PDA

View Full Version : LVL2 Time_OF_My_Life



Time_OF_My_Life
7th November 2010, 06:55 PM
1)Time_OF_My_Life
2)2 LVL by som chcel preto, lebo nerád čakám, kým sa signe 5 hráčov a nejaké tie challenge-y by tiež neboli odveci
3)k ostatným sa správam tak, ako si zaslúžia, poprípade, ako sa správajú ku mne
4)dotu hrávam už dosť dlho, skill je podľa mňa na Ačko nadpriemerný (kapitán som bol veľmi často na RGCčku, kde sa zatiaľ nesťažoval nik)
5)ak bude treba tak pošlem aj nejaké ďalšie replaye... Ak sa vám nezdá kvalita hráčov, tak na moju obranu > bolo to odohrané na Ačku, a za tých, čo sa napoja do hry ja nezodpovedám :) ... dám tam ešte pre istotu ďalší replay rexara (názov- rexar vs Devil), kde som hral proti LordDevilovi, aby ste nepovedali, že nikoho nepoznáte v tých replayoch
moje staty na czsk-botovi: http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/userstats.php?user=time_of_my_life

LordDevil
7th November 2010, 09:05 PM
rexar bol zahraty slusne musim uznat:)ale trosku fail aj teamu:)este nejaku hru stebou nech ma uistis vo vykonoch.

Zhulenej_rybA
8th November 2010, 11:31 AM
Stáh sem si ňákýho lancera... cápek šel mid? WTF keby ta lanaya nebyla tak low tak si vpíči :-)

Time_OF_My_Life
8th November 2010, 03:16 PM
keby nebola tak low, tak by som hral iným štýlom a určite by som ako prvé nespravil soul ring, ale rovno vanguard ;)

Zhulenej_rybA
8th November 2010, 05:56 PM
Mno tak si sem mohl aspoň hodit replay, kde hraješ proti normálním hráčům.

Time_OF_My_Life
8th November 2010, 08:18 PM
definuj "normálny hráč"

Time_OF_My_Life
11th November 2010, 09:36 PM
hm ... nejak sa to tu nerieši jak pozerám

[Spis]Borovicka
12th November 2010, 06:12 PM
len pockaj.. to pride casom :)

[W3PD]rebrik
12th November 2010, 06:24 PM
http://www.youtube.com/watch?v=D7K3wFXJFsQ

[Spis]Borovicka
13th November 2010, 03:14 AM
to bolo k comu rebrik ? :P inac ta piesen nieje na moj styl :)) xD

[W3PD]rebrik
13th November 2010, 02:27 PM
ta pesnicka je nejvic

Eph3dr1ne
16th November 2010, 10:11 AM
Kdyby šla Rybova lanaya mid, tak moc nedaji :D

A definice normálních hráču....suport s wardama a slepkou, ganger s dagerem co ganguje od zacatku atc...

PS: v chalange jsou takové věci často k viděni :duel:

[Spis]Borovicka
18th November 2010, 04:05 PM
time of my life.. rada na nezaplatenie.. ak chces mat ten lvl 2 tak by si uz mohol dat neaky ten replay s normalnimi hracmi.. normalni hraci su ti co nenehaju hrat lancera na mide za lanayu napriklad. neaky ten replay s lepsimi hracmi na acku, s timi co maju lvl2 alebo s adminmi.. bo ked nedodas replay tak sa to tu asi dost skoro zatvori a budes mat po VR.. rob ako myslis

Mitsuki
19th November 2010, 12:08 AM
nejak se mi nezda ten tvoj bod2. furt mi vrta hlavou