PDA

View Full Version : Ce-i cu asta ma ?



Budacul
2nd October 2010, 07:32 PM
Noi vroiam sa ne jucam chall normal , mod cm el vine cu ARDM. Ii zic normal ca nu vrea nimeni si imi da ban 3 ore .

uitati ce scrie cand intrii la : "Contestare banuri! Ai fost banat INCORECT? Dovedeste-o aici!" . Stiu ca nici eu nu sunt usa de biserica dar asta a fost prea de tot .

[RO]Claudiu
2nd October 2010, 07:57 PM
3 ore pt k il ataci direct e putin ... parerea mea. trebuie sa ai putin respect pentru operatorii canalului, noi am creeat botii pe care nu ai lag deloc si pe care poti sa castigi icoane . totul e facut k sa va distrati.

app "ma" ala din numele threadului m-a facut sa ma simt inferior :( ...

Budacul
2nd October 2010, 08:15 PM
Claudiu;1181436']3 ore pt k il ataci direct e putin ... parerea mea. trebuie sa ai putin respect pentru operatorii canalului, noi am creeat botii pe care nu ai lag deloc si pe care poti sa castigi icoane . totul e facut k sa va distrati.

app "ma" ala din numele threadului m-a facut sa ma simt inferior :( ...

IL ATAC DIRECT ? i-am zis sa ne lase sa ne jucam normal ca oamenii , dar el da abort si nu ne lasa sa jucam ca vrea el domne sa joace ARDM. Tu esti total pe langa subiect

-Decay-
3rd October 2010, 12:39 AM
eu am fost de fata la toata faza asta
u ai reactionat asa deoarece raptor a zis ca ii poate da ban aluia pt ca a dat abort

[RO]Claudiu
3rd October 2010, 01:47 AM
IL ATAC DIRECT ? i-am zis sa ne lase sa ne jucam normal ca oamenii , dar el da abort si nu ne lasa sa jucam ca vrea el domne sa joace ARDM. Tu esti total pe langa subiect

tot ce vad eu in screenshot e k ii zici lu' Raptor sa nu mai sufere , cu caps .

daca sunt pe langa subiect inseamna ca nu ai prezentat destule dovezi , defapt nici nu stii ce vrei sa demonstrezi aici.

spune exact cum s-au intamplat lucrurile .

cati erati in pool cand a venit raptor pe canal , cat timp a stat raptor dupa voi , v-a intrebat daca binevoiti sa dati abort la chall ?


oricum ... banul a fost de 3 ore si probabil ca a expirat deja . ce vrei sa mai contesti ca nu esti banat .

Budacul
3rd October 2010, 03:13 AM
Ok . uite cum a fost totul . Eram cu 2 prieteni , fallen si perdition vroiam sa jucam si noi un challange . Capitanii erau raptor si imsorry . Nu era vorba de nici un mod ardm la inceput , unu i-a dat stralucita idee lu raptor sa faca ardm . Cand am auzit , am dat noi astia 3 out . Bun np jucam next chall . La un moment dat cand s-au strans toti 8 imsorry i-a zis ca da abort ca nu are chef de ardm . raptor l-a ignorat .. l-a ignorat si asta a dat abort sa jucam chall serios . Si a inceput raptor cu amenintari de ban si nush ce . Bun . Pe urma am dat eu cu imsorry challange , raptor a dat abort atunci am inceput sa "sufar" la el si am primit banul . Daca e admin nu suntem obligati sa jucam ce vrea el sau are el prioritate la challangeuri . Acelasi lucru putea sa il faca si pe pub .. ARDM in loc sa ne tina in loc 20 de minute pentru un amarat de joc infect ... sper ca te am lamurit acum

Ancient Priest
3rd October 2010, 03:48 AM
un om serios e trustworthy, sa te cred pe tine doar pentru ca ai gasit o "solutie" interesant drept poveste nu prea-mi vine.
Asteapta si cuvintele lui rapTORT

Budacul
3rd October 2010, 04:27 AM
n-a fost nici o solutie . M-a deranjat enorm ce a facut si tocmai de asta am si postat ca altfel o lasam balta pentru 3 h . Stiu ca nu sunt tocmai de incredere deoarece cum am zis si mai sus "nu sunt usa de biserica" dar ai si martori in SS`uri ... imsorry , fallen , perdition si cine mai era pe acolo .. Dupa cum ziceai asteptam si cuvintele lu` raptor care o sa fie ceva in genul lu` Claudiu , filozofice si destul de "elevate" care sa para nevinovate

[RO]Claudiu
3rd October 2010, 10:04 AM
o sa fie ceva in genul lu` Claudiu

Eu incercam doar sa iti inteleg problema , nu ai explicat destul de bine in posturile de la inceput.

deci ,

- se juca chall intre raptor si imsorry iar imsorry da abort pt k nu e de acord cu modul.
- ai dat tu chall cu imsorry si v-a dat raptor abort.


ok. vreau sa stiu ce motiv a avut sa va dea abort la chall.

Budacul
3rd October 2010, 02:56 PM
Nu ai incercat doar sa-mi intelegi problema , ai formulat astfel incat sa il faci pe raptor sa para nevinovat . Eu inteleg sunteti admini , nu ati ajuns aici degeaba ci datorita comportamentului exemplar , seriozitatii etc . Dar asta a fost prea de tot si nu a fost singura data :) .
motiv ? Probabil ca e albastrel si vroia sa joace ardm unde putea sa il joace si pe pub , deoarece modul ala nu necesita oameni "capabili" de pe channelul Romania .Nu sa tina 20 de oameni in loc care vroiau sa joace un cm decent :)

RaouL
3rd October 2010, 03:13 PM
http://www.offroadjeepers.com/images/smilies/beer-popcorn.gif http://www.offroadjeepers.com/images/smilies/beer-popcorn.gifhttp://www.offroadjeepers.com/images/smilies/beer-popcorn.gif

L.E.S.
3rd October 2010, 04:49 PM
si ce vrei? sa i se dea ban la raptor? sau sa fie acuzat de abuse? ptr ca a dat abort sau ca ai luat 3 ore ban? ti-a ranit egoul? creca rochia mamei tale e plina de muci si lacrimi, suferi prea tare ptr un amarat de joc... lol.

mapY^
4th October 2010, 01:47 AM
!support
Remove admin, CLVL 0 PE romania, ban pe server etc etc etc totul ptr Raptor7 ! !!!
on@: cut the crap ptr numele lu dzeu "liga" asta devine din ce in ce mai gradinitza :|

[RO]Claudiu
4th October 2010, 11:43 AM
Nu ai incercat doar sa-mi intelegi problema , ai formulat astfel incat sa il faci pe raptor sa para nevinovat . Eu inteleg sunteti admini , nu ati ajuns aici degeaba ci datorita comportamentului exemplar , seriozitatii etc . Dar asta a fost prea de tot si nu a fost singura data :) .
motiv ? Probabil ca e albastrel si vroia sa joace ardm unde putea sa il joace si pe pub , deoarece modul ala nu necesita oameni "capabili" de pe channelul Romania .Nu sa tina 20 de oameni in loc care vroiau sa joace un cm decent :)

20 de oameni zici ca stateau in loc si nu vroiau ardm ? ai grija ce afirmi fara dovezi . da-mi numele la toti cei 20 .

app sunt impartial in acest topic , asta inseamna ca nu sunt de partea nimanui.

Raptor7
4th October 2010, 12:18 PM
Vai k numa acuma vad postu asta :D

Deci, Dadeam challenge cu ala...da? Deci inseamna k eram dinaintea ta acolo, dupa cum chiar si tu ai zis. Da am vrut sa joc ARDM celalalt capitan nu a fost de accord si a dat abort.

Acuma nu ti se pare corect ca tot eu sa dau challenge? Din moment ce asteptam de mai mult timp k tine sa joc? Si atata timp cat in urmatoarele 5-10 minute ne-am strans 10 de ARDM inseamna k aia 20 oameni de pe channel de care zici tu, chiar erau interesati si ei sa joace ( bineinteles cu exceptiile de rigoare).

Apoi vii tu ca un copil de 9 ani, si scrii cu CAPS pe channel sa nu mai sufar cu albastru pentru k tu te-ai bagat la challenge inaintea mea? Cine e nesimtitu aici? eu sau tu?

Budacul
4th October 2010, 06:56 PM
Nu baga de la tine raptor ca nu a fost asa . Nimeni nu vroia sa joace cu tine ardm :) . Intr-un fel ne-ai obligat sa-l jucam . Ma rog eu vad ca nu ma crede nimeni poti da close thread ca ne invartim in jurul cozii si nu rezolvam nimic .

Raptor7
4th October 2010, 07:33 PM
Cum sa zici k nu vroia nimeni din moment ce in 5 minute am inceput jocul? Esti dus?

[MooN]Pain
4th October 2010, 08:38 PM
Trebuie sa fiu de acord cu budac, am fost acolo si am vazut ce si cum!! Nimeni nu vroia ardm si raptor a zis ca ne da ban la toti !!1! si asa s-au adunat oameni.

mapY^
5th October 2010, 02:50 AM
OMG COMUNISTIIII SA MOARA MAMA !
"Raptor7: Da, am votat cu Basescu si cu Boc si sunt mandru de treaba lor ! "
+1 budac/pain, merita pedepsit !

[Snake]
5th October 2010, 08:28 AM
omg sunteti cu capu... a zis raptor in gluma ca baneaza... ce naiba ma..:omg::omg::omg::omg::omg::omg:

[RO]Claudiu
5th October 2010, 12:02 PM
Intr-un fel ne-ai obligat sa-l jucam .

cum ? stii ca e imposibil sa obligi pe cineva sa faca ceva pe internet , pe internet esti mai liber decat in realitate.

Budacul
5th October 2010, 12:27 PM
Claudiu;1182306']cum ? stii ca e imposibil sa obligi pe cineva sa faca ceva pe internet , pe internet esti mai liber decat in realitate.

Poti sa inchizi thread-ul ca devine inutil zici ce zici si tot ii iei apararea lu` asta w/e. Ca si ieri in joc ce mi-ai zis : " pe raptor il cunosc si il cred pe tine nu te cunosc nu te cred , iti trebuiesc dovezi solide " Aia e tot ce am putut sa scot din ce s-a intamplat ce vrei mai mult . Au postat astia care au mai fost de fata dar nu stau sa ma milogesc pe channel " ba plz du-te si tu pe forum si da-mi suport la ce s-a intamplat atunci " n-are rost. Go close thread gg hf

^ILoveMyWallet^
5th October 2010, 12:39 PM
Ca fapt divers, multi-account era interzis pe Romania bai budacel, asa ca in locu tau nu scoteam nici un sunet :)
ai si ban si lock pe main account, defapt nici nu stiu de ce se obsesc atata si nu-ti dau ban si pasta sau pe ip

Immortal.Dani
5th October 2010, 02:22 PM
dik xD smecheri admini astia mai ales jokeru ... io stau de 40 min sa fak un amarat de chall dau !c si vine el si da abort xD dik el e joker si e admin pro ... dupa ce au mai dat vreo 2-3 !C el tot nea dat abort la toti sa isi faca APSO RO GODZ FTW. nam dovezi sau dastea ca nu imi pasa xD dar ziceam ca idee.

RaouL
5th October 2010, 02:29 PM
Sigur, asa e cum zice Immortal the "Dik" si de chiar in fata mea s-a facut challenge era el , alt capitan + 1 !sign. SI am zis dau abort sa fac un pub si puteti reface.... trebuie ascultata si varianta lui.

@on topic : Budac nu mai ai ban , cele 3 ore ti s-au scurs .. tot faceti tam-tam pe degeaba :tclosed: