PDA

View Full Version : Teretana, treninzi itd.



Pages : 1 [2]

[BMS]Slardar
8th November 2011, 09:43 PM
Legend;1404553']Slardar rekao sam mu...da je skupo al je dobro...scitec je nikakva marka..a iso sensetion ima mnogo dosta glutamina +93 % proteina...tako da mu nije potrebno uzimat glutamin...kreatin mu nije potreban jer je to smece...bolje jednu pravu stvar nego 5 losih od sciteca...a iso sensetion ima sve sto mu je potrebno!!!

pa sitne stvarni kreatin,glutamin itd isti ti kurac od koga uzimas sve je to isto govno, a kad uzimas protein e tu vec ima razlike.. bar je takvo moje misljenje.. bolje da uzme obican protein nego izolat za te pare sto uzme 2,5 kg izolata ima 5 kg obicnog.. a to koji ce pre da mu udje u krv nista mu ne znaci jer se ne baci profesionalno i ne uzima anabolike. mozda ti imas drugacije misljenje naranvo scitec je govno marka od tih malo kvalitetnij su po meni Ultimate/DYMATIZE/LABRADA sta ja znam koristim sad monohidrat a za leto sam uzeo NO reaktor Horse Power i mogu ti reci nije lose dosta napumpa samo dosta i kosta :D
~djokac ne zaboravi ugljene hidrate krompir/pirinac :D

Edit: Ma znam to sve uglavnom, vec mesec dana se pridrzavam neke ishrane al sad zadnjih par dana sam prestao :) mada pre treninga roknem malo pirinca, a posle suvo grozdje + proteine. Belo meso me malo smorilo pa cu iskulirati nekih mesec dana tj. necu se bas mnogo paliti pa nastavljam opet :)

[Igic]Legend
8th November 2011, 10:39 PM
;1404556']Ja rokam 40g + 250g mesa kontam da je to sasvim dovoljno.
@igic na ovo mislis http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30083 ?
da upravo taj protein vrhunski je i daje dobre rezultate to jest predobre!!!

Zimo Pg
8th November 2011, 11:15 PM
Slardar;1404559']a za leto sam uzeo NO reaktor Horse Power

xDD

[BMS]Slardar
8th November 2011, 11:21 PM
xDD
http://www.ultimate-nutrition.pl/img/ultimate_horse_power.jpg

:dry: sta je tu smesno?

Zimo Pg
8th November 2011, 11:24 PM
Znam ja sta je to , nego je pobedila konjska snaga xd

[Igic]Legend
8th November 2011, 11:52 PM
Znam ja sta je to , nego je pobedila konjska snaga xd

ta konjska snaga zna da zasvrbi jer ima etyl ester koji izaziva svrab...i ne moze da se poredi sa NANO VAPOR koji je mnogo bolji N.O booster!!!

[BMS]Slardar
9th November 2011, 12:32 AM
Legend;1404662']ta konjska snaga zna da zasvrbi jer ima etyl ester koji izaziva svrab...i ne moze da se poredi sa NANO VAPOR koji je mnogo bolji N.O booster!!!

pa jeste al ako se ne varam nano vapor ima malo anabolika u sebi :> a drugo mene nije svrbelo nsita od horsa..

[Igic]Legend
9th November 2011, 09:33 AM
Slardar;1404688']pa jeste al ako se ne varam nano vapor ima malo anabolika u sebi :> a drugo mene nije svrbelo nsita od horsa..

lol...ni jedan booster nema u sebi anabolika,samo su u pitanju kreatini i ojacani kofeinom,da bi se covjek osjecao hiper aktivnim...ni jedan suplement ne smije da koristi anabolik,jer suplementi nisu steroidi!u stvari animal stack je jedini proizvod koji prelazi granicu pola suplement,pola steroid...granica hemije i suplementacije...

[BMS]Slardar
9th November 2011, 04:02 PM
Legend;1404868']lol...ni jedan booster nema u sebi anabolika,samo su u pitanju kreatini i ojacani kofeinom,da bi se covjek osjecao hiper aktivnim...ni jedan suplement ne smije da koristi anabolik,jer suplementi nisu steroidi!u stvari animal stack je jedini proizvod koji prelazi granicu pola suplement,pola steroid...granica hemije i suplementacije...

mozda gresim al cini mi se da sam procitao da je pola /pola ...

Zimo Pg
9th November 2011, 09:36 PM
krenuo sam u teretanu pre otprilike 2 meseca,sve full,jedino mi nesto ne ide sa ledjima,ne znam sta tacno da radim pa ako moze neko da mi pomogne oko treninga ... I da,sad sam kupio proteine pa bi voleo da cujem savete kako da ih uzimam...

[BMS]Slardar
10th November 2011, 12:30 AM
krenuo sam u teretanu pre otprilike 2 meseca,sve full,jedino mi nesto ne ide sa ledjima,ne znam sta tacno da radim pa ako moze neko da mi pomogne oko treninga ... I da,sad sam kupio proteine pa bi voleo da cujem savete kako da ih uzimam...

pa ako mislis na vezbe nisam specijalista sto se tice naziva al znam da objasnim mogu ovako par da ti kazem prvo radis zgibove4 serije (ako ne mozes radi lat masinu) zatim veslanje 4 serije sajla/ ili sa sipkom w/e, radis posle uski lat 3 serije i mozes malo ledjne rekao bih ti jos 2 vezbe al ne nzam kako se zovu :D btw a oko proteina popijes 30g (jedna merica) ujutru na prazan stomak pa onda doruckujes pa rucas pa treniras pa odma posle treninga (30g) pa sacekas 30-50 min da se svari pa jedes pa onda mozes eventualno da veceras jos jednom :Dw/e btw mutis sa vodom jer brze ulazi u krv..
ako radis masu ne zaboravi da moras da uneses 2x/3x svoja tezina proteina.. tipa ako imas 50 kg znaci treba ti preko 100g proteina bilo bi fino 130 npr..

~belo meso 100g = 20g proteina
~riba konzerva tunjevine = 20 g proteina
~1 jaje =5-6 g proteina
~ovo drugo meso crveno to ne znam = vrti se oko 10-15 g..
~mleko ako se ne varam u 0.5 imas = 15 g nebitno cokoladno ili obicno w/e
~jogurt ima malo manje .. eto cisto mala pomoc

[Igic]Legend
10th November 2011, 12:41 PM
Ako vec zelis da treniras...nemoj da odustajes lako,jer rezulati kada ides prirodnim putem teze al zato ti ostaje duze...i nastavi da pijes samo whey...od jedne kante ako mislis da ces nesto da uradis...onda zaboravi na ovaj sport...moras bar 6 mjeseci da uzimas whey da bi bilo nekog napretka...ako mislis da si uzeo jednu kantu whey proteina i da ces neke rezulate da ostvaris...onda si se malo zajebao...
jos jednom ponavljam...vrlo nezahvalan sport...dok unosis u sebe dobro je,cim napravis pauzu od 15 dana ponovo ispocetka...ma da ljudi koji duze treniraju brzo se vracaju u formu,mislim na ljude koji godinama treniraju:)))))))...npr...ja nikada nisam pravio vecu pauzu od 10 dana...kada odem na more i to je ta pauza...a za pocetnike porucujem da na pocetku ne razmisljaju na rezultate,jer ce brzo da odustanu...samo polako i smireno i bice sve ok!!!napredak dodje kada se najmanje nadate!!!

[MaMa]dr4z4
10th November 2011, 12:58 PM
ss-zimo krenuo u teretanu jbo ga mis :) samo cepaj!!! <3

PROTOZZ
10th November 2011, 01:01 PM
Dražo, sisaj ga?

[BMS]Slardar
10th November 2011, 03:34 PM
Legend;1405496']Ako vec zelis da treniras...nemoj da odustajes lako,jer rezulati kada ides prirodnim putem teze al zato ti ostaje duze...i nastavi da pijes samo whey...od jedne kante ako mislis da ces nesto da uradis...onda zaboravi na ovaj sport...moras bar 6 mjeseci da uzimas whey da bi bilo nekog napretka...ako mislis da si uzeo jednu kantu whey proteina i da ces neke rezulate da ostvaris...onda si se malo zajebao...
jos jednom ponavljam...vrlo nezahvalan sport...dok unosis u sebe dobro je,cim napravis pauzu od 15 dana ponovo ispocetka...ma da ljudi koji duze treniraju brzo se vracaju u formu,mislim na ljude koji godinama treniraju:)))))))...npr...ja nikada nisam pravio vecu pauzu od 10 dana...kada odem na more i to je ta pauza...a za pocetnike porucujem da na pocetku ne razmisljaju na rezultate,jer ce brzo da odustanu...samo polako i smireno i bice sve ok!!!napredak dodje kada se najmanje nadate!!!
bas to.. :)

[MaMa]dr4z4
10th November 2011, 03:52 PM
Dražo, sisaj ga?

Malo a? :happy2:

[BMS]Slardar
10th November 2011, 08:48 PM
dr4z4;1405587']Malo a? :happy2:

dragojlo_jzma :D drazo sta ima? jel lovis sa onom puskom? xd

[MaMa]dr4z4
10th November 2011, 11:19 PM
zdravo pershune, puckam ^^

mrniceguy
11th November 2011, 01:57 AM
dr4z4;1405501']ss-zimo krenuo u teretanu jbo ga mis :) samo cepaj!!! <3

da i evo slika upravo snimljena: zimo u teretani

http://www.extremefunnypictures.com/items/4280.jpg

Plonk
11th November 2011, 02:11 AM
Legend;1405496']Ako vec zelis da treniras...nemoj da odustajes lako,jer rezulati kada ides prirodnim putem teze al zato ti ostaje duze...i nastavi da pijes samo whey...od jedne kante ako mislis da ces nesto da uradis...onda zaboravi na ovaj sport...moras bar 6 mjeseci da uzimas whey da bi bilo nekog napretka...ako mislis da si uzeo jednu kantu whey proteina i da ces neke rezulate da ostvaris...onda si se malo zajebao...
jos jednom ponavljam...vrlo nezahvalan sport...dok unosis u sebe dobro je,cim napravis pauzu od 15 dana ponovo ispocetka...ma da ljudi koji duze treniraju brzo se vracaju u formu,mislim na ljude koji godinama treniraju:)))))))...npr...ja nikada nisam pravio vecu pauzu od 10 dana...kada odem na more i to je ta pauza...a za pocetnike porucujem da na pocetku ne razmisljaju na rezultate,jer ce brzo da odustanu...samo polako i smireno i bice sve ok!!!napredak dodje kada se najmanje nadate!!!

oooooo arnolde, kako je stanje u kaliforniji?

[Djole]
11th November 2011, 03:56 AM
hahaahahaha

[MaMa]dr4z4
11th November 2011, 01:33 PM
Gj Kale :D

InFyDelko
11th November 2011, 02:14 PM
Samo polako zimane ;)

Zimo Pg
11th November 2011, 04:21 PM
da i evo slika upravo snimljena: zimo u teretani

http://www.extremefunnypictures.com/items/4280.jpg

Kako bi Drazen reko

YOU MAD BRO ? xD

[MaMa]dr4z4
12th November 2011, 02:48 PM
mali zimo ludobrz :)

FearOfTheDark^
8th November 2012, 02:57 PM
jel neko ide na boks ? ja bi hteo pocnit na boks pa hocu contact neki ko ide :)

mILOSbRE
8th November 2012, 03:21 PM
Ja treniram kik box 3 godine ...

FearOfTheDark^
8th November 2012, 03:24 PM
brate ja mislim da pocnim neki dobar sport da sen aucim da se bijem mislim znam ali drugo je to :) visok sam 185cm pa neznam :) imam veliko duge rukama :D

mILOSbRE
8th November 2012, 03:55 PM
Nisam razumeo ovaj zadnji deo... sta imas ? :D

FearOfTheDark^
8th November 2012, 05:17 PM
duge ruke :)

mILOSbRE
8th November 2012, 08:58 PM
Dobar si onda za zemljoradnju :D

Zimo Pg
8th November 2012, 09:54 PM
Postavi pic sa dobrim kvalitetom da vidimo kako izgledas.

p.s. mozes i na metlice sa dugackim rukama :P .

FearOfTheDark^
8th November 2012, 10:02 PM
aggagagaghahah postavi ti i onda ja :)

Zimo Pg
8th November 2012, 10:42 PM
Ne drkaj pls. :D

http://eurobattle.net/attachment.php?attachmentid=171118&d=1350406297

IwinForSerbia
9th November 2012, 12:23 AM
nije bitno kakav si,dal si mrsav,debeo,slab totalno nebitno,potrebne su godine da bi postao borac,mene su svi drkali,sad niko rec ne sme da mi kaze,jesam klinac sa 16 godina,ali treniram boks vec 3 godine,zbog boksa sam i batalio dotu :D
ps:zimo kad cemo da odradimo jedan sparing?

Pyro
9th November 2012, 12:35 AM
dosta bre,zabolece me stomak

[BMS]Slardar
9th November 2012, 12:52 AM
dosta bre,zabolece me stomak

realno

omnicali
9th November 2012, 03:31 AM
Ђапе немој да ти дођем ту у тај твој курац од града и узмем тастатуру и олупам ти је о главу ту твоју проклету са све тим боксом о кичму

[Djole]
9th November 2012, 04:19 AM
omnical has spoken

Zimo Pg
9th November 2012, 12:48 PM
Rofl djape , imas jos pure da jedes :D Ja sam trenirao kick-box 6 meseci ali sam prestao jer jbg... malo je ovo mesto a skoro nista da naucim a i slabi su treninzi itd , sad sam se povukao iz takmicenja zbog privatnih razloga ali sam sudija :P

mILOSbRE
9th November 2012, 02:08 PM
Ђапе немој да ти дођем ту у тај твој курац од града и узмем тастатуру и олупам ти је о главу ту твоју проклету са све тим боксом о кичму

ahhaahhah ako si mu reko.

Smejanje breeeee xdddd

ps : zimo bas si razvijen, radis sklekove kuci ili ides u teretanu ?

phaNtom
9th November 2012, 04:19 PM
Zimo razvijen =)) =)) Izgleda kao balerina u onoj kosulji ! mrs

mILOSbRE
9th November 2012, 04:31 PM
Pa nego, covek trenira, nije ko mi :D

FearOfTheDark^
9th November 2012, 09:09 PM
jebo vas zimo :) vi meni da me vidite koliko ja sam razvijen odmah bi se uplasili :) :D
btw na 16.11 dolazim beograda to u cetvrtak sam beograda :) na exkurziju :D iz skole

Pyro
9th November 2012, 10:29 PM
samo makedonci mogu da dolaze u Srbiju na ex :D

FearOfTheDark^
9th November 2012, 10:30 PM
samo makedonci mogu da dolaze u Srbiju na ex :D

ahahhahahahha :) ito sa licnom kartom :) btw pyro odakle si ti beograda ? mozda mozemo se naci :)

Pyro
9th November 2012, 10:33 PM
no homo, ty

FearOfTheDark^
9th November 2012, 10:34 PM
nisam homo nego treba mi neka pomoc u beogradu :) da kupim nesto :D pa nemogu se snaci sam kako hoces...

mILOSbRE
9th November 2012, 10:44 PM
Opaaaaaaaaaaaaaa,

Izvinjavam se, ostavicu vas same :D

FearOfTheDark^
9th November 2012, 10:48 PM
ma treba mi neko pokaziti gde ima neki shop da kupim spitfire :)

Pyro
10th November 2012, 01:55 AM
http://www.mods69.com/ vidi ovde

FearOfTheDark^
10th November 2012, 02:55 AM
nema ja trazim ovo 171732

FearOfTheDark^
9th December 2012, 10:50 PM
http://www.youtube.com/watch?v=hKRFXZYKXYA&feature=plcp

eto jedno video za sve koje ide u teretanom!

NOe1
9th December 2012, 11:45 PM
zasto krades od drugih ljudi video? xd

mILOSbRE
9th December 2012, 11:53 PM
Da nije mozda od tebe ukrao ? :O

FearOfTheDark^
10th December 2012, 12:15 AM
Spoijo sam vise ne kradim nego uzmem :)

Pyro
10th December 2012, 12:40 AM
ne krade nego uzme :D LOOOOOOL

FearOfTheDark^
10th December 2012, 12:43 AM
pa da lepo umzmem kao covjek!

mILOSbRE
10th December 2012, 01:15 AM
Hoces da kazes pozajmis, ma razumemo te :)

FearOfTheDark^
10th December 2012, 03:03 PM
jeste, tako je :) pozajmim :) :D :P