PDA

View Full Version : Pomůže mi někdo zaučit se za UD ?



NeX]oo[Cz
26th September 2010, 12:22 AM
chtěl bych profi UD playera aby mě zaucil. Muj AKA je Coko.oko .... prosdim pridat a kdyz budu online napsat a zaucit děkuji :)

WINNER-
27th September 2010, 02:21 AM
myslis UD jako undyinga?? jestli jo tak lepsi zombik nez ja neni :D klidne pomuzu jak te tam uvidim je to uplne jednoduchy hrdina nejlepsi do komba s warlockem :D

[-_-]Moon
27th September 2010, 12:08 PM
Spis mysli rasu nemrtvych ze stavecky...

mankind
27th September 2010, 06:40 PM
stavačka sa nedá naučiť len tak... Tam ide o taktiku resp musíš vedieť čo stavať proti čomu ... Proste je to nadlho ... Pozri si na youtube replaye dáke a ak ti mám pravdu povedať, tak šetky rady,kt by ti niekto dal by ti boli na hovno, ak nevieš kvalitne dancing (mikro s jednotkami) ....

WINNER-
27th September 2010, 10:21 PM
aha stavacky to me nenapadlo :D ale stavacky taky umim kdysi jsem mel na origo 42lvl :D ale jak rika mankind stavacky se zaucit jen tak nedaji a jeste po netu to musi byt clovek vedle sebe kdyz chces nekoho ucit

[W3PD]rebrik
27th September 2010, 10:24 PM
ja ze chce niaky profi úd (curak) niakeho pro playera ale kedze to nemysli tak mu nemam ako pomoct :/

WINNER-
27th September 2010, 10:38 PM
rebro ty abys zas neco nevymyslel :D

efko.wbs
27th September 2010, 11:26 PM
http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=15
http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=185

tu mas strategy a replays section , ak ovladas trochu anglicky tak by si mal pochopit co/ako stavat budovy/jednotky.... a cekni nejake undead replaye z toho sa naucis najlepsie (nie z youtube to by bolo nepohodlne a na figu) uloz replay a dvojklikom by ti ho malo otvorit.

mankind
28th September 2010, 02:04 PM
netrep, že youtube je nepohodlné a na figu ... máš tam skoro ku každému replayu komentár a vidíš tam šetko, čo treba ...

efko.wbs
22nd October 2010, 11:28 PM
hmmm
-aky komentar je treba? "to make a gargoyle, click on the crypt and then click on gargoyle icon to make it"? myslim ze kazdy nad 10 rokov si to domysli
-na youtube su casto videa v kockovej grafike
-niekedy treba na youtube dlho cakat kym sa nacita video aby to nebolo "2sekundy pozeram-2sekundy cakam" buffering (nezavisi od internetu robi to aj na 98mbit pripojeni) kym replay ma vacsinou do 250kb , da sa spomalit a pozret co robi super; mozes si ho vybrat podla rasy, strategie, hraca....