PDA

View Full Version : Dota 2



smradlave_nohy
5th November 2010, 08:42 PM
Co vy nato? aky mate nazor? bude to dobre ci nie? bude to len dalsia blbost ako hon abo lol?

Podla mna to moze byt dobry napad. Stara dobra dota v novom. Nova lepsia grafika. Jedna negativna vec je ze war3 rozbehal v dnesnej dobe kazdy ale dota 2 ma mat lepsiu gragiku tym padol vacsie systemove poziadavky. Myslim si ze dota strati vela hracov kedze im to nepojde.

LordDevil
5th November 2010, 08:52 PM
dalsia blbost to uz aj tie 2 hry podobne dote mali byt s lepsou grafikou:)kazdopadne nechajme sa prekvapit

smradlave_nohy
5th November 2010, 08:54 PM
Dota strati to caro. Ved ked si zoberieme su tam herovia co su len zobrate priserky z lesa (riki, ursa, troll) zvacseny creep (naix) zmencena veza (roof) a podobne hluposty. Uz to nebude ono

LordDevil
5th November 2010, 09:04 PM
a co tak pridany novy hrdinovia skoro v kazdej verzii zmena lesa stale je co vylepsit;)

KukAc
5th November 2010, 09:25 PM
sak dota 2 uz ma vlastnu stranku(blog), tam sa docitate vseli coho, kedze to na tom bude pracovat IceFrog a Valve, tak by to nemala byt az taka blbost :)

Bude mať Dota 2 možnosť znovupripojenia do hry? (od Vanes-UT)
„Toto bola v skutočnosti jedna z prvých vecí, ktoré sme do hry pridali ešte skôr ako bola hra stabilná, hlavne aj kvôli testovaniu. Taktiež bude možné ak máte kamaráta na podobnej skillovej úrovni aby sa napojil do hry za vás ak budete musieť náhle odísť, aj hráči, ktorí si chcú zlepšovať reputáciu v hernej komunite sa budú môcť napojiť do zabehnutej hry a pomôcť tímu, ktorému chýba hráč. “
Zostaneš verný spellom ako Torrent a bude stále možné trickovať napríklad stopovaním animačky, využívať fogy hlavne tie, na ktoré sme zvyknutí, atď. ? (od Lycan)
„Áno, táto mechanika je súčasťou. Je to neoddeliteľná časť hry a bez nej by to nebolo ono.“
Budem mať možnosť pomôcť s beta testovaním? (od Sing Liu)
„Určite bude možnosť zapojiť sa do beta testovania a pomôcť nám vašou odozvou. V budúcnosti dodáme viac informácií o tom ako sa zapojiť.“

kusok z prekladu otazok a odpovedi Zvysok je tu (www.dota2.com/) (bez prekladu)

LordDevil
5th November 2010, 09:26 PM
obrazky z honka daktore:))

KukAc
5th November 2010, 09:32 PM
Ale ked som hral honko, tak herovia vyzerali uplne inak, podaktori :) lenze honko som zapol tak 2-3x => uninstal. Comp to celkom nezvladal :D A ti hrdinovia na tych obrazkoch su aspon podobni z nasej War Doty. A ten morph je epic

LordDevil
5th November 2010, 09:42 PM
hh tak tebe nezvladne pc ani tu novu dotu takze sa nemas naco tesit:)

KukAc
5th November 2010, 09:51 PM
Dovtedy sa to vyriesi snad a ajtak to maju na pol roka minimalne. A este ste as o tom nepoculi ze Aj Blizzard chce vydat svoju vlastnu dotu na SC2-ke

LordDevil
5th November 2010, 09:53 PM
Dovtedy sa to vyriesi snad a ajtak to maju na pol roka minimalne. A este ste as o tom nepoculi ze Aj Blizzard chce vydat svoju vlastnu dotu na SC2-ke

to som pocul aj novu mmrpg maju vydat:)

KukAc
5th November 2010, 09:58 PM
DotA + SC2 = sracka, MMORPG(mmrpg mi zmysel nedava :P) = tiez nejaka sracka na styl MU-Online... Ja by som sa najradsej nechal prekvapit od zaby+valve, alebo by som ostal u klasiky :D

LordDevil
5th November 2010, 10:00 PM
DotA + SC2 = sracka, MMORPG(mmrpg mi zmysel nedava :P) = tiez nejaka sracka na styl MU-Online... Ja by som sa najradsej nechal prekvapit od zaby+valve, alebo by som ostal u klasiky :D

ty sam nevies co chces:P

KukAc
5th November 2010, 10:03 PM
Mne moj pocitac diktuje, takze bohuzial viem xD

FogyX
6th November 2010, 09:24 AM
no oni sa snazia o to aby neodbocili od dota 2 tak ze to hrac zapne a bude si musiet zvykat na uplne inu virtualitu praveze sa snazia o to aby to hrac zapol a zazil deja vu a osobne to budem hrat urcite