PDA

View Full Version : Intrebare !



MoarteaRo
21st September 2010, 01:28 AM
Ma scuzati ca postez aici dar nu am gasit unde altundeva.
Vreau doar un raspuns la asa Ceva!
Totusi am dreptu La un raspuns.Pentru Acest Gest Nu ? Nu reclam Pe Nimeni Nu jignesc Pe Nimeni Doar Vrea Sa Aflu Un Raspuns La Asa Ceva?
(http://img810.imageshack.us/i/51755041.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

RaouL
21st September 2010, 12:35 PM
Pai se vede clar in poza.
Tu nu stii sa vorbesti civilizat ?
Il iei pe Raptor cu, "coaie" sau "ba coaie" , stiu ca asa vorbiti voi p'acolo prin sud, prin Bucuresti, da' totusi, respecta lumea, doar esti intr-o comunitate cu oameni diferiti, din diferite locuri.
Atata timp cat el te respecta si nu vorbeste la misto cu tine, macar atat sa-l respecti si tu, eu nu cred ca Raptor te-a lua cu "baaa coaie", sau asa vb si tu cu tatal tau ? "Ba coitze , adã niste bani" sau cu profesorii tai sau cine stie....
Pe forum da, vad ca esti politicos da pe server iti areti adevarata "fatã" :)

MoarteaRo
21st September 2010, 04:18 PM
1 la mana era pictiseala mare nu dormisem de 2 zile si credema am vazut banu si m-am speriat daia am vb asa cu el nu ca vb mereu asa intreabal decat aseara atat iti jur

RaouL
21st September 2010, 04:32 PM
RO_Guard a fost cazut ieri o perioada si cand a revenit am uitat sa-ti scot banu' , da ti l-am scos mai tarziu.
Se mai intampla sa gresesc si eu si altii, doar suntem oameni dar nu trebuie sa ii iei pe toti peste picior ca ai tu ban.
Poti intreba si frumos , a fost doar un accident.
Cereti scuze de la Raptor.

MoarteaRo
21st September 2010, 04:36 PM
Asta Fac Imi Cer Scuze Dar Nu raspunde.
I-am zis ca imi cer mii de scuze pentru aseara nu prea eram eu luasem cv la bord nu am dormit 2 zile si....
I-am zis. Astept Raspuns Acum Sa speram ca Ma iarta Si Imi Scoate :banned!:
Si ii zic si acuma Raptor7 Imi cer mii de scuze pentru aseara te rog eu sa ma ierti pentru cum ti-am vorbit :((
Esti cel Mai :cool2: Admin :P

Raptor7
21st September 2010, 05:26 PM
Np. De acum inainte cand ai ceva la bord abtine-te de la comentarii :)

Bafta.

PS: banul AP l-a dat nu eu. :)

MoarteaRo
21st September 2010, 05:36 PM
Mersi mult de tot si mii de scuze inca odata :D
P.S - Sa Inteleg Ca Imi Scoateti Banul? Si Imi dati Dinou Lvl2 ?:D

Raptor7
21st September 2010, 05:44 PM
da.
:tclosed: