PDA

View Full Version : Posielanie gitary do zahranicia



R4ndomization
9th September 2010, 06:55 PM
Nema s tym niekto skusenosti? Rozmyslal som ze ju zoberiem so sebou lietadlom, ale vyskytlo ze CSA pozaduju aby som si kupil specialnu letenku na nu... Rozmyslal som ze by som poslal aj postou, ved to az tolko kil nema, ale zas sa bojim ze mi ju poskodia na poste, ved viem ako to funguje pri triedeni a ako hadzu aj sklo si brigadnici navzajom...

No v kazdom pripade, rozmyslam ako by som si mohol dostat gitaru do inej krajiny v ramci EU, ak niekto ponukne radu tak sa urcite neurazim.. Puzdro som setril a nechcel kupit cestovatelske hrube, no a teraz to lutujem, jaaaj, blbec, uz druhy rok rozmyslam ako ju zobrat so sebou a aj tak nakoniec zostane doma sama visiet na stene :/

efko.wbs
9th September 2010, 09:11 PM
no s lietadlom ju mozes zobrat ako normalnu batozinu. Ale ak beries aj inu batozinu tak to bude +cash(ak to bude mat viac ako nejakych 20kg- kazda firma ma iny limit) a keby si videl ako sa naklada/vyklada batozina z lietadla tak by si asi plakal ked mas gitaru rad(skoro som plakal aj ja ked som videl ako moju batozinu vykladaju :) )

MiZiGe
9th September 2010, 10:03 PM
čo tak nejaký kuriér?

R4ndomization
9th September 2010, 10:09 PM
no ved prave ze nemozem so sebou do lietadla, su to CSA, u nich sa plati extra letenka aby si si tu gitaru mohol polozit vedla seba na sedadlo, dost dementny napad ale co uz... a kamaratov som mal aj na poste aj na letisku a videl som co robili, tak preto kurnik... a ten kurier si neviem predstavit cenu, a hlavne kurier co chodi az do holandska?

[-_-]Moon
10th September 2010, 12:19 PM
1. rozrez kytaru na male kousky
2. kazdy kousek oznac cislem a nakresli si planek
3. vsechny je posbirej a nasyp do krabice.
4. krabici si posli do holandska
5. kup si kvalitni lepidlo
6. GL & HF

MiZiGe
10th September 2010, 12:25 PM
j, napríklad UPS? Si myslíš, že za to sa platia nejaké milliony? :)