PDA

View Full Version : suferidule



ovidelu
5th October 2010, 08:59 PM
http://yfrog.com/n5suferintedecopilp bha copil virgin alias "bubu"cu ce te`a deranjat pe tine ce ti`am zis eu .... ca sa`mi dai mie lvl0 si ban pe cont?te inteleg ai 16 ani nu ai vazut cum arata o pizda in viata ta esti virgin np gasim o solutie....da nu vii tu kkt cu ochii sa suferi la mine ca ma pish pe tine cu tot cu banu tau ...chiar crezi ca ma sperii pe mine cu un ban de kkt?am inteles ca pe joker nu l`ai pedepsit pt abuse ca e joker si de e mai ratat ca tine!da la tine avem pretentii copil prost cum esti tu macar mai luai o decizie buna acum jet si dute`n pula mea si ffute ceva nu veni si suferii pe chl ca tu ai lvl 4 si noi muritori de rand lvl 2

RaouL
5th October 2010, 09:12 PM
am inteles ca pe joker nu l`ai pedepsit pt abuse ca e joker si de e mai ratat ca tine

WoW "Suferinto" pt ce abuse ? Ca am dat 1 abort ?
Oi fi eu ratat sau prost, da' cand ma uit in jur imi revin :)

[RO]Claudiu
6th October 2010, 05:05 PM
http://yfrog.com/n5suferintedecopilp bha copil virgin alias "bubu"cu ce te`a deranjat pe tine ce ti`am zis eu .... ca sa`mi dai mie lvl0 si ban pe cont?te inteleg ai 16 ani nu ai vazut cum arata o pizda in viata ta esti virgin np gasim o solutie....da nu vii tu kkt cu ochii sa suferi la mine ca ma pish pe tine cu tot cu banu tau ...chiar crezi ca ma sperii pe mine cu un ban de kkt?am inteles ca pe joker nu l`ai pedepsit pt abuse ca e joker si de e mai ratat ca tine!da la tine avem pretentii copil prost cum esti tu macar mai luai o decizie buna acum jet si dute`n pula mea si ffute ceva nu veni si suferii pe chl ca tu ai lvl 4 si noi muritori de rand lvl 2

roflmao :funny: iti recapatai contu de level 2 daca iti cereai scuze . acum slabe sanse , fa altu si vezi cum vorbesti cu administratia canalului.

Raptor7
6th October 2010, 05:30 PM
Ti-am dat un cadou, iti apare chiar sub nume.

Johnny-Bravo
6th October 2010, 05:44 PM
I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!


adica asta;))

L.E.S.
8th October 2010, 11:44 AM
am ras bine, gj ovi ptr funny post :) , asta da contestatie

PolitistTexan
8th October 2010, 12:03 PM
Pai daca i-a dat ban doar pt. ca i-a zis Bubu lui Bobo atunci ar trebui sa-i scoata ban-ul si in niciun caz nu ar trebui sa-si ceara scuze pt. asta. Eventual sa-si ceara scuze pt. postul de mai sus, care denota impolitete. Daca lui Bobo ii zici Bubu nu ai facut nimic imoral, pt. ca termenul "Bubu" nu e ofensator. Ba poate fi chiar un alint, de la ursuletul Boo Boo, care, evident, se citeste Bubu. Si-apoi daca chiar ziceti ca ala de mai sus nu are dreptate cand zice ca i s-a dat ban pe nedrept ar trebui sa aduceti contraargumente argumentelor sau probelor sale, ceea ce nu faceti. Va comportati precum Basescu.

[RO]Claudiu
8th October 2010, 12:50 PM
Pai daca i-a dat ban doar pt. ca i-a zis Bubu lui Bobo atunci ar trebui sa-i scoata ban-ul si in niciun caz nu ar trebui sa-si ceara scuze pt. asta.

poate de unde vii tu lumea se batjocoreste prietenos pocindu-si numele dar aici e semn de disrespect si daca nu ai respect fata de moderatori/admini atunci nu ai dreptul sa beneficiezi de serviciile acestora.


:tclosed: