PDA

View Full Version : Idioti printre romani



NulL.
18th October 2010, 02:20 PM
Azi noapte pe la ora 03.00 cred eram intrun joc in care se afla si AnvientPriest the (God). Si in team cu mine era unu CodyN in care facea feed etc. Din cauza lui a iesit Nevermore05 si cred ca sia luat ban nu stiu exact. In fine dupa ce sa terminat jocul a inceput totul. Mda ma ia cu "Calm Codyn" deci laso dracu de treaba =)) . Pana cand nu mam putut abtine si am inceput sa injur pentru ca asa e firea mea, si reportu asta nu il faceam ca ma injura ala dar sa bagat "AncientPriest" cu suferinta lui de admin. Si CodyN nu sia luat ban cu adminul pe fata.

demon-storm
18th October 2010, 03:27 PM
Aici trebuie sa fiu de acord cu shark =))) mass injuraturi si ancient priest nu ia masuri.. nice :) + k dak ii zici k e noob se supara saracutul... mi-e dor sa il bat de sa se cace pe el la dota :X

NulL.
18th October 2010, 03:31 PM
Pai nu e noob sau ce?=))

[RO]Claudiu
18th October 2010, 03:40 PM
nume de topic ofensiv , cererea nu contine informatiile necesare .

nici numele tau de pe server nu l-ai pus , app daca esti stn_starwar sa stii ca ai ban permanent pe Romania iar Codyn are 3 zile.

Vreau sa aratati mai mult respect fata de AncientPriest , e unu din cei mai vechi admini romani.

NulL.
18th October 2010, 04:00 PM
Ma intereseaza cei el? Interveniti si voi can filme, fapta e facuta si veniti ca cabori si imi spuneti ca fac puscarie pe viata, mda, normal ca cererea e offensiva pentru ca asta e adevarul si tine minte cu oameni din astia voi no sa ajungeti prea departe. Mis e lauda ca e el admin mda.. asteas faze de copil . As vrea sa se faca un vot pentru banul meu permanent. Fa tu un POLL in care se poate vota ca numi convine ca e ban pe nedrept macar del puteam injura, :-j

"AUZITI DCA IS STN_STARWAR AM BAN PERMANENT SI CODYN ARE 3 ZILE" da ce am facut eu sa am ban ??? Hai zi mah c vad ca faci reply nestind despre ce e vorba, nu sunt informatii generale mda=))

[RO]Claudiu
18th October 2010, 04:11 PM
Ma intereseaza cei el?

ar trebui , regulile forumului general spun ca orice disrespect fata de administratie poate duce la ban.



normal ca cererea e offensiva

bad move , cerere ofensiva = foarte putine sanse de aprobare , folosind logica elementara.

+ ai pus dovezi contra ta ( screen in care te luai in gura cu un membru al administratiei ) asta e caz clasic de self pwn si nu se intampla des , numai in cazul persoanelor care au capacitati intelectuale foarte limitate.



As vrea sa se faca un vot pentru banul meu permanent.

nu se face nici un poll , ai avut deja destule sanse si ti s-a oferit deja prea multa toleranta din partea noastra, e gresala ta ca nu ai stiut sa profiti ea.



"AUZITI DCA IS STN_STARWAR AM BAN PERMANENT SI CODYN ARE 3 ZILE" da ce am facut eu sa am ban ??? Hai zi mah c vad ca faci reply nestind despre ce e vorba, nu sunt informatii generale mda

codyn nu a injurat admini iar tu pe langa asta ai si istorie lunga de nerespectarea regulilor.



caz inchis, sa nu te mai obosesti sa faci alte conturi.