PDA

View Full Version : lvl 2 request



Laryk
28th October 2010, 04:39 PM
jelikož rebrik dostal lvl 2 po druhém requestu tak dávám druhý request taky. Když dostal šanci on, myslím, že mám právo dostat šanci i já, kor když devil uvedl důvod proč ho já nedostat stejný jak rebrik, takže prosím prohlédnout replaye a dejte mi šanci.. děkuju

1) Pavlík, Laryk, 20.6, rád píšu básničky (www.liter.cz, nick larey, supertip me pls) a občas sem muck; Ing. arch.

2) pže nemůžu mutovat flamery v poslední době jich je strašně moc a to já už sem hodný; pže v pozdních hodinách se dlouho čeká na signy, pohodlnější založit a spamovat; pže 2 > 1

3) občas umím strašně vyraplit, třeba když mě clarkie swapne od roshana, dá si lh a veme mi aegis v poslední době už jsem slušný a klidný míň flam, víc muck.. na F list sem zlatý a flamuju akorát avengeho (z lásky), optiho (závidím mu Ing.) a matela (narozdíl od avenga neni virgine)

4) tak skill.. nejlíp umím carry, kdo ne.. celkem fajn support, nebaví mě tanci, ale vesměs krom techiho a kotla odehraju všechno na 120% +, kazím hry po ránu a opilý

5)http://www.edisk.cz/stahni/26602/wisp.w3g_713.13KB.html -wisp (aneb jak opti chytá nerva)

http://www.edisk.cz/stahni/42220/lina.w3g_856.6KB.html - lina [v earlu pár failů (nejvíc se stydím za fail pull), ale jinak muck supp]

6) mizige nehrál si se mnou rok tak mě prosím nesuď podle toho že mě nemáš rád, děkuju

7) devil ty mě prostě měj rád, nic sem ti neudělal


kdyby nějaké replaye, řekněte co zahrát, dodám

Clarkie
28th October 2010, 04:49 PM
Už vidím ty hry.

Laryk, help pls.
MUTE
Laryk, miss nic?
MUTE
Laryk, půjdeš někdy s náma?
MUTE

:D

Laryk
28th October 2010, 08:54 PM
tak přidávám replay supportu z dnešní test game, snad vám to už fakt bude stačit

oB.Sweety
28th October 2010, 09:17 PM
Mno jelikoz se mi nepodarilo najit thread presne k tomuto urcenej tak to spamnu pod Laru:)
taky chci zadat o lvl2 na cz/sk botovi a to hned z nekolika duvodu:
1) jsem hezkej
2) jsem pritulnej
3) spim s larykem
4) a jsem hezkej

ale popravde hlavni duvod je dnesni testgame po ktere nam moon prislibil support (diky ;-) )

takze replay: http://www.ulozto.cz/6358524/vouchgame-w3g

byl sem kapitan sentinelu a az na neposlusneho clarkieho -.- muzu rict ze hra z nasi strany byla dobra (vyjma jednoho failu na midu kterej uz v te fazi hry nemohl stejne nic zmenit).

pac a pusu

Sweety ^^

/EDIT ten replay co ted postl Laryk je ten samej co sem postl ja tak to nestahujte dvakrat

oB.Sweety
28th October 2010, 10:11 PM
Tak jeste dodatek TT_xCooLcz v te hre s nama byl taky a taky chce zazadat o lvl2 akorat mu nejak blbne net ted doma tak si to nemuze podat sam proto zadam za nej...diky za pochopeni a zhodnoceni :)

Laryk
29th October 2010, 12:39 AM
zlatičko ale to musíš postnout do samostatného threadu v této sekci :)

[-_-]Moon
29th October 2010, 11:39 AM
Jelikoz ste hosi predvedli celkem pekny vykon na test game, tak davam SUPPORT pro vas oba.

Laryk
29th October 2010, 01:14 PM
děkuju

Mitsuki
29th October 2010, 06:18 PM
Postnete jsem rovno 100 ludi, me to vubec nevadi..

Separate threads plz..

Laryk
31st October 2010, 11:32 AM
muck?

LordDevil
5th November 2010, 07:12 PM
support laryk

Laryk
5th November 2010, 09:22 PM
děkuju

Laryk
8th November 2010, 03:16 PM
tak možete se vyjádřit mizige a mitsuki? zbývá mi poslední supp, tak buĎ deny nebo supp ale ne ignore :(

Zhulenej_rybA
10th November 2010, 07:23 PM
!supportek :-D

MiZiGe
11th November 2010, 11:58 AM
tak rebrik dostal unvouch, tak je volné wildcard místo...

tak...


<CZSK-Keeper> MiZiGe make laryk captain. lvl: 2