PDA

View Full Version : Nelamulire



FutVirgine
26th October 2010, 12:23 AM
Deci nu inteleg de ce am ban pe contul Keny.,mi-a facut butcher post,pt faptul ca,cica am quitat,Joker sunt curios daca te-ai uitat la replay,sau ai dat ban asa dupa vorbele lui...,deci am facut pick`s la eroi,si chiar aveam o altercatie cu el,ma injura continu,si imi spunea ca vai luam bataie si nu stiu ce,si pur si simplu mi s-a facut albastru ecranul,si spunea ceva de momory in fine,:| el zice ca nu a aparut drop sau ceva,va rog chiar sa incercati,cand sunteti in joc sa va stingeti pc,sa vedeti ce drop va aparea...deci e penal frate..si inca odata iti spun, UITA-TE LA REPLAY FIRST TIME!,sa vezi cum cine injura defapt,si ca abea scrisesem inainte sa se se faca asta asa,si poti vedea am app 50 de challenge-uri jucate,in nici macar 1,nu am quitat orice scor as fii avut chiar daca in unele poate am avut si scoruri proaste rau,am ramas in joc,si daca am vreo cerere de ban pt quit la adresa mea inafara de asta,chiar t rog sa dai ban permanent :|,deja e batjocora aici....Ms

[RO]Claudiu
26th October 2010, 03:21 AM
am vazut replay-ul . nu se da ban pt drop la minutul 0 asa ca ti l-am scos .

insultele pe canal sunt totusi incontestabile asa k ti-au mai ramas 2 zile de ban.