EDl nu vezi comentarii de genu: "cati ani ai ma ?" sau "virginilor" sau "unde stai ma, hai sa ne batem?"

RO=fun