PDA

View Full Version : Alchemist --> BUG



DRG-
9th October 2010, 06:23 PM
Salut, am deschis threadu' asta sa va prezint un bug de-al lui Alchemist, unii probabil il stiti, altii nu, deci sa nu vad comentarii de genul : "e vechi fratee" sau "eu stiu smecheria asta din 2006".
Pur si simplu activezi ulti inainte sa primesti stun. ex: mirana-sageata, barathum-stun, rhasta-plasa (e mai dificil) etc.
Nu e greu, doar tre' sa apesi la timp.
Nu criticati video-ul pt ca e primul facut de mine. GL&HF la DotA.



http://www.youtube.com/watch?v=oqd2ZYqe5UI

FuriaLuSalam
15th October 2010, 05:44 PM
uau in sfarsit si-a dat cineva seama, acelasi lucru poti sa il faci cu mai multi eroi gen sk {sand king [crixalis (scorpionu)]} cand dai primu skill (stunul) poti evita stunurile.

^ILoveMyWallet^
15th October 2010, 06:10 PM
:)) drg ai dreptate cu ce zici, dar faza e ca nu e bug ci asa e facut sa fie

L.E.S.
15th October 2010, 07:11 PM
gj ptr video, funny :)

Vex
15th October 2010, 07:41 PM
nice :)

Majestic.
15th October 2010, 07:44 PM
it's not bug.

^ILoveMyWallet^
15th October 2010, 09:50 PM
maje spammer go away this forum only for Ro spartans!
Video-ul este cam neclar, mai ales in partea de sfarsit, dar bravo oricum .

Bad][Luck
15th October 2010, 10:56 PM
Acest "bug" poate fi comparat cu ww la eroi inainte de un stun gen venge sau sk, sau cu blink-u maginei tot la faze de genu. Experienta te face sa vezi astea :)

demon-storm
15th October 2010, 11:21 PM
[Luck;1186939']Acest "bug" poate fi comparat cu ww la eroi inainte de un stun gen venge sau sk, sau cu blink-u maginei tot la faze de genu. Experienta te face sa vezi astea :)
Defapt unitatea netransformata (alche normal) este sters din joc si este inlocuit cu cea transformata (alche cu ulti).. sa spunem k tu castezi fix cand vine stunu.. stunu s-a aplicat deja la unitatea netransformata dar ultimata era in curs de castare --> apare unitatea noua

DRG-
16th October 2010, 11:37 AM
ok nu e bug, aceeasi chestie poate fi facuta cu troll trecerea de la melee la range ... acolo e mai mult de noroc. In cazul lui alche timpul in care se transforma este de 0.35 sec. M-am documentat si eu si da... nu e Bug

[SyS]-Killer
16th October 2010, 11:42 AM
E si veche faza.

DRG-
16th October 2010, 11:44 AM
se putea?! :))