PDA

View Full Version : BR - Mr.Freeman



Zhulenej_rybA
20th September 2010, 10:48 AM
Chtěl bych ban pro tohodle trotla, založil sem si hru pro hráče který znám, byl to asi třetí rmk kdy se hrál mód CM a tendle ten kokos, jelikož měl !sign, tak pořád lezl do hry a kickoval mi hráče, smál se a řikal, když si nemůžu zahrát tak vy taky ne. Myslim že pro tendle ban by se pripojili: Cechy, Cyber_Guru, TT_Faust,.. a moh bych vyjmenovávat lidi, který tam hráli díky :-)

LordDevil
20th September 2010, 12:25 PM
to mas hold smolu:)nevyhoda bota:)zato sa bany nedavaju;)

Zhulenej_rybA
20th September 2010, 12:38 PM
Nejde o nevýhodu bota, ale o demenci toho hráče. Kdyby takovejhle lidí byl celej server tak si ani hru nezahraješ přes toho bota :-)

LordDevil
20th September 2010, 12:56 PM
Cez toho bota m,as hrat verejne hry nie privatky na privatky mas mat vlastneho bota.Alebo challange.

MiZiGe
20th September 2010, 12:57 PM
jn, ale chtělo by to nějakej důkaz...screenshot a tak

LordDevil
20th September 2010, 01:00 PM
nvm ci by bol ban i tak na mieste ked si dany clovek chcel len zahrat hru do ktorej si dal sign.

MiZiGe
20th September 2010, 01:05 PM
ja netvrdím, že by dostal ban, ale určite sa nič nekoná len na základe slov

Zhulenej_rybA
20th September 2010, 01:29 PM
Tak já myslel že když mám level 2, tak si můžu založit privátku. Ale je prostě demence když mu řeknem uplně normálně, není tu místu je to rmk tak se snad nebudu napojovat s tim že někomu chci posrat hru? a eště ty kecy,. nemůžete to pustit co? mno ok nedávejte mu ban, ale jestli se vám to tu přemnoží takovejmhle lidma tak ty hry budou dost oser :-D

LordDevil
20th September 2010, 01:37 PM
Nebude mame aj vlastnych botov;)ackovsky su pre vsetkych;)

Zhulenej_rybA
20th September 2010, 01:41 PM
Jo jenže, ten czsk bot by mohl mít dobrou budoucnost, kedže by se rozdávali IP bany, byli by tam uložený statistiky, mohli by přes to hrát všici, rozdávali by se na to levli, a tak.. no ale to je jedno :)

Mitsuki
21st September 2010, 05:09 PM
pro privatku rob challenge a pak muzes nabirat lidi z poolu - nemusis nabirat lidi co nechces