PDA

View Full Version : Cerere ban



FutVirgine
15th September 2010, 11:54 PM
salutare....pot sa incep prin faptul ca sunt scarbit de injuraturiile din challege-uri,chiar nu poate lua nimeni o masura...:|,credeam ca am scapat de toti copii de pe publicuri...dar vad ca dau de aceiasi copii,doar ca acum joaca challenge...in fine..,va postez un replay...in care de la minutu 20 in colo..sunt injurat in toate felurile.....desii eu n-am adus nici o injuratura la adresa nimanui...va rog sa luati masuri... :|,si facut noob de asemenea,pentru faptul ca am facut miljonir pe mirana,si manta :|,...desii le-am facut jumatate din joc aproape....multumesc anticipat,astept masuri..!!!

[RO]Claudiu
16th September 2010, 12:03 PM
Cerere invalida.
Citeste AICI (http://eurobattle.net/showthread.php?t=116715) cum se face o cerere pentru ban si fa alta cerere tot in acest topic dar sa corespunda modelului prezentat.

FutVirgine
16th September 2010, 09:01 PM
am spus minutul....nu am spus numele,deoarece cam toata echipa m-a injurat...in fine..i-ai aparat frumos,mersi mlt,:) m-am convins de admini...

mapY^
16th September 2010, 09:11 PM
"Le'am facut jumate din joc" ... mai bine zis ne'ai distrus jocu cu faptu k esti VARZA, pe langa asta te crezi mare PRO si'ti dai aere, foarte bine ti'a facut ala k te'a injurat tot jocu, Du'te TU PE pub, nu trimite pe altii kre stiu ce si ce DotA !

Raptor7
16th September 2010, 09:20 PM
Nu ia nimeni apararea la nimeni. Tot ce trebuie sa faci e sa dai edit la postul tau si sa il faci sa arate ca si cel din template. E o treaba de 2-3 minute maxim. Daca tu nu iti poti lua atata din timpul tau sa faci un request cum trebuie noi de ce sa ne luam din timpul nostru sa iti rezolvam cererea?

FutVirgine
16th September 2010, 09:25 PM
okys ... aPa,iar injura pe channel,la fel cum a facut-o si ieri in joc,atasez un print screen ,ms

FutVirgine
16th September 2010, 09:28 PM
in fine,nu merge sa mai uploadez...mersi oricum...sry ca n-am facut cum trebuia cererea de ban,..data viitoare voi fii mai atent :) mersi tuturor

[RO]Claudiu
16th September 2010, 10:30 PM
tot ce imi trebuie e sa specifici cine vrei sa ia ban . ce e greu ? =))

faci cerere de ban dar nu zici pentru cine .......

apropo , eu nu apar pe nimeni pt ca nu am nici un interes. pt mine cel mai important e sa se desfasoare jocurile intr-o maniera civilizata si sa se distreze toti, daca e posibil...

RaouL
19th September 2010, 04:22 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=105004 - Reguli .
Data viitoare vei stii ce sa faci si daca nu o sa poti uploada pe forum , poti folosi site-urile mentionate in sectiunea Reguli.
:tclosed: