PDA

View Full Version : O rugaminte va rog ...



mapY^
4th October 2010, 02:14 AM
Pentru Claudiu/Hardstyler, restu fanilor care scriu pe thread'uri ce nu contin lucruri care le'ar putea fi folositoare ..
Va inteleg ca ma simpatizati etc, vreau sa va spun ca eu nu va simpatizez in mod special, si'am sa va rog frumos :
1: nu mai spamati in thread'uri EDL ptr un rahat de ban 2 zile kre l'am primit, nu aveti treaba cu liga aia => n'aveti motive sa scrieti aiurea p'acolo
2: cand o sa aveti vouch pe ligile dp xpam macar(edl/ss) atunci sa spamati in threaduri ce contin informatii legate de mine, reports, sectiuni deskise de mine ETC.
3: pana una alta, oi fi eu cum oi fi, dar ce nu fac nciodata si'mi provoaca deopotriva sila e bagatu'n seama cu japca (special ptr Hardstyler) ... stiu k esti sub low skill, dar nu ma intereseaza si nci nu sunt curios de parerile tale pe EDL/ro threads legate de mine, spune'le prietenilor tai de pe Arso RO Godz parerea
Mersi ptr intelegere si vedeti'va d "vietile" voastre online , HF

[RO]Claudiu
5th October 2010, 09:40 PM
nush despre ce vorbesti http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/65.gif

L.E.S.
8th October 2010, 10:19 AM
nu stiu dc vorbesti prostii mapy, odata am scris ceva pe edl ceva in gluma de genul: ban in the head. la faza asta trebuia sa zambesti nu sa ti se urce la cap, iar cu treaba pe edl am treaba din moment ce am fost unvoched si acum vreau vouch inapoi... dar sincer lasand toate la o parte, iei dota asta ca un stil de viata, nu vreau sa te numesc no-lifer si toate cele dar dai dovada de aceste lucruri, intotdeauna tu ai inceput cu prostiile, si acum in thread nu te-ai putut abtine sa nu incerci sa ma jignesti (nu ai reusit), ne cunoastem de cativa ani pe acest server si in trecut cand mi-am facut clanul si eram nou pe aici ti-ai batut joc in ultimul hal, nu am uitat, deci nu te astepta nici tu la altceva. (cu toate ca nu-mi bat joc ci doar fac afirmatii funny)

[SyS]-Killer
8th October 2010, 11:25 AM
sunteti faliment

Raptor7
8th October 2010, 11:39 AM
Mapy Diplomatul.

DRG-
8th October 2010, 02:26 PM
+1 napy, asa "e" romanii se mananca intre ei :D

L.E.S.
8th October 2010, 02:51 PM
lol drg!! gj! nap-y :laugh:

Johnny-Bravo
8th October 2010, 02:57 PM
ciment

demon-storm
8th October 2010, 03:03 PM
noone have map(y) awarness on ro channel :(

L.E.S.
8th October 2010, 11:22 PM
continuare de pe theadul celalalt unde vorbeam de mapy, si raspunsul meu ptr wallet:

eu am citit tot, oricum ai dreptate si tu wallet, de aceea cand incep un joc o fac cu 50% sperante de castig, apoi chiar azi am zis la cineva ca daca vezi ca teamul tau e noob, stai putin mai in spate (dar nu lipsesti de la gang) si nu mergi sa dai ulti sau stun cand vin 5 pe tine si voi sunteti 2, repede fugi b, si nu faci feed, prin urmare nervii vor fi mai putini...

p.s. i love your wallet :D just share it, i will upgrade :laugh:

demon-storm
8th October 2010, 11:30 PM
eu am citit tot, oricum ai dreptate si tu wallet, de aceea cand incep un joc o fac cu 50% sperante de castig, apoi chiar azi am zis la cineva ca daca vezi ca teamul tau e noob, stai putin mai in spate (dar nu lipsesti de la gang) si nu mergi sa dai ulti sau stun cand vin 5 pe tine si voi sunteti 2, repede fugi b, si nu faci feed, prin urmare nervii vor fi mai putini...

wtf? =))

L.E.S.
8th October 2010, 11:38 PM
nu rade demone ptr ca nu stii despre cei vorba dute citeste celalalt thread inainte sa te bagi in seama.

Leemn
9th October 2010, 10:30 AM
Mie imi plac posturile lu' killer, zici ca e Arnold, vine zice 2 cuvinte si pleaca. =))

M1ypn0y32Ac&feature=related