PDA

View Full Version : unban



[HoPa]krtooo
17th September 2010, 11:47 AM
vcera som pisal o unban, date mi ho ci nie, nemozem sa hrat na acku dpc:D pls zrieste to fast dik

[-_-]Moon
17th September 2010, 12:08 PM
No unban ti casem dame, ale umyslne si leavnul a jeste k tomu po sve smrti a za to si chvilku od doty odpocines :)

[HoPa]krtooo
18th September 2010, 10:29 AM
akoze diki chlapci, poznate ma a robite okolky okolo toho dpc, inac dik za prilohu mizige som si to pozrel, never mal 1 11, ten pit ktoreho som si pamatal 0 9,totalne lamy, bol som po nocnej, trebalo mi ist uz aj spat a som sa dost znervoznil koli nim,tak som to leavol asi minutu pred dobytim stromu, teda som tazky leaver, treba ma zabanovat, ako keby vy ste nikdy neleavli, no je mi to dost do smiechu ze nedate mi unban ked som to leavol min pred koncom a nemal som to nervy uz dohravat.dufam ze budete takto spravodlivi aj ku inym.

P.S. predtym som hral playdotu dost casto a na to feederske acko som moc nechodil, jak som prisiel po 3 tyzdnovej dovolenke, ze zahram si nejake acko hry a bol tam ten bot cz - sk, nevedel som vazne ze sa banuje za leavy, teda sa nenapojim na to potom.

P.S.2: este raz dakujem, ze vdaka vam zmiznu z acka lamy a leaveri a bude opat kvalitne ako kedysi, nech ziju moderatori ci co ste...

Mitsuki
20th September 2010, 12:16 AM
Myslis si ze ked si "pro" tak muzes leavovat a hned na pockani dostanes unban.

Az se rozhodnes dospet dej vedet.

[HoPa]krtooo
20th September 2010, 07:34 PM
nevyjadrujem sa k tomu, ocividne matez toho radost, enjoy

dement
21st September 2010, 11:23 AM
krtooo;1176127']akoze diki chlapci, poznate ma a robite okolky okolo toho dpc, inac dik za prilohu mizige som si to pozrel, never mal 1 11, ten pit ktoreho som si pamatal 0 9,totalne lamy, bol som po nocnej, trebalo mi ist uz aj spat a som sa dost znervoznil koli nim,tak som to leavol asi minutu pred dobytim stromu, teda som tazky leaver, treba ma zabanovat, ako keby vy ste nikdy neleavli, no je mi to dost do smiechu ze nedate mi unban ked som to leavol min pred koncom a nemal som to nervy uz dohravat.dufam ze budete takto spravodlivi aj ku inym.

P.S. predtym som hral playdotu dost casto a na to feederske acko som moc nechodil, jak som prisiel po 3 tyzdnovej dovolenke, ze zahram si nejake acko hry a bol tam ten bot cz - sk, nevedel som vazne ze sa banuje za leavy, teda sa nenapojim na to potom.

P.S.2: este raz dakujem, ze vdaka vam zmiznu z acka lamy a leaveri a bude opat kvalitne ako kedysi, nech ziju moderatori ci co ste...

Phodka ja mam ban za leave 3 sekundy pred znicenim tronu:)

Mitsuki
21st September 2010, 05:10 PM
:tclosed: