PDA

View Full Version : rugaminte ptr adminii/moderatorii de pe RO



L.E.S.
28th October 2010, 12:17 PM
as avea o rugaminte fata de careva dintre voi, am incercat sa donez 4 euro ptr server sa pot cere op pe canalul clanului dar nu stiu din ce cauza paypal nu-mi accepta cardul visa electron, rugamintea mea ar fi: daca as putea trimite 25 lei pe contul/cardul personal a cuiva pe urma acea persoana sa doneze 4 euro ptr server si sa ceara op ptr mine si ptr botul meu, v-as fi foarte recunoscator.
rog pe altii sa se abtina de la acest thread :)

[RO]Claudiu
28th October 2010, 12:49 PM
paypal iti spune de ce iti refuza cardul . cel mai probabil motiv este ca nu ai introdus datele cardului corect cand ai inregistrat contul.

mai incearca si daca vezi ca refuza fii atent la mesajul paypal , iti va da detalii despre motivul pentru care iti refuza cardul.

L.E.S.
28th October 2010, 01:05 PM
Your credit or debit card has been declined for this transaction; PayPal could not validate the card. Please verify that the information you entered is correct, or try a different credit or debit card.
toate au fost corect introduse, si sunt bani pe ea.

[RO]Claudiu
28th October 2010, 01:19 PM
e de credit sau de debit?

L.E.S.
28th October 2010, 02:15 PM
nu stiu, visa electron ultra cred ca e de credit, pe asta vine alocatia copilului, banii de la facultate si pe asta ma platesc si clientii, le dau nr de pe card si cnp-ul,e de la bancpost, dar degeaba dau detalii, acest card tot nu-l pot folosi...

Smurf
28th October 2010, 03:14 PM
Hardstyler,ti-am raspuns in topicul legat de Donatii,de la Server Information.
Citeste acolo..poti face si transfer bancar sau poti trimite prin posta.

[SyS]-Killer
28th October 2010, 05:29 PM
fac costitze afumate din avataru tau smurf

[RO]Claudiu
28th October 2010, 07:26 PM
:o faci barbecue ? =))

DeMoN.EyeS
29th October 2010, 09:01 AM
Donezi alocatia copilului pe bnet !!! GG

LOGiStiK
29th October 2010, 02:00 PM
Pensia bunicii era mai bine.