PDA

View Full Version : Ca sa intelegi si tu ! Ca vad k inchizi threadu :|



mapY^
20th October 2010, 05:56 PM
Am primit asta de la joker - http://eurobattle.net/showthread.php?t=105007
Citeste bine ce scrie acolo legat de "daca iesi inainte etc,REPLAY la contestare"
ACUM iti pun si replayul :|
Scrie clar dak ati iesit inainte sa pice Tronu/Copacu si luati ban ETC, DECI, AVAND IN vedere REGULILE, nciunu dintre cei 3(eu blank t3rror) nu am FACUT ABSOLUT NIMIC gresit :|
PE langa faptu k in SS'u de la Danielloo in kre am DAT leave eu/T3rror se VEDE CLAR k erau peste noi in baza si totul era jos, in replay se vede cum am dat FF/GG

-Rip-Dannn
20th October 2010, 06:30 PM
ba tu esti cazut in cap ?

doar unu a dat !ff , normal trebuie sa dea toata echipa.
ce treaba asa importanta ai avut ca ai asteptat tot meciul si cand am ajuns la voi in baza ai iesit ,puteai sa zici din timp ca ai treaba si trebuie sa pleci .

nu o mai intoarce aici.

mapY^
20th October 2010, 06:36 PM
nu ma, eu am dat ff(capitan fiind) cu 1 minut inainte de finish si'am si iesit, nu avea rost sa mai stau'n joc din moment ce jocu era pierdut, crezi k nu stiu knd se pierde un joc knd voi erati'n baza sus /mid ?

[RO]Claudiu
20th October 2010, 07:08 PM
ai luat ban pentru leave pentru ca ai iesit inainte sa se termine jocul. dovada e incontestabila + ai recunoscut k ai iesit . nu conteaza cand iesi conteaza k iti parasesti echipa iar pentru cei care au ramas in joc din echipa ta asta e cel mai rau lucru care se poate intampla.



jocul s-a sfarsit intr-un minut dupa ce ati iesit voi dar daca ati fi ramas si ati fi jucat se extindea .

banul a fost dat corect. puteai sa ramai acel 1 minut in joc si sa eviti acest incident.