PDA

View Full Version : Caut Clan



RCL.MaKa
27th October 2010, 08:54 AM
Dupa cum spune si topicul sunt in cautarea unui clan Serios si cu experienta din Romania. Doresc ca clanul respectiv sa joace frecvent meciuri contra alte clanuri. Sunt dispus sa dau un test-game ca sa vedeti in mare stilul meu de joc. Ce va pot spune e ca ma joc dota de vreo 4-5 ani de zile.. am inceput ca majoritatea dintre voi cu battle.net apoi am jucat pe alta platforma pe multe ligi si am participat la multe concursuri cu unele echipe. De obicei support / ganger deoarece imi place sa ma misc pe harta nu sa stau doar pe 1 lane sa farmez de nebun:) In caz ca vreun clan lord al unui clan este interesat de recrutarea unui membru pe post de support/ganger este rugat sa lase un Id de contact sau nickul de pe eurobattle pentru a discuta si a juca cateva jocuri de test:) Multumesc anticipat ;) Regards MaKa

Johnny-Bravo
27th October 2010, 09:05 AM
vezi ca este un Clan RDC imba cum spune si tagul Romanian Dota Champions

RCL.MaKa
27th October 2010, 09:13 AM
vezi ca este un Clan RDC imba cum spune si tagul Romanian Dota Champions

O fi.. oricum nu ma iau eu dupa numele tagurilor:) Am o rugaminte.. va rog sa nu posteze aici decat Clan Lorzii clanurilor pentru a evita spamul aiurea :) Va multumesc

DRG-
27th October 2010, 09:21 AM
am o sugestie ... mai bine ai verifica si tu clanurile sa nu fii acceptat de orice "clan lord" intr-un clan mai putin bun. :tiphat:

RCL.MaKa
27th October 2010, 09:26 AM
Dupa ce o sa vad o lista a celor care doresc membrii o sa intreb pe un prieten mai vechi de aici sa-mi zica o idee pe care sa aleg:) Pentru ca recunosc nu sunt familiarizat cu clanurile bune de aici:)