PDA

View Full Version : Unban



jan.maslik
30th October 2010, 08:23 PM
nick: Melor
dovod: afk. Mrzi ma to ale z osobnych dovodov som musel odist od pocitaca(vysvetlenie dovodu je na dlho a a asi by vas to nezaujimalo) . Je to prvy ban a urcite by som neodisiel ak by som nemusel.

MiZiGe
30th October 2010, 08:56 PM
možno zajtra...

jan.maslik
31st October 2010, 07:18 PM
mas cas...nakrm si to ego

Mitsuki
31st October 2010, 09:35 PM
ego furt hladove

[-_-]Moon
31st October 2010, 09:52 PM
nezapomente, ze pak se musi nazrat jeste to moje...vidim to tak na tyden ban ?

jan.maslik
31st October 2010, 10:22 PM
pohoda aj 2 tyzdne ..uz mi to je jedno. Pisat to tu nebudem 10x aby ste sa citili doleziti. Sa kazdemu stalo ze musel ist nieco vybavit a zrovna hral. Hustych tu koli tomu robit nemusite. Vyskusam si aj ine servery

Mitsuki
31st October 2010, 10:57 PM
No sory, ale prvy jsi zacal s tym postojem ze mame nakrmit svoje ego. Tak to krmime.

Pohop, ze nesedime a nesledujeme hodinky: hele, jeste 5 minut a musim se nalogovat a dat maslikovi unban.. nebo on se nasere...

jan.maslik
1st November 2010, 09:31 AM
eh? Ideme sa teraz hadat kto zacal? Ja ti poviem kde mi praskli nervy. Ja nemam problem ked som potrestany aj za veci, ktore nemozem ovplivnit. Ale dostat ban na neurcito a ked napisem unbanrequest tak hned prva odpoved : SKUS o 3 dni...napisem o 3 dni : MOZNO zajtra...cakat kym sa vasemu velicenstvu uraci? dakujem-neprosim. A Moon to to vyhrazkou s tyzdennym banom uplne dorazil...Jeb na cely unban

Mitsuki
1st November 2010, 11:17 PM
Se na to divas prez krive zrcadlo a bezduvodne nas obvinujes.


nick: Melor
dovod: afk. Mrzi ma to ale z osobnych dovodov som musel odist od pocitaca(vysvetlenie dovodu je na dlho a a asi by vas to nezaujimalo) . Je to prvy ban a urcite by som neodisiel ak by som nemusel.

Precitaj si to jeste raz prosim. Neni tady zadna zminka o tom ze ti bylo receno ze se mas ozvat o 3 dny. Mels pridat link na tvuj pripad nebo nejak nas o tom informovat ....

Takto to vyzera ako obycejna zadost.. Ja bych ti na tomto zaklade taky unban nedal.

Nicmene, jelikoz se projasnilo az teraz, ked si bol dost vytoceny abys prozradil ze je to pripomenuti unban requestu.. mas unban :omg:

<FROM: CZSK-Keeper> Unbanned user [melor] on all realms.

Necham to otvorene abys mohl jeste neco napsat ve smyslu ake sme zli :)

jan.maslik
1st November 2010, 11:56 PM
Mozes zatvorit. Nabuduce namiesto tych neurcitych slovicok typu skus,mozno ,hadam by bolo dobre napisat ,ze nieco take aj treba spomenut(minmalne sem: ). Clovek caka ,ze si pozriete aspon kedy som ten ban dostal a mate tabulky na to kolko ma trvat trestna doba. A podla toho mi viete povedat kedy mi skonci trestna doba. Ten unban nemusi byt hned,kkt nie som.Ked tam je vela requestov,tak to aj dlhsie trva. Ale pristup "skus,hadam sa zlutujem" resp. "mozno sa zlutujem" mi nesedi.

jan.maslik
1st November 2010, 11:57 PM
sem som myslel : http://eurobattle.net/showthread.php?t=93071

Mitsuki
2nd November 2010, 12:43 AM
Nepoucitelny chalan..