PDA

View Full Version : žiadosť o lvl2 - nick: cecky_ven_damy



cecky_ven
13th September 2010, 09:35 PM
Ahojte,
chlapci neviem ale hádam dobre robím čo robím keď chcem lvl 2 , čítal som si 3 x ten návod pre istotu ;)
takže k veci:
- meno: miloš(21), nick: cecky_ven_damy
-lvl 2 by som chcel pretože nie vždy je prítomný človek kto založí game, a bnet je tu preto aby sme sa zabavili pri hraní
-môj dota skill ?? taký priemer, hrám už 3 roky ale málo voľného času popri práci mám

okay to je asi všetko, teraz budem čakať akú bude mať moja snaha odozvu, čaute

[-_-]Moon
13th September 2010, 10:41 PM
1. hodnoti se taky chovani hrace...tzn vychazet s lidma, nebyt flamer a spamer...
2. neposlal si replay...
3. lvl 2 by meli dostat lide co o dote neco vi, dokazi organizovat team a jejich skill je alespon neco nad prumerem. Tzn. jen proto, aby sis mohl zalozit hru, kdyz tam zrovna nikdo jiny neni u me jako dobry duvod nestaci ^^

cecky_ven
15th September 2010, 05:11 PM
no tak k bodu 1 čo ti mám napísať ? nie som spamer ani nenadávam ľuďom, to trošku smrdí samochválou ale čo už narobím keď to tak je :)
2. ten replay ti uploadnem a pošlem link do message ?
3. zakladávam hry pretože mám verejnú IP takže niečo o oraganizácii 10 ludí do kvalitnej hry sa na mňna nalepilo... a k tomu skille uvidíš na replay-i

[-_-]Moon
15th September 2010, 05:16 PM
Replay postni normalne sem. Kdyz das odpovedet, tak si dole sjed na Additional Options a tam najdes Attach Files a pod tim tlacitko Manage Attachments.
Tak na to kliknes a verim, ze dal uz si poradis :cool2:

MiZiGe
15th September 2010, 06:11 PM
jo

cecky_ven
15th September 2010, 06:15 PM
okay, poslal som posledne 2 replay-e respektive hry ktore som teraz naposledy hral :)

cecky_ven
15th September 2010, 10:53 PM
tak čo chlapci nato hovoríte?

MiZiGe
16th September 2010, 10:49 AM
že sa na to dnes večer pozriem :)

cecky_ven
16th September 2010, 02:45 PM
toto je posledný, taký že je najviac na čo pozerať asi aby si pri tom neumrel od nudy, viac už nemám :D

MiZiGe
16th September 2010, 09:37 PM
deny.
Venom, mid first item bottle...zlý last hit...ďalej som ani nepozeral. Prečo sem dávaš taký replay?

[-_-]Moon
16th September 2010, 09:55 PM
bohuzel, si naprosty autoatacker a prochazi ti to jen proto, ze hrajes proti jeste vetsim lamkam.

DENY

Mitsuki
19th September 2010, 02:44 AM
a tim je to uzavrene