PDA

View Full Version : ban leaver



L.E.S.
23rd October 2010, 02:53 PM
deci, [o.x] a iesit in minutul 9, era rageplug, e o problema cu regula asta de rmk pana in minutu 10, deci daca echipa adversa e mai buna, pur si simplu iese 1 de nervi pana in minutu 10 si echipa mai buna ramane cu buzele umflate, adica pana in minutu 10 sa nu se faca kill nu cumva sa iasa 1 si sa se dea rmk, ii batem dupa min 10 ca dupa aia nu au ce comenta, ce ziceti stimati moderatori, e corect?
p.s. sper ca e replayul bun :)

[O.x]
23rd October 2010, 02:58 PM
rageplug..vai skillatule..stai usor sa nu te impiedici... eu stiu sa iau si bataie amice..si repet
daca ieseam intentionat scria pe chat...daca scoteam cablu ma scotea de pe bnet nu pe canalu romania..dar creierul ala al tau minuscul nu poate concepe asta
esti prea ocupat sa suferi ca au facut aia rmk la un meci care "erai tu sigur" ca o sa il castigi... si apropo..in caz de nu imi iau ban (ma indoiesc) ma asigur eu ca imi iau acum... asa ca o sa te .... pt ca esti un copil frustrat care ma ia pe mine cu amenintari ca nu mai joc si nush ce..de park ma doare pe mine in pla ca nu mai joc la challu ala..EMOTIONAL iati-o la ...

L.E.S.
23rd October 2010, 03:50 PM
ma confunzi cu cineva, eu nu m-am adresat niciodata la tine, sau la orice altcineva cu amenintari, sau lucruri ca nu mai joci aici, nu ti-am zis nici tie si nimanui, eu sunt [RDC]LES, poate altcineva te-a luat, te rog sa te gandesti de 2 ori inainte sa injuri ca un copil handicapat pe cine nu trebe.

[SyS]-Killer
23rd October 2010, 04:09 PM
deci, [o.x] a iesit in minutul 9, era rageplug, e o problema cu regula asta de rmk pana in minutu 10, deci daca echipa adversa e mai buna, pur si simplu iese 1 de nervi pana in minutu 10 si echipa mai buna ramane cu buzele umflate, adica pana in minutu 10 sa nu se faca kill nu cumva sa iasa 1 si sa se dea rmk, ii batem dupa min 10 ca dupa aia nu au ce comenta, ce ziceti stimati moderatori, e corect?
p.s. sper ca e replayul bun :)

eu unu nu inteleg ce mesaj vrei sa transmiti.

[RO]Claudiu
23rd October 2010, 04:11 PM
a fost outplay mid never vs necro . diferenta de 2 levele la minutul 9 si prea mare coincidenta sa ii pice netul exact cand l-a batut necro in turn....

a fost rageplug ... vom schimba regulile pt a preveni asa ceva in viitor ....