PDA

View Full Version : Už mě to sere!



Godlike[CZe]
22nd October 2010, 07:22 PM
Kdy už bude ten dotabot.eu v provozu? Už mě totiž celkem štve že každej lamě (tim myslim třeba i kokoty co si o sobě bůh ví myslí a že když napíšou "mám cw cia" tak mu dáte UNBAN a to je ještě lvl 2 user a leftne si jedna radost..a vůbec nezajímá že posere celou hru kterou hraju 50minut ..takže 50minut prosraného času) dáte unban po té co si napíše req na forko a vymyslí si nějakou známou pohádku a z rázu má unban...a ti kteří leftnou z nervů Ačka "PRO" stylu tak tiim se samozřejmě unban nedá...a kde mám já pak hrát privátky když už všichni jsou najebaný přes CZSK ghosta a nenajde se už skoro nikdo kdo má vlastního. Proto chci už konečně soukromýho bota pač takový nuly u mě unban nedostanou:banned!: a promiň ale myslim že už čekám dost dlouho. Za vulgárnost se omlouvám ale jinak to vyjádřit textem snad ani nejde!!

-pome
22nd October 2010, 07:32 PM
Zaloz svuj vlastni kanal :) nazviho jako ligou a tam ho sefuj tady se niceho nedopracujes....kdyz neco chces delaji stim problemi a kdyz uz neco chteji delaji stim problemy ti vejs...

FogyX
22nd October 2010, 10:56 PM
ako myslis ze nazvat kanal ligou ved tam aj tak nemoze zalozit hru cez bota ked tam neni keeper a botovia ,mohol by si to priblizit lebo ma to zaujma

BossBoT
23rd October 2010, 11:45 AM
i hate leavers :/
Godlike Priv League ??? :D GPL? :D :D

Godlike[CZe]
23rd October 2010, 12:41 PM
i hate leavers :/
Godlike Priv League ??? :D GPL? :D :D

tu mužeš ty frajere česky a nevim co tu vůbec rozebíráš za píčoviny ..si uplně mimo ,) tak už radši ani nepřispívej :).

MiZiGe
23rd October 2010, 03:46 PM
read PM