PDA

View Full Version : O parere



xD.Mnks
21st October 2010, 03:33 AM
~ Numele jucatorului :RoEdy
~ Motivul pentru care este acuzat : MapHack
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect : Pe tot parcursul jocului
~ Dovezi : Am pus replayul..

[RO]Claudiu
21st October 2010, 08:04 PM
Cerere invalida !

Citeste TUTORIALUL (http://eurobattle.net/showthread.php?t=116715) si revino cu o cerere compusa dupa model.

xD.Mnks
22nd October 2010, 01:14 PM
lam reeditat ,uitasem de model...sry

[RO]Claudiu
22nd October 2010, 04:46 PM
"pe tot parcursul jocului" nu reprezinta un minut si nici nu spune ce a facut suspicios in acel minut.

mapY^
22nd October 2010, 05:34 PM
io zic sa stergi postu mnk k le invarte asta pe tte partile orice i'ai da :-j

xD.Mnks
22nd October 2010, 05:46 PM
neah nu sterg ma, daca ei zic sa urmam regulile barem sa fie corect sa scapam de mh'eri de pe channel ...

[RO]Claudiu
22nd October 2010, 06:59 PM
neah nu sterg ma, daca ei zic sa urmam regulile barem sa fie corect sa scapam de mh'eri de pe channel ...

regulile sunt astea :

- Sa precizezi in reclamatie Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .

altfel nu stii ce sa acuzi , maphack nu se vede pe tot parcursul jocului.

xD.Mnks
22nd October 2010, 08:13 PM
Claudiu;1189390']regulile sunt astea :

- Sa precizezi in reclamatie Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .

altfel nu stii ce sa acuzi , maphack nu se vede pe tot parcursul jocului.

off e un moment in care noi suntem roshan si eu ii avertizez pe cei care sunt acolo cu signals ,el imi zice ca sa nu mai dau pe el ca ma vede cand dau...:|
o sa ma uit replay si o sati zic exact minutul..

mapY^
22nd October 2010, 08:16 PM
din kte stiu eu, dak tot te'ai "angajat" sa fi moderator pe RO, AR TREBUI sa te uiti la un replay intreg, indiferent de minutu/ora/secunda, altfel ptr ce esti admin ? SI, DA, un maphack se vede pe tot parcursu jocului, nu neaparat intr'un moment anume, iti poti da seama in minutu 3 sau in min 50, tot aia e :-j

[RO]Claudiu
22nd October 2010, 08:39 PM
SI, DA, un maphack se vede pe tot parcursu jocului

GTFO ! NU ma intereseaza parerea ta ( vorba in vant ) fara nici un fel de argument RELEVANT.

NU te mai baga in seama pentru ca NU stii despre ce vorbesti si NU esti calificat sa spui pareri in domeniul de hacks/anti-hacks la Warcraft III.



Aceasta sectiune nu e pt spam , nu vii tu aici fara nici o calificare in domeniu sa ma inveti pe mine mecanismele interne ale jocului.

Ban pt maphack e permanent si am nevoie de orice informatie relevanta pt a lua o decizie corecta , tu defapt nu contribui cu nimic acum si mai primesti inca 5 puncte infractiune pentru spam.
Urmatorul spam va fi sters.

LOGiStiK
22nd October 2010, 09:08 PM
Si troll si akasha au mh. Se vede in cateva faze pe la inceput, pana in min 10, cand cent ramane singur pe lane si incearca sa vina dintre copaci. Ei 2 se retrag cu o secunda sau 2 inainte sa-l vada pe cent, astea nu-s reflexe, e mh jucat "smart" dar nu chiar :D
Cel mai probabil erau skype/ts si amandoi cu maphack, altfel nu pot sa le explic "sincronizarea" aia de care dadeau dovada.

xD.Mnks
22nd October 2010, 09:24 PM
multumesc mult logistick asta vroiam sa stiu daca roedy are mh sau nu.. Multumesc Mult!