PDA

View Full Version : Dlzka banu?



MumiaMumacka
5th November 2010, 07:21 PM
Zdar,
account MumiaMumacka. Na http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/bans.php mam len jeden zaznam o leave z 19.10. (btw ani to si niesom vedomy, nejaky dobrak iste hodil BL ked uz nam bili tron, ale dokaz nemam takze neriesim), nemal by som uz byt po "trestnej dobe" ? lebo stale mi nejde join hry CZSKbotov...
Alebo ako to funguje ? :P

LordDevil
5th November 2010, 07:23 PM
je to vacsinou na 3 dni za prvy leav ale musis sa ozvat sam:)co si zrejme nespravil predtym:)a zalezi aj za akych podmienok si leavol.

MumiaMumacka
5th November 2010, 07:41 PM
ozvat sam? to co mate za system :)) tak mi to sup sup zrus, nechce sa mi startovat mojho ghosta :))

LordDevil
5th November 2010, 07:43 PM
co za system pozri sa z nasho pohladu hraje tam plno ludi a ustrazit kazdy ban nejde je to nemozne.uvidime ked nahodia xpam.

MumiaMumacka
5th November 2010, 07:52 PM
no naozaj som si nemyslel ze tie bany spravujete rucne, ved to spravte automaticky na cas, to mate jeden trigger na DB napisany za 5 minut :)

MiZiGe
5th November 2010, 09:12 PM
trigger na DB nie je problém, ide o to hodiť to do ghostu (to ešte ide), a ten následne skompilovať (a to je prieser)

MumiaMumacka
5th November 2010, 11:01 PM
co na to potrebujes zakompilovat do ghosta? ved ghost pozera do DB, to ostane ako je, akurat sa ta DB periodicky precisti od banov po expiracii raz za par hodin.. ghosta nijako menit nepotrebujes

LordDevil
6th November 2010, 07:51 AM
unbanned

MiZiGe
6th November 2010, 02:27 PM
co na to potrebujes zakompilovat do ghosta? ved ghost pozera do DB, to ostane ako je, akurat sa ta DB periodicky precisti od banov po expiracii raz za par hodin.. ghosta nijako menit nepotrebujes

lebo ten ghost potrebuje zrušiť ban na channel, napr. A pár ďalších drobností