PDA

View Full Version : unban tiberiu01



tiberiu01
5th November 2010, 09:15 PM
Salut,

Am primit ban pe contul tiberiu01 acum 5-6 luni in urma pentru ca un admin (AncientPriest sau Logistik, a trecut ceva timp si nu imi mai amintesc precis) nu a suportat sa piarda mai multe jocuri consecutiv, m-a acuzat de maphack si am renuntat la dota pentru cateva luni, din mai multe motive nu doar din cauza banului.
As dori sa cer debanarea contului pentru ca este un cont foarte vechi la care tin mult si cu care nu am avut niciodata probleme.
Din pacate nu pot posta reply-uri pentru ca am sters warcraftul in perioada cand am luat ban, insa pot arata ca sunt un player peste medie si nu am nevoie de maphack.

Multumesc anticipat.

Johnny-Bravo
5th November 2010, 10:38 PM
pai 1 la mana joci foarte des pe channel Q pe contul tiberiu04 deci nu ai fost inactiv deloc (mincinosule)

2 la mana cand hostezi cu botul tau esti foarte arogant dai kick cand pierzi la alti si tot Spamezi ceva de genul

EU MARELE ZEU
EU MARELE ZEU
EU MARELE ZEU

arogantule

si app. daca il superi pe ancientpriest cred ca ai probleme mari de tot.

[SyS]-Killer
5th November 2010, 10:55 PM
asa e, you dont fuck cu ppl care au priest la nick.

tiberiu01
5th November 2010, 11:11 PM
BU7CH3R sunt sigur ca adminii pot verifica activitatea contului tiberiu04 si vor vedea ca nu s-a jucat de pe el timp de aproximativ 5-6 luni, pot verifica IP-urile mele si se va vedea de asemenea ca de pe IP-urile mele nu s-a jucat cu nici un alt cont in afara de tiberiu01 si tiberiu04 (care a fost facut dupa ce am fost banat pe tiberiu01)
Pe canalul Q am intrat de maxim 2 ori de cand am reinceput sa joc warcraft
Deasemenea cred ca felul in care te exprimi spune multe despre tine, m-ai facut mincinos si un admin va demonstra ca de fapt tu esti un mincinos, spui ca dau kick dar eu nu imi aduc aminte sa fi jucat vre-un meci cu tine, sunt un player peste medie si uneori sunt mai arogant dar asta nu e o crima, NU NEDREPTATESC pe nimeni in joc, altfel as fi avut de mult probleme cu dovezi, replyuri. Contul tiberiu01 il am de foarte multi ani, spre deosebire de BU7CH3R care a fost creat pe 29th July 2010 si o singura data am avut de a face cu tine acum cateva zile pe canalul Romania unde ai inceput sa injuri si sa vorbesti urat, se va demonstra si asta in caz ca exista loguri.

tiberiu01
5th November 2010, 11:21 PM
[SyS]-Killer afirmatia ta ma defavorizeaza si e lipsita de logica, te rog detaliaza, probabil eu am avut o zi f buna si el una f proasta.. se mai intampla, ar fi trebui sa il las pe admin sa castige macar un meci?

tiberiu01
5th November 2010, 11:59 PM
In linkul de mai jos se pot urmari unele statistici cand am jucat in jocurile create de RO_Guard:

http://clan.idle.ro/ro-site/user.php?u=tiberiu04

Primul joc jucat: 31.10.2010 (pentru BU7CH3R)
Meciuri castigate: 8
Meciuri pierdute: 2
Disconnects: 0%
De obicei joc FOARTE bine cu eroi in gen Goblin Techies, Bone, Invoker, Weaver, Riki, eroi agasanti si enervanti pentru cealalta echipa

Rog un admin sa imi analizeze cazul cu atentie. Multumesc.

BoBo
6th November 2010, 12:41 AM
Nu inteleg unde ai tu ban si pe ce cont ?

tiberiu01
6th November 2010, 12:46 AM
am luat ban in urma cu 5-6 luni pe Eurobattle.net Server account: tiberiu01

Ancient Priest
6th November 2010, 01:02 AM
asa si ce vrei sa-ti fac eu?
1.Ti-am dat eu ban? sa fii sanatos ai alt cont poti juca.
2.Ti-a dat logistik ban? repet... SA fii sanatos ai alt cont poti juca.
3.UNlock requests nu se fac aici ci la UNban General pe forum.
nu-ti dau link daca nu esti in stare sa cauti.
4. Daca tu crezi ca dupa 10000 ani vii si spui astfel de prostii ca m-ai batut/ca l-ai batut pe logistik de ne-ai rupt si ti-am dat pentru asta, e o mare greseala.
Tine minte, minciuna nu bate banul.
Pe scurt, ai ban de acum 6 luni ( cum zici tu ) bafta.

tiberiu01
6th November 2010, 01:17 AM
simplul fel in care te-ai iritat si te-ai exagerat aici imi intareste afirmatia "nu a suportat sa piarda mai multe jocuri consecutiv, m-a acuzat de maphack"

probabil nici nu ai citit ce am scris, un admin decent nu ar fi raspuns cu "Ti-am dat eu ban? sa fii sanatos ai alt cont poti juca."

salutari!

Ancient Priest
6th November 2010, 01:23 AM
da, stii ce? nu-mi pasa.
Gandeste-te din punctul meu de vedere, vin 3000 de oameni zilnic cu cereri asemanatoare, 99,99% sunt minciuni.
Pot verifica, iar daca ma dau peste cap, gasesc si replay-ul sau SS cu ce s-a intamplat.
Daca tu vii si-mi aduci mie acuzatii destul de grave, cum eu am facut abuz de putere, fara nici o dovada, si totusi dupa 6 LUNI, ce-ar trebui sa spun?
Da frate scuze, unban, renunt la admin, fii tu de-acum, meriti ai fost nedreptatit asta e.
Esti inconstient si totusi incerci sa ma bati pe mine din vorbe.
Bafta, si spor la dota pe contul care-l ai acum.
Tine mine, nu se da unban pentru conturi banate ACUM O JUMATATE DE AN.

Johnny-Bravo
6th November 2010, 09:22 AM
Created: Sat Nov 06 07:48 2010 tiberiu01

parca ziceai ca al tau e Hall Of Fame

RaouL
6th November 2010, 09:49 AM
User tiberiu01 was not found on banlist database.
tiberiu01 - cont de X ani ?!?

Login: tiberiu01 #02931157 Sex:
Created: Sat Nov 06 07:48 2010
Location: Age:
Last login Sat Nov 06 07:50 2010 from unknown
tiberiu01 - pe ROMANIA ?

<FROM: RO_Guard> [tiberiu01] Captain wins: 0 losses: 0. Voched by ro.
<FROM: RO_Guard> Rank(9245) points(0) lvl(1) First join (2010-11-06)
<FROM: RO_Guard> No warnings in db.

Nu ai nici un ban, nici pe server nici pe ROMANIA, contu' ti-a expirat, si ti l-ai facut din nou, daca zici ca nu te-ai mai logat de "N" luni.


<Joker> !clvl tiberiu04 0
tiberiu04 has been banned by RO_Guard (from: Joker).

Nu ai voie sa ai mai multe conturi pe ROMANIA.

tiberiu01
6th November 2010, 03:41 PM
Da, imi pare rau ca mi-a fost sters de sistem probabil in mod automat, tineam nu stiu de ce la vechimea lui :)
Mi-am creat aseara cont nou cu numele tiberiu01
Multumesc joker ca mi-ai sters tiberiu04, voi ramane doar cu tiberiu01.

Thread closed.