PDA

View Full Version : Ziadost o unban RandoMMeR



RandoMMeR
27th October 2010, 11:36 PM
caute,

mam ban, za afkovanie.
neafkoval som, surovo sme prehravali, mali sme uz z dvoch super creepy a protivnik nechcel a nechcel pushnut, proste bolo vidno ze chcu nabrat killy do statistiky.
tak som si narobil waypointy, hero mi behal pri fontane, za hrou som sedel, a jak skoncila hra, dostal som ban za afk.

prosim o unban.

RandoMMeR

Mitsuki
28th October 2010, 02:09 AM
caute,

mam ban, za afkovanie.
neafkoval som, surovo sme prehravali, mali sme uz z dvoch super creepy a protivnik nechcel a nechcel pushnut, proste bolo vidno ze chcu nabrat killy do statistiky.
tak som si narobil waypointy, hero mi behal pri fontane, za hrou som sedel, a jak skoncila hra, dostal som ban za afk.

prosim o unban.

RandoMMeR

hovor pravdu...

Tuna je replay (http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/replays/Owner_%20Mitsuki%20gn_%20tofu2%20time_%2035-18%2003-10-2010%20last_%20%2821m40s%29.w3g) abys mohl osvezit pamet.

1) Prohravani neznamena ze si pujdete k fonrante v 16 minute a budete si tam robit tea party
2) Zadna z vasich stran nestratila barak!
3) Tezko na lvli 10 dame push a znicime trun, to nas creepy upizlaji kloboukami
4) Ano ak hra skoncila endem, lebo nebudu dal wastovat cas na kreepy a 4 panacky u fontany a jednym na midu ;)

Priste az budes zadat o unban, bys mel postovat replay, nebo aspon davat datum banu//hosta(ja :))//gn . 20 minut jsem s tebou "hral..." a ted jeste 15 minut patral po tvem banu...