PDA

View Full Version : Unban



xD.Mnks
5th November 2010, 12:51 PM
Sa o luam cu inceputu daca voua vi se pare ca poti sa mai te controlezi intrun game in care suportu iti face antigame.El cere carryului sa faca roam si ii zic sa ia wards si tot ce trb si nu o face sunt de acord cu banul.Pe langa toate astea daca el ma face sa'l injur,ma instiga cu tot felu de expresi,imi pare rau ca nu am salvat replayul deoarece am zis sa nu fac post pt asemenea faze.... dar de acum chiar o sa postez bucuros orice antigame,si cea mai mica greseala,mam saturat de asemenea oameni care sunt totali opusi cu acest joc,si intra in el ca sa le faca nervi multor alte persoane,si nu sunt singuru care spun acest lucru intrebati pe ro cate alte persoane sunt de aceeasi parere cu mn.Sunt de acord ca am vb foarte urat dar nu se mai putea la inceput le'am zis cu frumosul dar nu vor sa inteleaga daca le zici ce sa faca cum sa joace,incep si iti tot zic ca cine esti u sa le zici cum sa joace ca ei sunt "pro";nici eu nu sunt un jucator bun dar eu barem ascult de sfaturi. Pe langa toate acestea dupa cum am zis la inceput imi pare rau ca nu am salvat replayu ca sa vedeti si injuraturile lor.Deci acum voi astepta sa treaca perioada de ban,dar sincer imi pare rau ca din cauza unor asemenea oameni care te instiga la injuraturi/certuri si multe altele numai pt ca sa'ti faca post trb sa ne facem nervi dar fie......nu pot sa comentez eu deciziile adminilor..eu sunt doar un alt jucator..:|
Ohh si linku postului facut de ei este
http://eurobattle.net/showthread.php?t=123417

mapY^
5th November 2010, 06:11 PM
Taci ca si tu faci la fel cand iti zic ca gresesti ma injuri, esti un mic zeu :))

xD.Mnks
5th November 2010, 06:34 PM
Taci ca si tu faci la fel cand iti zic ca gresesti ma injuri, esti un mic zeu :))

aha asta se inampla cate o data nu fi taran acum, dar sunt anumite momente in care chiar ascult macar recunoaste..:|

mapY^
5th November 2010, 06:37 PM
da ma da, oricum ... +1 ptr BAN ! :)))))))))

RaouL
5th November 2010, 08:18 PM
Banul ramane.
Ne vedem peste 3 zile.