PDA

View Full Version : ban req killer



L.E.S.
13th October 2010, 06:18 PM
killer, flame si leave,
p.s. curiozitate: nu merita mai mult de 7 zile ban? a fost inuman flamul facut de el, asa ceva nu se poate permite, pur si simplu mi-am pierdut si putinul chef de joc.

ss-darky
13th October 2010, 07:03 PM
io zic sa modificati faza cu ban pe flames. la cat de slab e asta probabil il injura tot xpamu :))

io zic sa permiteti flame daca un ratat face fail si game ruin, parerea mea (daca esti retard du-te in ro arso godz nu in semi-liga)

Johnny-Bravo
13th October 2010, 07:07 PM
HardCocalar u ereai ala care spuneai sa nu ne mai postam ca prosti ba sti cat ma oftici LES esti ciment , fasole esti rupt in gura om cu familie si faci post lui killer


DOAMNE LES DUTE FRATE SI LASATE

demon-storm
13th October 2010, 07:24 PM
+1 the posts above
les get a life sau daca n-ai 1 invata sa joci dota MACAR (asa poate nu te mai injura 99% din bnet)

Bad][Luck
13th October 2010, 07:42 PM
Astia care va tot luati d tipu cu postu, sincer voi ar trebui sa "get a life" cum ziceti voi smecherasii. Adica tot ce stiti voi sa faceti cu viata e dota? Si pentru asta trebe sa injuri un om de toata familia, de toti mortii ca asa e frumos in gandirea voastra de oameni inculti? Eu as propune sa va abtineti voi de la comentariile stupide ca asa cum scrie in reguli chatul aici este interzis (desi asta fac si eu ) dar poate asa intelegeti ca aici trebe deliberat daca e valida sau nu cererea . In fine hardstyle sunt de acord cu tine, oamenii care reactioneaza cum face killer nu ar trebui sa aiba dreptu la calculator pentru ca nu se pot controla. Si cum parintii i-au oferit unu, n-ar trebui sa aiba dreptu sa joace p channelu asta daca vrem sa rezolvam odata ceva cu genu asta de personaje.

L.E.S.
13th October 2010, 07:50 PM
ms bad luck, dar nu era nevoie sa le raspunzi la acesti inculti, eu cred ca ei sunt doar gelosi ca eu pot juca dota for fun fara sa fiu cel mai bun jucator de dota, si chiar fara sa vreau acest lucru, si oricum ai juca, asemenea comportament ca a lui killer nu este permis, nu numai pe mine m-a injurat acolo, cate o poza aproape ptr fiecare jucator, nu eu injur si ma bag in seama degeaba demone, deci mai degraba esti tu no-lifer, un prunc ce 16 ani ma cheama no-lifer, funny :)))
p.s. demon si butcher fiti voi cei mai buni jucatori de dota... va las voua onoarea, traiti in dota, aia sa fie mancarea voastra etc etc, eu ma bucur si de viata de dinafara de un joc handicapat pe care il joc din simpla plictiseala :))))

Johnny-Bravo
13th October 2010, 08:12 PM
+1 the posts above
les get a life sau daca n-ai 1 invata sa joci dota MACAR (asa poate nu te mai injura 99% din bnet)

adevarat

[RO]Claudiu
13th October 2010, 08:23 PM
tre sa ma uit la replay sa vad exact cat de slab au jucat aia k sa il faca pe killer sa injure in halu asta =))

thread closed pana ajung la o decizie k nu e loc de conflicte aici .


edit : am vazut replay-ul:

- necromancer a jucat f slab si chiar a recunoscut la minutul 32:48 k e "pur si simplu degeaba" , vorbeste prea mult si la inceput nu stiu daca a fost sarcasm sau a vorbit serios dar pt mine a parut a fi atitudine de looser , ii zice la capitan " lasa-te outpicked k si asa pierdem " , killer nu sufera asa ceva k el mai mult k oricine din echipa ia jocu in serios si joaca sa castige .
- ti-a dat sfaturi despre itembuild , in loc sa faci vanguard sau meka + mana pool tu aveai null talisman si bracer in mid-game.


concluzie : killeeer^ ban 3 zile pt k asa e regula ..... protip : injuraturile de pe whisper nu se pedepsesc http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/65.gif si totusi incearca sa fii mai tolerant .