PDA

View Full Version : unban req ayushta



Caprioara_
2nd November 2010, 08:24 PM
unban, lvl 2 inapoi, in print screen'u din sectiunea "cereri de banare" arata toata povestea, mc

[RO]Claudiu
2nd November 2010, 08:48 PM
ro guard : no info on user ayushta

Caprioara_
2nd November 2010, 09:43 PM
ayushta=enchantress=caprioara_obeza .
Uite printscreen, vreau sa fie judecata situatia de un admin care accepta realitatea nu de bobo.
~ regards

BoBo
2nd November 2010, 09:52 PM
Odata ce tu jignesti comunitatea ro inseamna ca nu vrei sa joci acolo nu inteleg dc acum faci post pt unban.

Caprioara_
3rd November 2010, 01:43 PM
Eu cred ca tu nu intelegi ce inseamna un joc decent.
Jocuri decente gasesti numai in di dp1 si poate ss(daca stii ce sunt alea) din cate am inteles. Joc decent -> supporteru isi stie treaba , gangeru la fel, carryu etc , si asta n-ai sa gasesti decat in ligile de mai sus. Si NU am jignit pe nimeni, am spus doar ce este adevarat, si prin "ro kanal decent game n-ai sa vezi" NU INSEAMNA ca NU vreau sa joc in aceasta comunitate.
Nu-mi place sa creez valuri, sa ma dau in spectacol , cer unban pe caprioara_obeza ca altfel moare vecina de la 3 :D

[RO]Claudiu
3rd November 2010, 01:56 PM
ayushta=enchantress=caprioara_obeza

Se scrie Aiushtha.


App de decent game pe canalu ro, noi asta incercam sa obtinem iar tu prin publicitate negativa faci exact invers.

Daca vrei sa ajuti canalu ro sa aibe "decent games" scrie ghiduri pt dota in loc sa spui chestii de genu ala care nu au nici un rost.


Fa un ghid despre enchantress ( sau orice erou vrei tu care se foloseste mai des in challenge ) in sectiunea de dota ( aici pe forumul romanesc ) si dak e bun iti scoatem banul .


Vezi in situ nostru www.ro-dota.tk care eroi sunt folositi mai des in challenge :) ai acolo toate uneltele necesare pt statistici si informatii.

Johnny-Bravo
3rd November 2010, 08:41 PM
nu vreau sa am prob.


da zic sa-l iertati toti spunem cate ceva cand nu trbuie, mai bn ii dadeati un warn ceva

Raptor7
3rd November 2010, 09:20 PM
Parerea mea e k nu a zis ceva gresit. Pentru k intradevar jocurile care se tin sunt doar cu putin mai sus decat pubburile. Inca majoritatea playerilor din comunitatea noastra habar nu au ce sa faca intr-un joc.

Lipsa de ghiduri nu este problema. Problema e atitudinea lor. Majoritatea dintre ei ar incepe cu boots si flask first items daca nu ar comenta capitanii lor. Daca le spui ce sa faca te injura sustinand k stiu ei mai bine. Daca le zici sa citeasca un ghid de dota sau doua nici nu ai idee unde te trimit.

Cu alte cuvinte jocurile de aici sunt pe departe de a fi unele decente. Jucatorii de aici au inca multe de invatat, si ce e mai trist e ca nici nu vor sa se imbunatateasca, ci se complac in starea lor de nubism total.

Sunt de parere k trebuie sa ii dam level 2 inapoi caprioarei.

[RO]Claudiu
4th November 2010, 03:50 AM
@ Raptor

Problema cu atitudinea este si din partea caprioarei.


Nu este logic sa faci comentarii de genul : "nu o sa vezi decent games pe Romania" . Poate fi interpretata k insulta pt munca lui Bobo ......... pt k a investit mult timp in boti si in site ( ro-dota.tk ) . ideea e k dak nu esti multumit -> nu juca.


Acest tip de comentariu nu are nici un rost . in loc sa arati cu degetul problema si sa vorbesti de parca tu nu ai fi parte din ea , mai bine faci ceva folositor pt rezolvarea problemei.



E atitudine tipic romaneasca , ei stiu tot , absolut tot dar nu fac nimic k sa rezolve probleme. doar arata cu degetul. trebuie schimbata mentalitatea asta.


De asta zic sa scrie ghiduri pt noobi in loc sa faca publicitate negativa de park ar fi marele judecator si critic.


@ Capra

Zici ca jocurile nu sunt decente dar defapt sunt , conditiile sunt decente . nu e lag si nici delay. restul depinde de TINE ( jucatorul ) cum iti influentezi coechipierii .

Am facut reguli astfel incat sa incurajam jucatorii sa se informeze despre joc inainte sa dea !sign .


@topic :

mi-e indiferent daca primeste unban sau nu dar sper k a invatat ceva din experienta asta si din ce am scris aici.

DRG-
4th November 2010, 07:51 AM
conditiile sunt decente asa este, dar problema cu jocurile decente depinde acum...
Daca dai sign la un challenge intre 2 capitani necunoscuti sau pe care ii stii si au lvl 2 doar ca sa hosteze puburi asta e problema ta.
Avem si jucatori buni si prosti si sub orice critica.

Caprioara_
4th November 2010, 12:08 PM
Claudiu eu nu ma refeream la LAG sau delay si celelalte conditii care tin de bot, ma refeream la cum joaca astia si comportamentu lor de "ap ro godz lorzi bucati nimeni nu e ca mine" gen : era unu cu cristal maiden lvl 5 avea 3 lvl-e in cub si lvl 2 in aura si ii zisasem in ce sa bage, el nimic , totul e ca el, e mai important CUB , dupa ce zice asta il vezi dupa 5 minute singur se baga in 5 sa ii dea unuia cub=)))) si moare apoi zice: ba ce echipa de ratati am .
Vorbind de atitudine tip romaneasca-----> cu "eu stiu tot, absolut tot" , nu am zis niciodata asta- ca sunt cel mai sm3ch3r cel mai bun etc... si nu reiese asta din ce am zis eu din post, nu cred ca intelegi limba romana, si nici bobo .
Suntem intr-o tara democrata-> avem o constitutie liberala cu drepturi si libertati democrate ,avem dreptu la o opinie! Nu am injurat ,am respectat regulile, e o tara libera poti sa zici ce vrei, am decenta sa nu injur.
Vreau sa va cereti scuze , si nu va mai dati voi sm3ch3ri ca scrieti cu albastru , nu sunteti Benito Mussolini nici Lenin nici Stalin , nu mai traim intr-un regim totalitar.

[RO]Claudiu
4th November 2010, 01:35 PM
Claudiu eu nu ma refeream la LAG sau delay si celelalte conditii care tin de bot

ai zis "jocuri decente" iar asta implica si conditiile oferite de boti si sistemul de ranking.




"eu stiu tot, absolut tot" , nu am zis niciodata asta- ca sunt cel mai sm3ch3r cel mai bun etc... si nu reiese asta din ce am zis eu din post.

pai daca ai destula inteligenta incat sa spui ca : pe ro kanal nu o sa vezi decent games . inseamna ca stii care e problema si cum sa o rezolvi dar nu vrei. sau zii care e rostul acestor cuvinte ?



nu cred ca intelegi limba romana, si nici bobo .


tu stii tot iar noi nu stim nimic.




am respectat regulile


Vreau sa va cereti scuze

ai facut publicitate negativa pt canal+boti+administratia de pe canalul ro .

ti se pare k noi te vrem acolo ?

chiar daca a fost fara sa vrei sau o opinie este gresit sa crezi astfel de lucru . noi inecrcam sa avem DECENT GAMES dar tu faci invers , sperii jucatorii buni.

nu am pt ce sa imi cer scuze , sunt de aceeasi parere cu Bobo.


acum sa discutam despre situatia jocurilor.

cu ce vrei sa contribui tu k sa fie "decent games" pe "kanal ro" ?

In functie de raspunsul la intrebarea asta voi decide daca iti aprob cererea sau nu.

Caprioara_
4th November 2010, 02:19 PM
Ma voi comporta ca inainte, poate n-am sa mai zic chestii d-astea vazand ca va deranjeaza. Am sa joc bine, si am sa le arat builds/teamplay/warding/mapawarness etc la cei care incearca sa-nvete , asa cum am invatat si eu dupa garena. Poate ca acest comportament calm, ironic,(imi place sa fac haz de necaz) ii va inspira si pe altii .
Regards :tiphat: sa moara vecina de la 3 aia cu manele! :D

[RO]Claudiu
4th November 2010, 03:43 PM
Ma voi comporta ca inainte, poate n-am sa mai zic chestii d-astea vazand ca va deranjeaza. Am sa joc bine, si am sa le arat builds/teamplay/warding/mapawarness etc la cei care incearca sa-nvete , asa cum am invatat si eu dupa garena. Poate ca acest comportament calm, ironic,(imi place sa fac haz de necaz) ii va inspira si pe altii .


gg.
acum vom avea "decent games" pe Romania.

+1 la unban.

RaouL
5th November 2010, 12:33 PM
+2 la unban (doar daca-ti lasi vecina aia in pace)

[SyS]-Killer
5th November 2010, 12:51 PM
-1 la unban, sexist.

mapY^
5th November 2010, 06:07 PM
Ba fratii mei de mi'ati da mie admin v'as face io luna de comunitate cu riscu k ar ramane numa 20 jucatori, da macar knd intri intr'un joc stii ca'ti rupi degetele p tastatura si te straduiesti sa joci sa castigi, nu sa joci "for fun" cum sustin toti nubii :| La ce foloseste sa ai multi playeri daca tu, jucator mid/high skill(si nu sunt multi aici) knd intri in joc practic joci 1v9 sau poate ai noroc de team bun desii se intampla rar ...mai bine mai putini si mai profesionisti, asa si cu munca/razboaiele, eu unu as prefera o "armata" din 10 avioane dekt 12312412312 pedestrasi cu sulitze si 2 avioane poate asa ma fac mai usor d inteles ... :)

L.E.S.
5th November 2010, 06:42 PM
vorbise jucatorul mid/high skilled :laugh: :laugh:

BoBo
5th November 2010, 06:58 PM
Ai primit unban si lvl pe alt cont sper ca ai invatat ceva din aceste discutii .