PDA

View Full Version : uNBAN PICKMEIAUWARD



Budacul
10th October 2010, 01:29 AM
1 . injuram BOTII si lagul pizdii nu injuram pe nimeni din jocul ala
2 . am iesit pentru ca toti au dat ff si aveam dreptul sa iesim
3 . ba claudiu nu te uiti pe replay si dai ban direct la ce ...................... mai scrii in reguli ca SA ATASEZE SI REPLAY ?
4 . daca nu sunt debanat la faza asta cand am luat pe nedrept eu am plecat de aici ca asa ceva nu se poate . puteti intreba pe oricine din acel joc injuram botii mortilor masii pentru ca era un lag infernal si reiese si din replay chat ... adevarul e ca am zis da .. ratatilor am generalizat nu a fost pentru nimeni in special . Dar cand am zis atunci taci in mortii matii vroiam sa fac continuarea "in mortii matii de boti " dar m-a intrerupt noobu ala cu ITI FAC POST cum am scris si mai jos in chat ( se vede in replay ) . Nu inteleg cum puneti botul atat de usor la toti prostii care vin de pe apso ro pro .. joaca un meci pe saptamana pe ro si vin cu pretentii de ban la un player activ care stie dota DECENT si este activ in fiecare zi pe ro .
Si inca ceva . CINEVA MI-a STERS REPLYUL DE LA BANUL ALA in care am scris ce am scris si aici doar ca mai putin fgm de treaba

BoBo
10th October 2010, 01:44 AM
Poti sa vb si tu mai frumos nu trebuie sa injuri botii pt ca lagul este de la tine si stii foarte bine asta ti-am dovedit in joc cand nu avea nimeni lag delay si erai singuru idiot care injura botii ca are lag daca tu imi promiti aici ca o sa iti verifici connexiunea si nu o sa mai injuri niciodata iti scot banu dar daca face cineva post cu tine ca ai injurat iei ban 2 saptamani

Budacul
10th October 2010, 01:46 AM
ok promit ca nu mai injur boti xD dar chiar era de la ei ... nu eram singurul DAR PROMIT !

BoBo
10th October 2010, 01:49 AM
Nu botii numai injuri pe nimeni si la primul post care il face cineva ca ai injurat sau orice altceva ai 2 saptamani ban si alege pe ce cont joci ca vad ca ti-ai facut altu

[RO]Claudiu
10th October 2010, 01:57 AM
ok . ultimul gest de toleranta din partea mea .

a fost lag si a fost ruinat jocul .

iti scot banul . data urmatoare cand vei fi raportat pt limbaj vulgar si/sau leave inainte de game over oficial vei avea level 0 pe toate conturile permanent si fara drept de contestatie.