PDA

View Full Version : Unban request DeMoN.EyEs



DeMoN.EyeS
27th September 2010, 05:10 PM
"Numele meu erste [K0RD]Mihai si vreau ban pt limbaj vulgar despre familia mea". Am si eu o parere: JALNIC. Vrea sa para matur sau? Va rog cititi ce se afla la replayul de la postul sau. Deci nu sunt genul care sa flameze intr-un joc, aceasta fiind prima data. Recunosc, am gresit, doar nu se putea doar un warn sau ceva? Fiind prima abatere... Si observati cum acesta kord e mana in mana cu jerry sa ma provoace. Oamenii mai au probleme, necazuri, intru sa ma relaxez la un joc si dau peste aceste doua ...persoane. Provocat fiind, incerc sa ma abtin, dar uneori nu mai este control, nervii fiind la pamant. Ban de 3 zile pt fmmm si cuvinte gen retardat, cretin care sunt inuslte, dar nici flame excesiv de jignitor ca sa cerseasca ban in halul asta. Vad ca nu sunt singurul caz. Intra si el de 2 zile pe server, n-are nici o treaba dar galagie stie face. Da, am gresit intr-adevar, trebuia sa ma controlez. Dar la ce probleme am avut, nu stiu sigur cati dintre noi nu ar fi raspuns provocarii. Imi cer scuze inca o data, chiar daca iau unban sau nu.

demon-storm
27th September 2010, 05:21 PM
Suport unban demon.eyes e de treaba :D cat despre mihai domnul de 24 de ani cu copii si familie si el joaca dota pentru a cauta anturaj.. chiar jalnic :D

ccEEE
27th September 2010, 10:08 PM
Prea ratat si asta, nu e de treaba deloc.
Te chinui la o cerere de 15min pentru niste idioti care is mari admini xD

Cum a putut permite ala ca un copil de 10 ani ca kktu de deamon.eyes sa ii vorbeasca ?
Prea jalnic omul, numa idioti pe eurobattle.

DeMoN.EyeS
27th September 2010, 10:22 PM
nu 10 .... 21 .. :) mersi demon pt support :D

[RO]Claudiu
27th September 2010, 11:13 PM
banul ramane, dovezile sunt incontestabile si app , il cunosc pe [kord]Mihai si e f de treaba tipul si matur , asa cum se lauda :)