PDA

View Full Version : Fatal Erorr



LUCKYSTRIKE
28th October 2010, 09:58 PM
Hi all

Po reinstalaci z XP na Windows 7 Ultimate 64x Bit se mi objevuje tato chyba warcraft jde spustit a všechno ale v chvili kdy kliknu na battle net spadne to a
This application has encountered a critical error:

FATAL ERROR!

Program: G:\==========Games==========\Warcraft III\war3.exe
Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 0023:0BB10000

The instruction at '0x0BB10000' referenced memory at '0x0BB10000'.
The memory could not be 'written'.

Tak mi prosim poraďte

Ps : Tatáž chyba se mi zobrazuje na noťasu kde jsou visty a Registry Originalní registry spustit jako Správce Kompatibilita na WIndows XP vše toto jsem zkoušel tak doufám že máte jiné řešení

Thx for Response :)

FogyX
3rd November 2010, 12:39 PM
mam ten isty problem dnes rano som si daval do w3 dota theme manager nastavil som si to pustil euroloader vsetko ok a ked som klikol na bnet tak mi tiez vyhodi fatal error presne to iste akurat nejake cisla trochu pomenene

MiZiGe
3rd November 2010, 01:12 PM
za starých dobrých čias by som vám povedal, že máte virus...


ale vlastne, asi máte nejaký virus :D

FogyX
3rd November 2010, 03:36 PM
2 krat som dal scan vsetkych discov naslo mi 75 virusov vsetky sa vycistili mam eset nod 32 zo skoly ukradnute aj z heslom takze urcite naslo vsetky ale ten error stale rovnaky no neva uz mam stiahnute ROC :D za 2 hodky uz budem na x-pame:D

FogyX
3rd November 2010, 04:58 PM
lucky tak ja som si to preinstaloval vsetko na novo a ide to :D tak skus aj ty

KukAc
3rd November 2010, 07:21 PM
Do not doublepost ;)

LUCKYSTRIKE
3rd November 2010, 08:33 PM
Docela mě děsí že všechny věci co mi byly řečeny mi nejdou protože hned po tom co jsem si tam hodil ty winy 7 tak nejdřív jsem to spustil protože war je jedna z her ktera se dá jenom kopčit a tak jsem se dokopal k tomu že jsem si to taky přeinstaloval i projet antivirem jsem to nechal a vysledek teda nulovej a chyba přetrvává takže jestli máte ještě nějaké rady bylo by to velmi apreciated

LUCKYSTRIKE
3rd November 2010, 08:35 PM
A vzlhedem k tomu jak dlouho hraju dotu tak s tim nehodlam přestat :D ale přeinstalovat Winy zpět na XP to fakt jako ne...

Mitsuki
3rd November 2010, 09:41 PM
@Fogy: u tebe bude problem v tom war theme manager... to je jasne ako facka

@Lucky: u tebe je to slozitejsi. Ak mas po ruce install cd tak bych ti odporucal reinstall//pak install server installer// pak to spoustet.

Ked jsem prechazel na win7, pred par tydny, jsem jednoducho pustil wary (mam je na druhem HDD) aby se zapsali do registru, pak jsem upravil InstallPath v regeditoru a uz mi to funguje.

Problem taky muze byt ze ti necho chybi v 7, zkus doinstalovat secko ako jsem to robil ja a pak uz jit za zabavou :/

A doufam ze nemas cracknutou win7

LUCKYSTRIKE
4th November 2010, 08:32 AM
Možná jsem vás akorát okrádal o čas po bližším zkoumáním jsem zjistil že něco se mi přece jen usadilo ve složce s warem vždy když jsem dal instalovat servereurobattle net tak se mi tam zobrazil vir EB.exe a jeden ještě v nečem tudíž se pokusim to znovu reinstall zajistit bezinfekčnost a kdyby to nešlo tak bych se ještě ozval

MiZiGe
4th November 2010, 11:49 AM
na to zase bacha, niektoré antiviráky omylom identifikujú náš loader ako virus (pretože sa "hookuje" do war3.exe)

LUCKYSTRIKE
4th November 2010, 10:11 PM
Vždycky mi Avg při instalaci battle netu mi zachytí soubor Eb.exe nějaka rada ?

LUCKYSTRIKE
4th November 2010, 10:19 PM
Ok Tak Skutečně je to problem "viru" a antiviráku např. moje avg vyřadilo EB.exe který je nainstalován eurobattle netem takže v tom je ten problem stačilo teda vyřadit AVG z provozu ignorovat infekci a připojil jsem se ... Takže díky za pomoc všem :) Byye

MiZiGe
5th November 2010, 11:39 AM
určite sa tam dajú nastaviť výnimky :)

enjoy playing.

:tclosed: