PDA

View Full Version : Reclamatie STN_STARFALL



..illidan...
19th October 2010, 09:31 AM
Salutare, eu si garfield avem ban doar 24 de ore incepand de aseara, motivul vreau si eu sa il aflu... Apropo Starfall faca keny spune sa te sinucizi o faci? Pe chat a injurat garfield recunosc (a injurat o singura data), dar eu de ce am luat ban? De faptul ca am ras de !sd-ul lui kenny, pai e de ras! Pro player nu e in stare sa faca last hit cu luna si imi reproseaza mie in chalenge ca ii fur cripi cu Earth! Deci va dati seama si voi....In fine lasand asta, starfall puteai sa urmaresti chat-ul, sa vezi si tu cine a inceput, daca este nevoie va dau print din joc sa vedeti cand el a inceput sa ma injure "ca cica ii fur cripi", eu inteleg ca esti moderator sau ce esti tu dar fii echidistant, ca asa nu rezolvi nimic, in primul rand nu e frumos! Si alta chestie, cum se face ca garfield a luat ban pentru o amarata de injuratura cand ala tot meciu ne-a facut ca la usa cortului, si altii care injura in lobby nu patesc nimic... E corect asa? Stati si voi si ganditi-va...

Va multumesc!

Raptor7
19th October 2010, 09:52 AM
imo demote Claudiu for power abusing...


@topic: daca ala te-o injurat de ce nu i-ai facut post? Asa cu vorbe-n vant pot sa vin si eu k m-a injurat Basescu...

..illidan...
19th October 2010, 10:20 AM
ala m-a injurat in game! Starfall ne-a dat ban pe lobby! Am recunoscut ca garfield. a injurat o singura data! Motivul pentru care am venit sa fac reclamatie este ca am vrut si eu sa vad de ce am luat ban pe lobby pe nedrept! daca s-ar putea verifica logs-ul de la lobby desi banuiesc ca nu se poate.... s-ar elucida misterul!

LOGiStiK
19th October 2010, 01:30 PM
Pisi, eu l-am rugat pe claudiu sa va dea ban, nu ala. Motivul se vede bine mersi pe replay ca sa nu mai pomenim ce-a fost pe chat.
Daca ai ceva de impartit, imparte cu mine, dar iti garantez ca ramai cu mana goala.

..illidan...
19th October 2010, 02:49 PM
arata-mi te rog ce a a fost pe chat! ca sunt curios! Si in game cine a inceput sa injure noi, sau prietenul vostru care nu era in stare sa farmeze? si daca am ceva de impartit cu tine... ce suntem la pomana sau cum? eu pe lobby nu am injurat! L-am facut noob si pot argumenta asta dati si voi !sd keny. si daca nu am dreptate eu spun sa ma banati ever pe ro! in afara faptului ca nu stiti joaca mai si bagati mana in foc si banati lume nevinovata!

[RO]Claudiu
19th October 2010, 03:24 PM
nu am nici un interes sa dau ban pentru nimic . interesul meu e sa se joace jocuri de calitate iar illidan si garfield fac opusul.

1. last hit cu support = public games
2. nu asculta de capitan = anti game
3. limbaj inadecvat.

iti pun screenshot sa vezi pentru ce ai luat ban tu si garfield.


cine a inceput e irelevant , cine a fost raportat conteaza ;) , ceea ce trebuia sa faci tu e sa il raportezi pentru injuraturi nu sa ii raspunzi . inca mai poti sa il raportezi.

..illidan...
19th October 2010, 04:02 PM
ok man! si pentru asta am meritat eu ban? in fine vad ca se stie a se juca dota! daca earth ca suport nu trebuie sa creasca atunci e ok:) have fun si poate vreodata mai cititi si voi niste guide-uri ceva sa va redeschideti orizonturile de joc! Nu numai carry conteaza! pana atunci toate cele bune! anti-joc sa ascult de un noob! in fine your call!

[RO]Claudiu
19th October 2010, 04:29 PM
suportul creste din killuri si gank-uri nu din last hit .... asa stiu eu dar vreau sa aud si alte pareri.

app inca mai contesti banul dupa ce ti-am aratat poze cu injuraturile care le-ai scris ?

Raptor7
19th October 2010, 04:54 PM
Da copile, ES nu trebuie sa creasca. Nu in felul asta cel putin. TReaba ta cu ES pe lane e sa faci denies si sa ii blochezi cu fisura. Punct. Tu nu trebuie sa iei creeps, creeps ia carry, pentru simplul motiv k e muuuuuuuuuuuuuuult mai important ca si tine. Jucati de atata vreme si inca nu stiti cele mai elementare lucruri....mai aveti si impresia ca sunteti pro si ne luati cu expresii de genu: "mai cititi si voi niste guide-uri". Acuma ca ti s-a raspuns la intrebari poti sa pleci linistit (sa citesti niste guide-uri) si sa astepti sa iti treaca banul.