PDA

View Full Version : UNBAN REQUEST - Mtecz



Zhulenej_rybA
7th October 2010, 08:17 PM
Takže mtecz se na mě obrátil s tím že se nemůže vůbec připojit na áčko a že se mu zdá že to za co dostal ban je uplná blbost, přiložil mi tedy screeny a myslím si totéž, žádám tedy pro něj unban, nebo o ňáké vyjádření Mitsukiho za co přesnějc ho má a popřípadě na jak dlouho.

Screeny sem k sobě pospojoval tak, že nic důležitého nechybí, resp, není vynechána žádná část kde píše Mitsuki a Mtecz.

Děkuju za pozornost:tiphat:

Mitsuki
8th October 2010, 12:38 AM
144353 144354 144355 144356144357 144358
144359

Za to ze nemuze na server ja nemohu. Posral to nekde sam.

Uz v minulosti byl mutovan. Takze ne, unban mu ted nedam.

P.S. Pro ti kdo si rad koleduje s mym jmenem. Ja tu jsem a budu tu dost dlouho. Na vasem miste bych prestal drazdit hada bosou nohou.

Mitsuki
8th October 2010, 12:43 AM
Aha, sry, spletl jsem server i acko :)

Zhulenej_rybA
8th October 2010, 01:17 AM
Počkat takže on to má fakt jenom za to že přišel k tobě do hry a napsal jentak ze srandy !end a !unhost? ....... tak to nc, myslel sem že moderátoři jsou tu od toho aby tu pomáhali a ne dávali bany za takovýhle píčoviny .. na tohle jak řikal winner sem fakt moc hodnej, odeberte mi toho moderátora - trial failed :-D:banned!:

Mitsuki
8th October 2010, 02:00 AM
A dost!

Ja se vam nebudu zodpovidat ohledne toho co, jak a proc delam. Jsem tady uz par let a mam duveru teamu xpamu. To co robim robim umyslne a promyslene.

Ryba, Mtecz je recedivista a tak se k nemu budu chovat. Pred tim nez neco postnes bys mel promluvit se mnou. Od toho jsem ti na sebe dal kontakt. Tve chovani se nelisi od winnera.

Winner a Co. Ban/Unban sekce neni pro vase komenty. To rikam vazne a naposled. Prvni dva pokusy selhali. Veskery offtopic bude mazan a trestan. Mate plno dalsich sekci kde si muzete pokecat.

P.S. Ryba, bud tak laskav a zapni icq.

:tclosed:

MiZiGe
8th October 2010, 01:16 PM
provokujete, sami si eskalujete problémy, a takhle to potom dopadne.
@ryba ty nejsi moc hodnej, jen se na to nedokážeš podívat jinak. (klapky?) Ale jak chceš, removed from trial.
@mitsuki zbytočné vyhrážky voči userom sú tiež len provokácia.

Mitsuki
8th October 2010, 06:44 PM
Unbanned.

144376