PDA

View Full Version : Anunt ptr romanii care joaca pe acest server



L.E.S.
22nd October 2010, 08:06 PM
sper ca nu e problema ca am deschis acest thread, as avea nevoie de un pic de ajutor. Am inceput sa ma ocup in ultima vreme de clan, voi avea pe channel boti asemanatori ca si pe channel ONE si am vorbit cu extasy ca sa aiba clanul forum pe acest server prin urmare am nevoie de moderatori care au putina vechime pe forum, ptr ca nu pot pune pe cineva care si-a facut cont de ieri.
Pe canalul clan RDC se vede deja un channel guard simplificat dar dupa ce va primii OP, va fi foarte cool, mesaje automate de stats, rank, detalii clan, vechime in dota, vechime in clan, etc... cei care joaca dota si doresc sa intre in clan sunt bineveniti.
rog pe cei cu bataia de joc sa se abtina, chiar va rog mult, nu va bagati degeaba in seama.

L.E.S.
23rd October 2010, 11:27 AM
haideti oameni buni, macar 2 oameni, trebuie sa dau raspuns...

Johnny-Bravo
23rd October 2010, 11:37 AM
br3333 eu nam nimik cu tine

da ti'as da ban pt ca incerci sa furi oamni dupa RO sa joace pe botul tau

L.E.S.
23rd October 2010, 11:50 AM
va fi botul clanului nu bot international deci nu fur pe nimeni, vor avea admin doar cei din clan.

[RO]Claudiu
24th October 2010, 11:58 PM
dude , tu numesti primul post "Anunt" ?


Un "anunt" are in primul rand un "Subiect" bine elaborat si concis.

Ceea ce prezinti tu in primul post sunt 2 propozitii lungi de 3 randuri cu conjunctii inadecvate din care nu se intelege absolut nimic.

Am incercat sa inteleg ceva din "anuntul" tau.


Tu vrei moderatori pentru "clan forum" ?
Cine crezi ca se va oferi voluntar sa iti modereze tie clanul ?
Asa ceva discuti cu cineva de la tine din clan pt k daca pui un voluntar de pe forum va fi cel mai probabil un troll care isi va bate joc.

Un clan forum are nevoie de maxim 2 moderatori , acestia pot fi chieftain-ul sau shamani. nu au nevoie de experienta k sa modereze un clan forum , uneltele sunt relativ simple si usor de inteles.


Have fun. :tiphat:

WoW.Arena
25th October 2010, 12:25 AM
Vin eu bah serios vb;)

Bed_Intruder
25th October 2010, 03:42 AM
ma inscriu pt postul de Moderator al clanului tau , ce salariu oferi ?

L.E.S.
25th October 2010, 07:01 AM
faza e ca pe cei care am vrut sa-i pun moderatori am vrut sa-i pun si in clan sa nu se intample ce a zis Claudiu. Nu ofer nici salar nici o recompensa doar fun prin a juca dota cu o mica comunitate de romani reprezentata de un clan cu jucatori la nivel mediu, mediu/high, eu personal joc foarte multe harti dar clanul e profilat pe dota... tu ai clan shark asai? si cand te vede un moderator/admin oriunde pe bnet, e deja cu dejetu pe bumbu de ban.
p.s. faza cu anuntul a fost ceva foarte pe moment ptr ca trebuia teoretic sa dau raspuns in 10 min pe cine mai pun moderator, iar acum extasy sau are multa treaba, sau nu a primit pm-ul meu sau nu o sa mai am forum :(

[RO]Claudiu
25th October 2010, 08:41 PM
cere-i clan forum si spune-i sa te puna pe tine moderator pana gasesti alt moderator.

WoW.Arena
25th October 2010, 08:48 PM
Nam clan bah, is hight player, a da vor sami dea ban pentru ca ii injur:))

L.E.S.
25th October 2010, 08:58 PM
cere-i clan forum si spune-i sa te puna pe tine moderator pana gasesti alt moderator.
este exact ceea ce am facut :) de 3 zile astept raspuns, oricum se poate inchide threadul, ms ca nu l-ati sters pana acum...

Nam clan bah, is hight player, a da vor sami dea ban pentru ca ii injur)
eu n-am nimic cu tine, (cu toate ca te-ai comportat in ultimul hal cu mine intr-o perioada) deci daca te gandesti serios si poti sa nu mai injuri te iau in clan si te pun moderator, si pe urma daca ii rogi extraordinar de frumos pe moderatori sa-ti dea unban, poate vei primi, o sa-i rog si eu daca devii om serios.

WoW.Arena
25th October 2010, 09:13 PM
Tu vb serios sau te prefaci? de ajutat te ajut+eu nu trebuie sa le cer scuze si nam pentru ce sa le cer=)) treaba cu AP e adevarata cu restu nam nimik

RaouL
25th October 2010, 09:19 PM
Nam clan bah, is hight player, a da vor sami dea ban pentru ca ii injur:))

:))
Cand ai fost voucher pe nu stiu ce liga si aia era de medium, cand o vazut cum joci ti-o si dat demote si unvouch :))
=)) :rolf:

WoW.Arena
25th October 2010, 09:21 PM
Mda=)) aia era la misto mah, si am fost asta e important:P daca vroiam mai eram:D si nu era medium.. ca toti era playeri destui de bunicei, si u e aia cauza vezi ca vorbesti aiurea:P intai am injurat admini si mia pus low game sau nush ce=))

demon-storm
25th October 2010, 10:02 PM
Mai stiu o persoana care nu stie a scrie un post pe un DAMN Forum... dar intrebarea este, voi nu stiti sa corectati posturile (ma refer la domnu' Shark k asta e asa de cand il stiu)? doamne fereste..

WoW.Arena
25th October 2010, 10:21 PM
Mda=)) parca tare mar interesa...

DeMoN.EyeS
26th October 2010, 01:11 PM
"m-ar" si presupun ca e "high" nu "hight":omg::tiphat:

[SyS]-Killer
1st November 2010, 02:47 PM
ms ca ai limpezit apele