PDA

View Full Version : Unban PickMeiauWard



Budacul
29th October 2010, 01:04 PM
Ce se intampla ? vin dupa o mica pauza sa ma joc si eu si inca am ban .

RaouL
29th October 2010, 02:30 PM
<FROM: RO_Guard> 114 hour left till unban.
<FROM: RO_Guard> Warns info: Total(1) Warnings(1) Reason(Channel ban) last warn from(Raptor7).

Raptor7
29th October 2010, 03:21 PM
Iti suna cunoscuta replica: "bah pe mine nu ma intereseaza, dati-ma ban daca vreti, dar CM isi bate joc de noi si rade cand murim" ?

PickmeIauWard has left the game voluntarilly.

Banul ramane si pe celelalte conturi ai level 0. Nu te obosi sa faci altele k nu tine.

demon-storm
29th October 2010, 04:13 PM
Si totusi...

cm isi bate joc de noi si rade cand murim" ?
=)))

Budacul
29th October 2010, 04:30 PM
Iti suna cunoscuta replica: "bah pe mine nu ma intereseaza, dati-ma ban daca vreti, dar CM isi bate joc de noi si rade cand murim" ?

PickmeIauWard has left the game voluntarilly.

Banul ramane si pe celelalte conturi ai level 0. Nu te obosi sa faci altele k nu tine.

ba eu nu am mai jucat dota de ceva vreme acum am revenit si vad ca am ban ... te rog verifica ip`ul ca nu suntem aceasi :| . cine stie ce cacanar a intrat pe cont ca sunt cativa de pe romania care imi stiu parola .. ma rog acuma am schimbat-o . Ti se pare ca eu as fii in stare sa dau o replica dinasta ? " cm isi bate joc de noi " ? =) il injuram de se trezea si stra stra bunicasa din mormant ..

RaouL
29th October 2010, 04:38 PM
ba eu nu am mai jucat dota de ceva vreme acum am revenit si vad ca am ban ... te rog verifica ip`ul ca nu suntem aceasi :| . cine stie ce cacanar a intrat pe cont ca sunt cativa de pe romania care imi stiu parola .. ma rog acuma am schimbat-o .
E problema ta ca ai facut account-sharing, suporti consecintele, ramai banat :tclosed: