PDA

View Full Version : Unban



MoarteaRo
8th November 2010, 09:39 AM
Voi chiar credeti ca joc cu mh? nu vad si nu inteleg nimic din pozele alea ! joc de vro 2 3 ani pe Ro si acum vine un kkt de copil si zice ca am mh ba si voi il credeti doamne .... deci sami bag toata ..... daca nu sunteti chiar aberati cum ma cum ... mh =)) dak vedeam semne hai ca esti prost rau asta care mi-ai facut reclamatia Daca credeai sa sunt suspect de MH dece nu mi-ai cerut Print Screen ? ca iti dadeam ca oricum mh se poate oprii doar cand iesi din joc Cred ... in viata mea nam folosit mh si acum imi face un kkt reclamatii care e pe afara cu dota habar nu are cei aia besi ... de copil ..... .... ..... ....

APP INTREABAL PE ANCIENT DAK FACEAM VRUN GANG SAU CV !!!! HAI INTREBATIL DAK FACEAM VRUN SEMN PE HARTA >>>>>>>>><<<<<<<<

P.S Voi inca Nu ati auzit De Warduri Uitativa LA replay cu mare atentie si mai vb de mh =)))))
P.S 2 In Minutul 12 Erau Warduri La Runa Normal Ca Am facut Semn Sa vada Ca , vine Sniper Dar esti prea chior sa vezi wardurile Sau nu sti ce fac ? la ce folosesc ?
Vai saracu de tine :(( e trist pe bune de nu ... nu sti cei ala ward si ma suspectezi de mh =))
P.S 3 In Poza 2 SE VEDE CLAR CA NU AM MH CA DAK AVEAM DC NU II VAD PE AIA DELA ECHIPA ADVERSA ?

RaouL
8th November 2010, 09:53 AM
Se vad ward-urile, da nu erau plasate in asa fel incat sa-l vezi pe Sniper.

http://2.bp.blogspot.com/_4mzgVogfK9s/Rhkei68vHUI/AAAAAAAAAAw/PYmFjoJKCIo/s1600/maphack.jpg

Vezi, mai nou MH-urile ai HotKey de ON/OFF (F4 - F5), asa ca faza cu SS-u cade.
Mai ai ceva de spus in apararea ta ? Alte dovezi ?
ps: Foloseste un limbaj adecvat

MoarteaRo
8th November 2010, 09:56 AM
Uitate frate la poza 2 si iti vei da seama ca nu am mh !!! Dc nu ii vad pe aia din echipa adversa ziii pe bune acum il crezi pe ala poza dovedeste clar !

RaouL
8th November 2010, 09:59 AM
Fiindca pozele sunt facute din replay.
In prima poza se vede clar cum aveai selectat pe Sniper. (Fara fog of War)
A doua poza era cu Fog Of War.

Inteleg ca poate zici si tu teoria ca sare click`u pe host la mod ap.
Da' in cazu de fata nu era hostu , era cel roz (pink)

MoarteaRo
8th November 2010, 10:01 AM
Ba daca chiar daca aveam mh trebuia sa vad continuu nu sa dispara ... gandeste putin logic ...

RaouL
8th November 2010, 10:10 AM
In momentu ala tu erai mort, si l-ai selectat pe sniper in fog.

Dupa ce ai reinviat ti-ai selectat erou si normal ca dispare cercu rosu de pe el.

Cand ai mh asta nu inseamna ca ai toti eroi inamici selectati.

MoarteaRo
8th November 2010, 10:14 AM
IN a 2 POZA SUNT TOT MoRT ESTI CHIOR ?

RaouL
8th November 2010, 10:20 AM
Da, tot mort esti, eu cred ca tu nu vezi bine.
Uitate , e din viziunea ta replay-u.
Se vede clar ca mai aveai 1 sec pana sa reinvii .

(Allied : 01)
MortalRo(1)

MoarteaRo
8th November 2010, 10:25 AM
Parerea mea este sa te uiti la replay nu la poza ... ca poza degeaba ... uitate la replay si mai vb si fa un joc cu mh si uitate la replay sa vezi diferenta 100% dar ce sa sti sti doar sa dai ban si sa crezi niste mega .....

Raptor7
8th November 2010, 10:41 AM
Cand o sa inveti sa vorbesti pe un ton mai civilizat o sa ti se ia in seama cererea. Deocamdata nu ai nici o davada in apararea ta, decat vorbe goale.