PDA

View Full Version : req ban



L.E.S.
4th October 2010, 07:23 PM
cand au vazut ca nau sanse s-au apucat si au iesit pe capete? ce fel de challenge e asta? asa poate face oricine daca-l tuna cand pierde.
trebuie sa precizez ca, capitanul advers era mapy cu alt nick...

[RO]Claudiu
5th October 2010, 12:07 PM
Cerere invalida !

citeste AICI (http://eurobattle.net/showthread.php?t=116715) cum se face o cerere pentru ban si fa exact ca in model.

L.E.S.
5th October 2010, 01:34 PM
nu tin minte numele leaverilor si am pus replay ca sa decida adminii cine merita ban, eu nu am am vazut ce se petrece pe chatul lor, poate s-au certat sau stiu eu, pe replay se vad si leaverii si tot ce e nevoie, cu ce am gresit la ban req?

[RO]Claudiu
5th October 2010, 04:30 PM
~ Numele jucatorului .
~ Motivul pentru care este acuzat .
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
~ Dovezi : Replay ( care sa fie uploadat aici pe forum, iar daca nu puteti uploada aici folositi acest -> LINK (http://replay.garena.com/?upload=old) sau LINK2 (http://www.gm-esports.com/replays/upload_replay.php) ) + ScreenShot (puteti uploada SS-ul pe ImagesHack (http://imageshack.us/)).
~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .


motivul l-ai zis dar asta nu e de ajuns. nu poti sa zici sa dau ban la toti leaverii pt k la sfarsitul jocului toti ies si aia e tot leave.

pune informatiile necesare , ai 24 de ore la dispozitie.

mapY^
5th October 2010, 08:04 PM
este vorba despre hjocul cu M0ffo anti game si epicurus/ PAIN A iesit si era minutu 9, nu l'am pus eu sa iasa a iesit la nervi si pe buna dreptate, faceti report ampulea ca nu vad vreun motiv de ban pentru pain/eu, sau castigu din a preciza k eu eram pe contu ala, xcum degeaba eram eu din moment ce ala ne fute jocu, nu am intrat nci eu nci pain sa ne certam cu random pubberi, copii d gradinitza :|

L.E.S.
5th October 2010, 08:23 PM
o sa revin in acesti 24 ore SA MA UIT EU la replay ptr nu mai tin minte situatia, doar nervii ce i-am facut, ca pe ei ii apuca nervii si ies, cum zicea mapy mai sus, degeaba pe buna dreptate (daca e adevarat), e leaver...

[RO]Claudiu
5th October 2010, 10:30 PM
vad ca toti inafara de host au iesit cu 30 sec inainte de gameover , nu se da ban pt asta .

L.E.S.
6th October 2010, 08:05 AM
da, a fost game over ptr ca s-au apucat de iesit oricum primii 2 leaveri sunt de vina, pe ei i-au urmat si restu, voi da edit doar sa ma uit la replay.

[RO]Claudiu
6th October 2010, 05:49 PM
da, a fost game over ptr ca s-au apucat de iesit oricum primii 2 leaveri sunt de vina, pe ei i-au urmat si restu, voi da edit doar sa ma uit la replay.

dak au iesit toti ins k au ajuns la o intelegere si daca ai ramas numai tu ins k nu trebuia sa ramai nici tu in joc.

L.E.S.
6th October 2010, 07:54 PM
deci, m-am uitat la replay, (ceea ce trebuia sa faci tu), in minutu 21 a iesit sir.pain (rageplug) si in minutu 22 a iesit mapy (rageplug) pe urma coechipierii lui l-au urmat, de la noi nu a iesit nimeni, si nu sa inteles nimeni cu nimeni, eu am fost capitan si nu am fost deacord cu rmk, de ce nu au dat toti FF? inseamna ca am dreptul ca atunci cand jocul merge foarte prost inca din primele minute pot sa dau leave, pe urma sa iasa si restu teamului meu, si sa las adversarii cu buzele umflate, cat e de corect??? deci acest lucru s-a intamplat si tu ca moderator pare sa fi deacord cu asta, sincer nu va inteleg, sunteti iute la manie daca cineva scrie o mica prostie despre voi pe channel dar un caz clar de leave nu se ia in considerare, in caz ca zici ca leaverii nu merita ban te rog lasa theadul deschis ptr parerea altor moderatori, sunt foarte curios.

[RO]Claudiu
6th October 2010, 08:45 PM
deci, m-am uitat la replay, (ceea ce trebuia sa faci tu), in minutu 21 a iesit sir.pain (rageplug) si in minutu 22 a iesit mapy (rageplug) pe urma coechipierii lui l-au urmat, de la noi nu a iesit nimeni, si nu sa inteles nimeni cu nimeni, eu am fost capitan si nu am fost deacord cu rmk, de ce nu au dat toti FF? inseamna ca am dreptul ca atunci cand jocul merge foarte prost inca din primele minute pot sa dau leave, pe urma sa iasa si restu teamului meu, si sa las adversarii cu buzele umflate, cat e de corect??? deci acest lucru s-a intamplat si tu ca moderator pare sa fi deacord cu asta, sincer nu va inteleg, sunteti iute la manie daca cineva scrie o mica prostie despre voi pe channel dar un caz clar de leave nu se ia in considerare, in caz ca zici ca leaverii nu merita ban te rog lasa theadul deschis ptr parerea altor moderatori, sunt foarte curios.

deci vrei ban pt cei care au iesit la minutul 21 ? sunt 3 care au iesit in acel minut si valabili pt ban de 7 zile toti 3 : n0^f3ar , sir.pain , [.666satariel.] .

L.E.S.
6th October 2010, 08:51 PM
nu le vreau raul dar asa e corect nu? in caz ca zici ca nu, doresc sa stiu daca pot face si eu la fel fara sa primesc ban. (am primit ban si ptr ca mi-a cazut netul la challenge, si nu depindea jocul de mine, deci nu s-a schimbat balanta, si sincer mi-a parut rau un pic) deci daca suntem iute la ban la lucruri mici, sa fim iute la ban oricand, cazul este concret si clar...

[RO]Claudiu
6th October 2010, 09:27 PM
edit : jocul nu a durat mai mult de 10 minute , leaverii au iesit inainte de minutul 10 cronometrat de harta , 10 minute a fost doar pick+ban iar leaverii au iesit in urmatoarele 9 minute .

dovezile au fost prezentate -> aici (http://eurobattle.net/showthread.php?p=1183041#post1183041)