PDA

View Full Version : Unban GLaD Again



GLaDD
7th September 2010, 10:30 PM
Ba da nu mai inchide threadul dupa cum vrei tu. Poate am ceva de spus.

1. De cand spui tu "taci" cui vrei?
2. Taci e jignire/ofensare cum vrei tu sa o iei. Parca nu era voie.
3. Daca iti spun taci tu incepi sa faci spume si ma banezi dupa ca esti admin.
4. Astept parerea altui moderator dar probabil va avea aceeasi parere ca sunteti "friends".

Bft.

RaouL
7th September 2010, 10:39 PM
Nu-i de ajuns ca ai fost banat pe contu' NoRespect (si ce conturi mai ai FeelNothing sau ceva in genu' ) si ti-ai facut alt cont "GLaD" ca sa te joci pe Romania, si inca mai continui sa gresesti, nu te poti abtine de la injurat nu ?
Si + ca nu-mi spui tu mie ce sa fac, daca vrei sa stii Adminul/Moderatorul are ultima decizie.

3. Daca iti spun taci tu incepi sa faci spume si ma banezi dupa ca esti admin.
Nu te-am banat ca mi-ai zis mie sa tac, te-am banat pentru ca ai fost raportat + ca am fost in joc si am vazut cum l-ai injurat pe ala de mama.

GLaDD
7th September 2010, 10:44 PM
Si + ca nu-mi spui tu mie ce sa fac, daca vrei sa stii Adminul/Moderatorul are ultima decizie.


Da exact =)) . Asta e atitudinea unui admin! Asa , incepi sa arati ca unul.


On: Cum sa ma acuzi ca sunt NoRespect si nu ai nici o dovada. Ai ultima decizie sa ce? Inchide-l si fac altul pana se lamureste problema.
Pai de aia i-ai spus lu' freak sa posteze ca sa nu imi dai ban asa aiurea daca cumva postam si eu.

Aa si btw cu ce am tot injurat ca vad ca tot mentionezi acolo ca tot injur.

RaouL
7th September 2010, 10:49 PM
Chiar tu ai zis ca esti NoRespect + alti 3 useri de pe canal au confirmat + te-am recunoscut dupa gesturile tale gen "clar" ,ai murit o data sau ai luat un gank -> "gata pierdem" , "nu mai are rost"

48:21 [war]freak Silencer Allies nu inteleg joker..ce rost mai are sai fac post
48:24 [war]freak Silencer Allies doar esti si tu aici:)
48:47 JOkER Windrunner Allies pai
48:50 JOkER Windrunner Allies poate ca-l ierti

GLaDD
7th September 2010, 10:52 PM
Chiar tu ai zis ca esti NoRespect + alti 3 useri de pe canal au confirmat + te-am recunoscut dupa gesturile tale gen "clar" ,ai murit o data sau ai luat un gank -> "gata pierdem" , "nu mai are rost"


Normal ca am zis =)) ti-am raspuns si la caterinca. Si satariel si ceilalti 3 playeri au zis ca sa isi bata joc de tine ca sa imi dai ban sau ceva de genu'. Toti au zis si au ras... Dude nu mai acuza fara sa stii, verifica-mi clasa de ip :< poate asta te lamureste ca defapt ... nvm.

Ancient Priest
8th September 2010, 02:22 AM
Inchis pana se ia o decizie.
cearta voastra e irelevanta.

PS: glad inca un topic si consider tot ce ai scris pana acum spam, iar cererile tale devin nule.

RaouL
8th September 2010, 12:45 PM
Cerere de unban respinsa.
Mai ramai banat inca pentru 58 de ore.