PDA

View Full Version : lvl 2 req



Laryk
25th October 2010, 02:55 AM
1) Pavlík, Laryk, 20.6, rád píšu básničky (www.liter.cz, nick larey, supertip me pls) a občas sem muck; Ing. arch.

2) pže nemůžu mutovat flamery :( v poslední době jich je strašně moc a to já už sem hodný; pže v pozdních hodinách se dlouho čeká na signy, pohodlnější založit a spamovat; pže 2 > 1 :)

3) občas umím strašně vyraplit, třeba když mě clarkie swapne od roshana, dá si lh a veme mi aegis :( v poslední době už jsem slušný a klidný :) míň flam, víc muck.. na F list sem zlatý a flamuju akorát avengeho (z lásky), optiho (závidím mu Ing.) a matela (narozdíl od avenga neni virgine)

4) tak skill.. nejlíp umím carry, kdo ne.. celkem fajn support, nebaví mě tanci, ale vesměs krom techiho a kotla odehraju všechno na 120% +, kazím hry po ránu a opilý

5)http://www.edisk.cz/stahni/26602/wisp.w3g_713.13KB.html -wisp (aneb jak opti chytá nerva)

http://www.edisk.cz/stahni/42220/lina.w3g_856.6KB.html - lina [v earlu pár failů (nejvíc se stydím za fail pull), ale jinak muck supp]

6) mizige nehrál si se mnou rok tak mě prosím nesuď podle toho že mě nemáš rád, děkuju

7) devil ty mě prostě měj rád, nic sem ti neudělal


kdyby nějaké replaye, řekněte co zahrát, dodám

(teď nevím jak oddělat ten file, sem si nebyl jistý jestli tu bude :D)

Smato
25th October 2010, 10:52 AM
basnicky ... ale ked ti poviem ze si gej, tak mi neveris :/

Laryk
27th October 2010, 01:16 AM
. m

LordDevil
27th October 2010, 09:02 PM
to iste jak s rebrikom chyba ti iba spravanie ku kapitanovy.Nemam proti tebe nic ale uz som zazil kolko krat si zacal flamovat zbytocne jak v hre tak na kanaly a ked je tam aj avenge je to neunosne.

[W3PD]rebrik
27th October 2010, 09:36 PM
laryk zbijeme ho?
btw house tam ma dlhsie ten request a este si tam nenapisal svoj nazor...

Laryk
27th October 2010, 10:05 PM
Hrál si se mnou za celý život 3x? 4x? Jak mě můžeš posuzovat? Nikdy jsi nepraskl? A nevztekl ses? Jestli ne, gratuluju, jsi dokonalý. Já bohužel ne, proto sem dávám request, ke svému manneru sem napsal své. V poslední hře co jsem s tebou hrál jsem flamoval, ano, už nevím proč, vím žes mi dal ban, víc si nepamatuju. Srovnávat mě s rebrikem? aha, tak to velké GJ. Můj občasný flam má do rebrikového dost daleko. Myslím že tu je hlavní skill a orientace v dotě, já když chci jsem hodný a v poslední době jsem hodnější než před tím, už neflamuju. Tak mi napiš buď deni nebo vouch a ne něco okolo, děkuju.. a neříkej že proti mě nic nemáš, viz warn za ban při dorovnání, s přáním pěkného zbytku dne, Laryk

LordDevil
27th October 2010, 10:25 PM
ano hrali sme spolu aj viac krat a ty si vybuchol snad v kazdej?pises k manneru jo aj rebrik hraje dobre len mu chyba este spravanie a nedam support clovekovi co sa nevie ani poriadne spravat.A tym bude odradzovat ludi od hrania.A k dorovnaniu pozri si replay este raz jak si spravil to dorovnanie Deny

[W3PD]rebrik
27th October 2010, 10:32 PM
ja flamujem jedine housa na icq inak nie ale npnp:D a ja som s hentym lorddevilom asi ani nehral ale tak np:D
a btw laryk keby neni dokonaly tak nemoze byt admin

Laryk
27th October 2010, 11:32 PM
hh.. tak prosím o deni / vouch zbytku týmu, děkuju :)

HouSe_AQF
28th October 2010, 12:19 AM
imo je larycek muck prdelka a mel by dostat vouch (rebrik neni na holky!)

Laryk
28th October 2010, 01:38 AM
jj ale jednou sem zflamoval devila a od té doby je na mě zasedlý :(

Mitsuki
28th October 2010, 02:46 AM
Deny - nejaky skill mas, ale to je vsechno co mas. Capitan je o vetsim nez team stack s moznosti okamziteho zakladani her.

P.S. House, rebrik atd atp, ja jsem rad ze plnohodnote se ucastnite v rozvoji CZSK na foru, bez vas tu bylo docela ticho.

:tclosed: