PDA

View Full Version : ban request



sarpelee
29th October 2010, 04:28 PM
Nume jucatori: [RDC]LES si spuka
Motiv: spuka:injurii, antijoc, nu a vrut sa dea upgrade la gaina, nu a vrut sa opreasca autoatacku
[RDC]LES:antijoc, nu a ascultat de capitan, leave dupa ce a stricat meciul
Dovezi: replay

L.E.S.
29th October 2010, 05:32 PM
dovada ca nu a fost leave e mai jos, am dat swap si urma stun in momentul in care mi-a picat netu, daca ieseam nu avea rost sa ma strofoc sa joc.
antijoc e bullshit, am fost cu venge, si slardar nu era in stare sa dea last hit, asa ca am dat eu de vreo 10 ori, asta era marea neasculare de capitan, deci astept banul :tiphat: :)

p.s. snake nu te mai pune capitan si nu mai fa pe seful ptr ca esti nob!!! si eu sunt dar tu si mai mare :laugh:

sarpelee
29th October 2010, 08:37 PM
Neascultarea de capitan este prin faptul ca ti-am zis sa nu mai faci last hit.. puteai sa mergi roam cum te-am rugat dar tu nu tu ai stat farm si slardar nu a putut face nimic pe lane, si is curios cum poate sa pice netu fix dupa ce dai un spell
Iar daca tu zici ca sunt noob ca capitan te inseli, pickurile au fost bune ca dovada ca am fost peste ei ceva timp, dar daca tu cu warlock nu ati fost in stare sa-l bateti pe morph jos asta este partea a 2 a.Eu am stat cu trilane constant sus si am rezistat, numai wallet a venit la gank, tu nu te-ai miscat de pe laneu ala

L.E.S.
29th October 2010, 09:05 PM
da ai dreptate, dar tot nob ramai :) si mi-ai zis sa ma duc roam dupa ce am plecat de jos deja :)

cum poate sa pice netu fix dupa ce dai un spell
exact, am dat swap si urma sa dau stun, cum se vede si pe print, daca vroiam sa ies nu ma strofoc nu? daca vrei discutii despre meci deschide un alt topic nu aici la ban req ptr ca suntem offtopic.
p.s. tot nob ramai :)

RaouL
30th October 2010, 06:50 AM
25:46 spuka Warlock Allies BA BAGA,IAOS P*LA IN MORTII M*TII TU JOCI CU BAZA IN MINME?
spuka 3 zile ban.