PDA

View Full Version : Unban



BikusDikus
2nd October 2010, 07:14 PM
Zdravím,

chtěl bych poprosit o unban. Nevim, za co jsem ho dostal a nevim to proto, ze nikdy neleavuju, hraju teamove, na kecy neodpovidam a uzivam si hry. Nechapu hlavne, jak jsem mohl dostat ban. Posledne jsem se koukal na staty a mel jsem na acku 13 odehranych her. Ted jich mam stejne 13, ale najednou mam ban. Nevim co maji hosti za moznosti banu, ale fakt netusim, kdo a za co mi ho dal.

Pokud se to da nekde zjistit, rad si to prectu, ale uz jen to, ze me nekdo donutil si tady delat 5 minutovou registraci a vypisovat tenhle crap mi celkem stacilo.

Prosim o vysvetleni a zadam o unban.

S pozdravem,

BikusDikus

WINNER-
2nd October 2010, 07:36 PM
za nic jineho nez za leave ban nedostanes teda pokud nehrajes s adminama takze si musel spadnout nebo leavnout ...

Mitsuki
2nd October 2010, 07:55 PM
Zdravím,

chtěl bych poprosit o unban. Nevim, za co jsem ho dostal a nevim to proto, ze nikdy neleavuju, hraju teamove, na kecy neodpovidam a uzivam si hry. Nechapu hlavne, jak jsem mohl dostat ban. Posledne jsem se koukal na staty a mel jsem na acku 13 odehranych her. Ted jich mam stejne 13, ale najednou mam ban. Nevim co maji hosti za moznosti banu, ale fakt netusim, kdo a za co mi ho dal.

Pokud se to da nekde zjistit, rad si to prectu, ale uz jen to, ze me nekdo donutil si tady delat 5 minutovou registraci a vypisovat tenhle crap mi celkem stacilo.

Prosim o vysvetleni a zadam o unban.

S pozdravem,

BikusDikus

Ty me tady nutis delat 5 minutovou (5 vterinovou vlastne) kontrolu databazi a vypisovat "crap" abys mohl precist za co mas ban...

bikusdikus 2010-09-20 20:53:20 dotenka WokiR leaver


za nic jineho nez za leave ban nedostanes teda pokud nehrajes s adminama takze si musel spadnout nebo leavnout ...

No dovol??

BikusDikus
2nd October 2010, 08:53 PM
no nechapu to, protoze neleavuju, ale jestli to tam nekdo napsal, tak se omlouvam a prosim o unban

Zhulenej_rybA
2nd October 2010, 09:03 PM
Musel si leavnout, pač jinak tě zabanovat nejde, takže za ty kecy že nikdy neleavuješ si ten unban ani nezasloužíš :-P a co se týče těch her, tak když někdo leavne, tak se neuloží staty :-)

[W3PD]rebrik
2nd October 2010, 09:33 PM
ako moze niekto napisat "neleavuju" ...

Mitsuki
2nd October 2010, 10:17 PM
rebrik;1181466']ako moze niekto napisat "neleavuju" ...

Stejne jako nekdo rekne ze davam nespravedlive bany ;)


Jelikoz uplynulo 12 dni, tak tady to mas:

<FROM: CZSK-Keeper> Unbanned user [bikusdikus] on all realms.