PDA

View Full Version : lvl2 WINNER-



WINNER-
27th September 2010, 10:38 AM
1) Michal , WINNER-, WINNER- , 21 a jsem z Karvine
2) Nejak jsem nepostrehl ze se vubec davali requesty na lvl2 :D tak to skusim touto formou, chtel bych lvl2 ptz hraju na acku casto a rad bych si pres neho zalozil a hostoval bez signuti jelikoz se na nem hraje paradne ptz nejsou vubec lagy ani delay
3) manner je ma slabsi stranka nekdy dokazu strasne vybouchnout ( kvuli totalnimu failu nebo kdyz nekdo fakt rype nebo dela naschvaly ) ale kdo ne proste nekdy to bez tech nadavek nejde ale jinak jsem uplne pohodar kazdy kdo me zna z vt mi to potrvdi ze srandovnejsi typek nez ja neni :D
4) myslim ze patrim k tem lepsim hracum na acku hraju to uz nejaky ten patek neco kolem 7 let tak snad neco musim umet :D , jsem kapitan tymu marihuana smoke ( timto je zdravim kluky moje usate :D ) vetsinou pickuju a nabuzuji atmosferu :D nejaky uspech sme meli skoncili sme druzi na turnaji na dotaportu a byli sme i prvni v lize ( skoda ze se prestalo hrat )
5) jsou to replaye z pubu snad to bude stacit ptz z cw nemam jo a jeste jsem chtel dodat jestli mi budete pripominat ( coz asi budete ) ze byl na me podany br request za leave tak k tomu leavu proste jsem musel odejit uz nevim jestli kamosi dosli nebo jsem musel nekam jet s mamou jinak proste nikdy zasadne neleavuju nenavidim leavery ptz to kazi hru a takova situace se muze stat proste kazdemu ...

-pome
27th September 2010, 03:58 PM
To jsou popisy replayu :-DDDDDDD

mankind
27th September 2010, 05:04 PM
ale jinak jsem uplne pohodar kazdy kdo me zna z vt mi to potrvdi ze srandovnejsi typek nez ja neni :D


tak to je pravda :D ale VeAdeR ťa dobieha :D (teda ak vieš ktorý to je :D)

WINNER-
27th September 2010, 10:25 PM
tak veader je divocak je s nim strasna sranda :D a pome ty se mi nesmej :D

HouSe_AQF
1st October 2010, 12:10 AM
winnie z karvinny :D

[W3PD]rebrik
1st October 2010, 12:15 AM
myslim ze na vt som najvtipnejsi ja

Zhulenej_rybA
6th October 2010, 11:11 AM
Juj on si tě tu nikdo nevšiml, já myslel že už ho buďto máš nebo prostě nemáš,

Support! :tiphat:

LordDevil
6th October 2010, 11:22 AM
tak winnerko !support viem ako hrajes replaye tu su neni co dodat:)

WINNER-
6th October 2010, 01:31 PM
<3

MiZiGe
9th October 2010, 08:31 PM
potrebuješ už iba jeden hlas :)

ja dávam deny - a nie zas aby tu niekto plakal, že mám niečo proti neviem komu.

Pozeral som si tú akashu:
1. išiel si mid, ale prvý krát si si na enemy hera klikol v 5tej minúte (t.z. dovtedy si nevedel, čo má)
2. last hit/deny priemerný pri najlepšom - C/D 101/10 z midu?
3. rune whoring/gang dosť fail na začiatku, po 6tej minúte už lepšie, ale tiež viac náhodné ako premyslené akcie

ako hráč dobré, ako kapitán...neviem.

Mám si pozrieť tie ďalšie replayz? resp., bude to tam lepšie? :)

mankind
9th October 2010, 08:41 PM
winner je dobrý aj ako kapitán

WINNER-
10th October 2010, 12:36 AM
potrebuješ už iba jeden hlas :)

ja dávam deny - a nie zas aby tu niekto plakal, že mám niečo proti neviem komu.

Pozeral som si tú akashu:
1. išiel si mid, ale prvý krát si si na enemy hera klikol v 5tej minúte (t.z. dovtedy si nevedel, čo má)
2. last hit/deny priemerný pri najlepšom - C/D 101/10 z midu?
3. rune whoring/gang dosť fail na začiatku, po 6tej minúte už lepšie, ale tiež viac náhodné ako premyslené akcie

ako hráč dobré, ako kapitán...neviem.

Mám si pozrieť tie ďalšie replayz? resp., bude to tam lepšie? :)

tak ono ta akasa to byla spis kilovacka nez farm proto asi tolik krypu to veminecko je taky spis kilovacka proti rebrikovi mankindovi atd... a ten warlok tam muzes videt jak jsem si daval mid myslim ze proti nevermorovi jinak jsem rad ze se konecne vyjadril nekdo jiny nez ryba a lord :)

MiZiGe
10th October 2010, 10:01 PM
@warlock to sa nedalo pozerať :)

ale ok, veď pri najhoršom ti to zase môžeme zobrať.

promoted to lvl2. (rybov hlas počítam :) )
snažte sa pomaly rozbiehať tie challenges, keď už máte tie lvl2.


:tclosed: