PDA

View Full Version : Žádost o unban



TMqwest
4th November 2010, 11:49 PM
Zdar,
dneska jsem dostal na nick TMqwest ban na 7 dní za opuštění hry od nějakého sráče pouya_ap ... 1) hru jsem neopustil dobrovolně, odpojilo mě to po té, co začal lagovat host
2) jak je sakra možné, že nejde rozeznat odpojení díky problému netu at na té nebo oné straně a každý může dát komukoliv ban na všechny další hry bez předchozího upozornění ?
S těmi bany se tu roztruhnul pytel, mělo by se to zrušit. Poslední měsíc není hra, aby někdo nedostal ban ve hře a v polovině případů je to neoprávněné.
Bany by neměly být globální pro všechy hry, ale jen pro jednotlivé hosty. Pokud to nejde udělat, tak by se měli přestat dávat, protože je to odsouzení bez důkazů a nejde se tomu bránit.
3) Byl bych rád, aby dostal ban ten dacan, co mě zabanoval. Určitě bych odcházel ze hry, kde jsem jen na počátku měl multi kill. Když už nic, tak to by jej mohlo trknout, že jsem ztratil spojení a ne že jsem odešel.
Dík.

LordDevil
4th November 2010, 11:56 PM
za prve si precitaj podavanie unban requestu a za druhe nepredlozil si tu ani jeden dokaz o tvojej nevine.A ban dostavas maximalne za leav na czsk botoch.Tak predloz nejaky dokaz alebo meno hry kedy sa to asi hralo.

TMqwest
5th November 2010, 12:14 AM
No super, takže tady neexistuje žádná presunkce neviny, tady je člověk rovnou odsouzen. Ještě steští, že nejde o život.
Podávání žádosti o unban jsem si přečet, vše co vím je, že mám ban od dneška na nick TMqwest od pouya_ap.
Nevím název hry a ani nevím, v kolik přesně jsem hrál, předpokládám, že jsem ho dostal zato, že mi to spadlo. Dnes jsem hrál 4 hry, kromě první, kde mě to odpojilo, sem všechny dohrál.
Druhý problém je, že nehraju Dotu abych byl profík, ale pro zábavu. Takže neznám příkazy a už vůbec nevím, jak si mám udělat nějaký záznam a kde si přehrávat nějaký replay.
Víš co, ser nato, já nenám čas studovat fóra o tom, co jak a kde mám v dotě napsat a udělat a ty bys měl mít taky na práci něco lepšího, než řešit kokotiny ohledně DOTy.
Jdu tu posranou hru smazat, nebudu součástí něčeho, kde nejdřív odsoudí a pak až řeší.
Čus