PDA

View Full Version : opty - MapHacker



KukAc
26th September 2010, 07:36 PM
Nick: opty

Je to obycajny MapHacker. Pls kuknite ten replay a posudte sami

WINNER-
27th September 2010, 10:04 AM
tak ten je mhker asi tak jako ty kukac :D muzes mi rict ktera situace je mhkova hodili by se casy at to maji admini jednodusi ale jestli myslis to ze si te gangl u nich v lese jak si krypujes tak to mh neni to je tvuj fail ze zustavas tam kdyz tam jsou 3 podle me mh rozhodne nema nahodou zahral moc pekne a to ze jde k vezce kdyz vsichni zmizi z mapy a ze bara na neho bezi asi trosku sleduje tu mapu a neni hlupy

KukAc
27th September 2010, 10:57 AM
tak ten je mhker asi tak jako ty kukac :D muzes mi rict ktera situace je mhkova hodili by se casy at to maji admini jednodusi ale jestli myslis to ze si te gangl u nich v lese jak si krypujes tak to mh neni to je tvuj fail ze zustavas tam kdyz tam jsou 3 podle me mh rozhodne nema nahodou zahral moc pekne a to ze jde k vezce kdyz vsichni zmizi z mapy a ze bara na neho bezi asi trosku sleduje tu mapu a neni hlupy

Sak ftw :D Ja iba odhadujem, že ten MH má, ale keď ho už aj ostatný podozrievali, tak som to sem hodil.

[-_-]Moon
27th September 2010, 11:17 AM
Imo to MHcker neni i kdyz sem zatim nevidel cely replay, ale kdyby mel MH, tak by neumrel v 5:40

BTW Kukac fail mid MUHAHAHA

KukAc
27th September 2010, 11:43 AM
Jj som nob. A nehralo sa mi dobre :P som bol vo wine dost cas(toto nie je vyhovorka :D), ale postupne sa to rozbiehalo